Zavrieť

Porady

Sud

Kto mi poradi nesplatila som splatku 278 SK.Stalo sa to ze prisiel exekucny list ze mam platit skoro 10 000 Sk.Zacala som platit v roku 2008 sekom ale na firmu dostali exekucny prikaz aby mi strhavali z vyplaty.Firma zacala strhavat z vyplaty ja som prestala platit sekom az jedneho dna zo sudu prisiel list mne aj na firmu ze mam vsetko zaplatene.O 2 mesiace som znova dostala z toho isteho sudu list ze vraj mam zaplatit bola tam suma + mam zaplatit aj sudu peniaze nejake trovy.Odpisala som ze mam vsetko zaplatene zaroven som poslala aj papiere o ukonceni tej splatky aj moj aj z firmy.O 2 mesiace som dostala zo sudu ze vobec nereagujem na listy ze sa vyhybam plateniu ze od roku 2001 som nic neplatila len nejaka pokuta je 24 478 Sk.+co dlhujem+zaplatit trovy sudu to vsetko ma zaplatit do 3 dni ani nemam tolko.Pri tom liste co mi teraz prisiel som mala dalsie 2 listy od 2 roznych dlznikov vobec ich nepoznam ani nemam nic spolocne.Ved udaje maju byť chranene.Ako dalej co robit som z Ban.Bystrice.na koho s mam obratit??????Co robit???????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    02Michaela je offline (nepripojený) 02Michaela

    02Michaela
    t.betinka Pozri príspevok
    Ako dalej co robit som z Ban.Bystrice.na koho s mam obratit??????
    Na právnika

    t.betinka je offline (nepripojený) t.betinka

    t.betinka
    Dakujem za odpoved.Preto som uviedla ze som z Bystrice ci niekto mi nenapise meno pravnika.

    02Michaela je offline (nepripojený) 02Michaela

    02Michaela
    t.betinka Pozri príspevok
    Dakujem za odpoved.Preto som uviedla ze som z Bystrice ci niekto mi nenapise meno pravnika.
    Ja som z východu, tak meno určite neposkytnem, ale tu máš linku

    http://www.zlatestranky.sk/zs/hf/adv...FdGR3wodE2Q0VQ

    je to zoznam advokátov, a keďže máš prístup na internet (predpokladám, keďže si na porade) skús si právnikov vo Vašom meste aj vygoogliť alebo vyhľadať cez net.

    t.betinka je offline (nepripojený) t.betinka

    t.betinka
    Dakujem Ti 02MICHAELA aj ja som vychodniarka ktora sa pred 2 rokmi prestahovala.Skusim si najst no myslela som ze tu niekto pozna advokata ma s nejakym skusenosti ktory je seriozny nenatahuje cas a netaha vela peniazi.Zdravim.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.