Zavrieť

Porady

Jaskyna mrtvych netopierov v Nizkych Tatrach

Neviem ci sa uz na tuto temu pisalo, ale odporucam kazdemu z Vas co ma aspon trosku rad hory a jaskyne zajst do Jaskyne mrtvych netopierov v Nizkych Tatrach, vystup je z Trangosky zo strany od Talov, je to ozaj parada akurat jaskyna nie je spristupnena verejnosti ako ostatne jaskyne na Slovensku a preto je potrebne si tam zavolat a objednat sa,ak sa nemylim tak aktualne su mozne 3 trasy, najdlhsia trva niekolko hodin a to Vas oblecu do jaskyniarskeho uboru, daju Vam podpisat, ze idete na vlastnu zodpovednost a adrenalinu mate az az, lezenie s lanami Vas urcite neminie, my sme zatial isli pred rokom trasu A ta stoji okolo 180 Sk, ale je to neobycne krasny zazitok, chystali sme sa tam 9. jula na trasu B, ale nebolo pekne pocasie takze tento rok sa tam este urcite musime vratit. Kontakt najdete na nete, tak nevahajte je to fakt SUPER!!!!!!!!!!!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Bibika22 je offline (nepripojený) Bibika22

    Bibika22
    Tak Jaskyňa mŕtvych netopierov je ozaj len pre šialených adrenaliňákov. Kamarát tam bol, a keď mi o tom rozprával, chodili mi po chrbte zimomriavky. Ale môže to byť zaujímavé

    Jaskyna mrtvych netopierov v Nizkych Tatrach

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.