Zavrieť

Porady

reklamacia reklamy

Potrebovala by som poradit, ako postupovat pri reklamacii reklamy.
Oslovila som urcitu firmu aby mi spravili reklamu na moj obchod - 2 tabule. Podklad mali byt biele kvety a na tom text. Poslali mi navrh, na ktorom boli kvety biele, teda som navrh odsuhlasila. Firma tabule zavesila a tabule boli so sivomodrymi kvetmi. Mozno si niekto povie, ze detailistka, ale mala som predstavu biele kvety a potom miesto kam sa tabula mala umiestnit bolo dost tmave, takze ta farba tomu nepomohla. Pointa je v tom, ze uz pred zavesenim reklamy som sa stratla s aroganciou majitela a ked som napisala kritiku na farbu s poziadavkou, aby tu reklamu prerobili na vlastne naklady, prisliel mi mail v urazavom tone s vyhrazkami so sudom. Vraj by som mala sama vediet, ze ked sa obrazok zvacsuje, tak bude v inej farbe... Teda mali by mi poslat asi navrh zvacseny v zivej velkosti... Komunikacia uviazla a jedine, coho sa firma dozaduje su fakturacne udaje. Reklama visi na mojom obchode. Ako mam teda postupovat? Mam ju dat posudit nezavislej reklamnej agenture? Co mam robit? Mojim cielom je to uzavriet co najskor, no odmietam platit za chyby ineho, a uz vobec nie, ked niekto problem riesi z pozicie sily.
Dakujem za pripadne navrhy.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Ak máte pôvodné podklady kde je návrh s bielymi kvetmi a takisto zadanie, tak sa bráňte.
    Farba sa zväčšením rozhodne nemení. Skôr je možné že keď bol malý tak bol mierne šedý, čo ste si nevšimli, ale to sa dá posúdiť či to tak bolo alebo nie.

    Nabudúce využite obstarávací systém, kde nezodpovedného dodávateľa môžete hodnotiť a tak si rozmyslí ako sa k Vám bude správať... Takýto systém už máme v testovaní o pár týždňov bude v plnej prevádzke.
    Dakujem Richard, je mozne ze navrh bol sivy resp. v max. tmavosti, ktora by bola pre mna pripustna, no predpokladala som, ze vysledok bude z navrhom totozny. Bolo by riesenim, dat to na posudenie inej reklamnej agenture?
    Dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.