Zavrieť

Porady

Problem s EX......

Ahojte, mam taky problem ze moja EX...mi nedava moju dcerku uz rok a tri mesiace. Skusal som ji volat ,ale nebere,skusal som jej aj napisat mail aj esemeskoval a NIC . Aj si priznam ze som sa s ni Ja rozisol a nie ona(nas vztah trval 10 rokou) nasel som si jinu do ktorej som sa zalubil.

Nechcem chodit na sudy ako moj kamarad a skoncit v Pezinku ako on.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    A má Ťa zapísného v RL ako otca, alebo Tvoje priezvisko? Alebo je iba slobodná mamička?

    kyblik je offline (nepripojený) kyblik

    Robotník telom i dušou kyblik
    Nemusis chodit po sudoch ale potrebujes si urobit s matkou dohodu o uprave styku (co bude vo vasom pripade asi trochu problem...). Ako otec dietata mas pravo na dceru ale mas aj financny zavazok. Riesil by som to co najskor aby sa matka dietata neozvala po nejakej dobe a nechcela doplatit celu sumu. Mimochodom pozna Ta to dieta vobec...?

    truhlajs je offline (nepripojený) truhlajs

    truhlajs
    KYBLIKU ,je to trocha slozite. Ked som sa s ni rozisel ,tak mi hned povedala at sa vzdam otcovstva (to vzadnom pripade)......Ona si tiez nasla muza(mojho znameho) ktory do ni bol blazon od zacatku..EX...mi malu davala kazdu sobotu nebo nedelu a vychazali sme spolu O.K. Az do toho dne ked som ji prepisal moju polovicku domu na nu(vyrovnanie) co sme vybudovali spolu za 10 rokou. Potom sa otocila o 180 stupnou a malu mi zacala davat raz za dva tyzdne a asi po pol roku raz za mesiac. A teraz som ju nevidel 1rok a 3 mesiace ( mala ma 5 rokou). Ale k moji mame ju dava ,mama mi ani nezavola abych sa dosel pozret na malu Som na vlastnu mamu tiez nahnevany.

    kyblik je offline (nepripojený) kyblik

    Robotník telom i dušou kyblik
    Uvazoval si preco mama a Tvoja byvala spolu vychadzaju a Ty mas s oboma problem? A ake kroky si podnikol za posledny rok co si dceru nevidel?

    truhlajs je offline (nepripojený) truhlajs

    truhlajs
    Moja mama s byvalou nikdy nevychazala dobre(nesnasali sa),ale moja mama ma zapredala za vnucku....Mama je tvrdohlava (ani ja som s nou nikdy nevychazal). A s mojou priatelkou mam synceka ktory ma tri roky(lubim ich celym srdcom). Myslite ze pojdem za nejakou pravnickou a dufam ze mi pomoze

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.