Zavrieť

Porady

mrp

vie mi niekto pomôcť? skopírovala som si firmu ale mám veľký problém ked sa nastavím do pôvodnej firmy a chcem si ju otvoriť tak mi ju otvorí ale mám tam prázdny denník a ked chcem vložiť novú faktúru vôbec mi nereaguje nevpisuje žiadne údaje....vypisuje niečo také že operácia sa nedá vykonať na zatvorenom datasete? ale čo to znamená? alebo že nie jeprepojenie s firmou...čo to robí?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    timejka200 je offline (nepripojený) timejka200

    timejka200
    ale teraz mi vôbec neotvára ani tú čo som z nej kopírovala niečo je zlé vôbec neobsahuje denník zápisy nič.....čo mám robiť?

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    A si si ju zálohovala? Ak áno, tak si potom povodnú obnov zo zálohy, potom skús prekopírovať druhú.

    timejka200 je offline (nepripojený) timejka200

    timejka200
    teraz ked si otvorím tú firmu nemám v nej údaje z minulého roka a furt mi vypisuje nejaká chyba + najaké číslo píše a vôbec ma nechce pustiť ani nič vpisovať nič...a najhoršie je som si chcela nahodiť všetko ešte raz odznovu ale vôbec mi nechce pridať firmu neviete čo s tým môže byť?

    timejka200 je offline (nepripojený) timejka200

    timejka200
    vypisuje mi nasledovné: UCDEPOL:INDEXneexisuje


    alebo TABLE doesnt exist file:C/MRPWIN/DATA0016/nast.RRG.dbt

    alebo NAST.uziv:INDEX neesttuje


    vôbec ma nepustí pridávať žiadne veci nič....teraz som chcela nahadzovať dph a ked si aj dám výpočet dph nereaguje vypisuje dookola to istné..nestretol sa niekto s niečím podobný? som zúfalá z toho

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    vyzerá, že máš poškodenú databázu. Nič si nerobila s adresármi mrp?
    Najlepšie riešenie je pre Teba obrátiť sa priamo na mrp, napr. poslať im mail s tvojou zálohou a napísať chybovú hlášku čo Ti vypisuje mrp.

    timejka200 je offline (nepripojený) timejka200

    timejka200
    neviete niekto pomôcť? aktualizovala som si program mrp ale ked si chcem dať tlačiť dph výkaz najnovší..nezobrazí sa mi a vypíše že nastala chyba neplatná celočíselná hodnota . čo to znamená? a čo mám robiť aby mi ten dph výkaz zobrazilo a vytlačilo?

    Tamila je offline (nepripojený) Tamila

    Tamila
    Mne vypísalo tiež neplatná číselná hodnota, vymazala som telefónne číslo firmy, pretože mi ho tam vôbec nechce brať, bez neho mi už výkaz DPH vytlačilo v poriadku.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    neplatná celočíselná hodnota - do textu by sa nemalo používať okrem čísel nič, teda žiadne pomlčky, čiarky, bodky a pod.

    Iši je offline (nepripojený) Iši

    aj dôchodca Iši
    Pri prevode Ti náhodou nevypadlo v Identifikácii firmy, že je platca DPH, lebo mne sa to už stalo. Prekontroluj si všetky nastavenia, možno, že na niečo prídeš.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.