Zavrieť

Porady

MRP mzdy

Ahojte poradáci. Teraz robím výkazy do SP a zistila som že mi nenačítava všetky poistné. Vo februári sme prijali dôchodkynu na DPC. Ona je 10 v poradí a načítava mi stále len 9 ludí. Čo mám s tým spraviť? Takto mi to spravilo aj za február a teraz som to zistila. Poradte ak viete
Usporiadat
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
31Jankal Pozri príspevok
Ahojte poradáci. Teraz robím výkazy do SP a zistila som že mi nenačítava všetky poistné. Vo februári sme prijali dôchodkynu na DPC. Ona je 10 v poradí a načítava mi stále len 9 ludí. Čo mám s tým spraviť? Takto mi to spravilo aj za február a teraz som to zistila. Poradte ak viete
Keď si nahadzovala nového zamestnanca, všade si upravila dátumy? Keď definuješ samotný pracovný pomer u daného zamestnanca, tak tam musíš nastaviť dátumy aj percentá za zamestnanca aj zamestnávateľ pri poistnom a potom ti to už bude počítať riadne.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Pozri si ako máš nastavené poistné u tej dôchodkyni.
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

poistné som už predefinovala a aj tak mi to neberie.
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
31Jankal Pozri príspevok
poistné som už predefinovala a aj tak mi to neberie.
Nestačí predefinovať len poistné, ale musíš tam zadať aj dátum. Ak si ju brala v marci tak tam daj začiatok platnosti 03/2009.
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

zadala som tam aj dátum platnosti 01/2009 a nič. Nenačítalo mi to stále len 9 ľudí a ja potrebujem 10.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Ani Ti nenačíta viac ako 9 ľudí, ak máš viac ako 9 zamestnancov už musíš všetko posielať cez elektronickú poštu do SP a preto Ti to ani nanačíta. Nezostáva Ti nič iné ako navštíviť SP, vyžiadať prístup na elektornické zasielanie výkazov a poslať to internetom.
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Sabadka, dakujem za poradenie, podarilo sa mi to, až ked som to dala znova prepočítať výplatu a znova napočítať úhrady poistného. Ale čo s februárom? Tam to je tiež zle a aj zlé odvody. Robí to 1,30 eur. Podám opravný a doplatíme?Dakujem
mysimis to viem že nad 9 zamestnancov treba elektronicky, ale mi tam už máme zahrnutých aj tých,kt. skončili prac.pomer.
0 0
sysula sysula

sysula je offline (nepripojený) sysula

31Jankal Pozri príspevok
Sabadka, dakujem za poradenie, podarilo sa mi to, až ked som to dala znova prepočítať výplatu a znova napočítať úhrady poistného. Ale čo s februárom? Tam to je tiež zle a aj zlé odvody. Robí to 1,30 eur. Podám opravný a doplatíme?Dakujem
mysimis to viem že nad 9 zamestnancov treba elektronicky, ale mi tam už máme zahrnutých aj tých,kt. skončili prac.pomer.
Áno, podaj dodatočný mesačný výkaz a doplať.
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
31Jankal Pozri príspevok
Sabadka, dakujem za poradenie, podarilo sa mi to, až ked som to dala znova prepočítať výplatu a znova napočítať úhrady poistného. Ale čo s februárom? Tam to je tiež zle a aj zlé odvody. Robí to 1,30 eur. Podám opravný a doplatíme?Dakujem
mysimis to viem že nad 9 zamestnancov treba elektronicky, ale mi tam už máme zahrnutých aj tých,kt. skončili prac.pomer.
Tak sme to predsa len doriešili. Teší ma to. Aj február oprav tak ako si opravovala marec. Daj znova prepočítať poistné aj za zamestnávateľa, urob opravné hlásenie a rozdiel doplať. Daj vedieť či ti to prešlo. pá
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

bude tam aj nejaká pokuta?
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Sabadka dakujem prešlo to všetko, aj opravný som spravila za február. Ešte raz vdaka. a bude aj pokuta?
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
31Jankal Pozri príspevok
Sabadka dakujem prešlo to všetko, aj opravný som spravila za február. Ešte raz vdaka. a bude aj pokuta?
Neverím. Ja som nemala a stalo sa mi to čo tebe, že po opravnom som doplácala, sa mi zdá že to bol aj dlhší časový úsek ako tvoj, ale bolo to už pred pár rokmi. Ten jeden mesiac by to nemali brať až tak vážne. základ, že si to opravila a doplatilila. pá
0 0
Maaaria Maaaria

Maaaria je offline (nepripojený) Maaaria

poradaci,
pocita niekto z vas zrazky zo mzdy - exekucia priamo v MRP, da sa to niekde nastavit aby ciastka na zrazenie bola vo vyplatnej paske?
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Nadefinuješ si to cez číselníky - mzdový číselník - práca s mzdovým číselníkom - zrážky po zdanení.
0 0
Maaaria Maaaria

Maaaria je offline (nepripojený) Maaaria

ďakujem za odpoveď, aj keď oneskorene.
skúšala som to cez tie číselníky, ale keď dám zrážky po zdanení a vytvorím novú položku Zrážky zo mzdy-exekúcia, tak ďalej neviem čo, či mám dať konkrétnu sumu alebo nadefinovať vzorec, ktorý neviem nadefinovať. Nie som v tomto moc zdatná. Viete poradiť tak povediac polopatisticky :-(
ďakujem
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
priamo v pracovnom pomere daného zamestnanca si nastavíš účet, poprípade výšku exekúcie ak bude nemenná, Ak ju budeš každý mesiac počítať, tak potom priamo vo výpočte mzdy si zadáš čiastku exekúcie.
0 0
Maaaria Maaaria

Maaaria je offline (nepripojený) Maaaria

ďakujem už to mám nastavené
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Dobrý den, zamestnankyna mi odišla na PN a potrebujem do SP poslať nejaké potvrdenie o jej príjme.
Môžete mi poradiť či sa to nedá vytlačiť cez mzdy v MRP a kde? Ešte som to nerobila.
Poradte mi vlastne aké tlačivá tam ešte potrebujem. Dakujem
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
31Jankal Pozri príspevok
Dobrý den, zamestnankyna mi odišla na PN a potrebujem do SP poslať nejaké potvrdenie o jej príjme.
Môžete mi poradiť či sa to nedá vytlačiť cez mzdy v MRP a kde? Ešte som to nerobila.
Poradte mi vlastne aké tlačivá tam ešte potrebujem. Dakujem
Máš MRP mzdy cez Win alebo DOS?
Ak cez DOS- pôjdeš do - Mzdy-Tlačové zostavy-Potvrdenie o príjme a vyberieš si konkrétneho zamestnanca.
Ak cez WIN-neviem, počkaj si na iné odpovede.
Lenka
0 0
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

31Jankal Pozri príspevok
Dobrý den, zamestnankyna mi odišla na PN a potrebujem do SP poslať nejaké potvrdenie o jej príjme.
Môžete mi poradiť či sa to nedá vytlačiť cez mzdy v MRP a kde? Ešte som to nerobila.
Poradte mi vlastne aké tlačivá tam ešte potrebujem. Dakujem
Vo Win pôjdeš na Výstupy- Ostatné - potvrdenie pre uplatnenie nároku ND.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať