Zavrieť

Porady

MRP mzdy

Ahojte poradáci. Teraz robím výkazy do SP a zistila som že mi nenačítava všetky poistné. Vo februári sme prijali dôchodkynu na DPC. Ona je 10 v poradí a načítava mi stále len 9 ludí. Čo mám s tým spraviť? Takto mi to spravilo aj za február a teraz som to zistila. Poradte ak viete
Usporiadat
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Dakujem mám to WIN. Už som to našla ale teraz neviem čo mám napísať do 3.bodu. Počítač mi vypísal 1.2.4.6.8.bod.
A ktorý bod sa má ešte vyplniť? Dakujem
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Prosím Vás, potrebujem si nakonfigurovať v MRP tvorbu sociálneho fondu, neviem ako, mám program v dose. Pomôže mi niekto?
0 0
m.aj.a m.aj.a

m.aj.a je offline (nepripojený) m.aj.a

Môže ti pomôcť tento link zo stránky MRP: http://upgrade.mrp.sk/faqwebpages/Fa...aspx?cislo=188
0 0
Zuzy Zuzy

Zuzy je offline (nepripojený) Zuzy

žena v domácnosti
Prosím Vás, mám takýto problém: máme nastavené u všetkých zamestnancov základný plat + výkonnostný príplatok, ale keď robím mzdu, výkonnostné mi program neprepočítava, napr. keď bol PN, alebo Dov. berie tú istú sumu, čo mám zadefinované, mám MRP DOS, dá sa to niekde nastaviť?
0 0
Zuzy Zuzy

Zuzy je offline (nepripojený) Zuzy

žena v domácnosti
Prosím Vás nevie mi niekto pomôcť, je to súrne, ďakujem
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Dobrý den, v pondelok mi končí jeden zamestnanec. Potrebujem poradiť čo všetko môžem vytlačiť v MRP pri výpovedi a hlavne AKO? Dakujem
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

31Jankal Pozri príspevok
Dobrý den, v pondelok mi končí jeden zamestnanec. Potrebujem poradiť čo všetko môžem vytlačiť v MRP pri výpovedi a hlavne AKO? Dakujem
MRP -WIN :
Pracovné pomery - otvoríš konkrétneho zamestnanca - základné informácie - vypíšeš kolónky, hlavne dátum výstupu a dôvod ukončenia PP
Výstupy - personalistika - zápočtový list - aktuálny zamestnanec
Výstupy - tlačové formuláre, zmluvy - dohoda o skončení PP - potvrdíš akt. zamestnanca - doplníš údaje, ktoré potrebuješ, uložíš a vytlačíš

Výstupy - poistné - registračný list pre SP (ak posielaš elektronicky tak export reg. listu)
Výstupy - poistné - zmena platiteľa na ZP (ak elektronicky tak export zmeny)
Ja tlačím zmenu platiteľa na ZP pre všetky poisťovne z programu, aj keď tam nie je hlavička konkrétnej ZP.

Dúfam, že som na niečo nezabudla.
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Tamila Pozri príspevok
Ja tlačím zmenu platiteľa na ZP pre všetky poisťovne z programu, aj keď tam nie je hlavička konkrétnej ZP.

Dúfam, že som na niečo nezabudla.
V rolovátku je: VšZP, Dôvera, SZP, UNION a APOLLO.
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Áno, je to tam, ani som to nevšimla, kedy to tam pribudlo. Vďaka.
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Dobrý den, poradte mi prosím ked mi už zamestnanec nepracuje od polovice mája mám mu urobiť nejakú výplatu za jún, niečo ponahadzovať do výplaty? Viem že je to blbosť čo sa pýtam ale pre istotu. Ci aspon nula tam nemá byť. Dakujem
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
31Jankal Pozri príspevok
Dobrý den, poradte mi prosím ked mi už zamestnanec nepracuje od polovice mája mám mu urobiť nejakú výplatu za jún, niečo ponahadzovať do výplaty? Viem že je to blbosť čo sa pýtam ale pre istotu. Ci aspon nula tam nemá byť. Dakujem
Nepracuje alebo ukončil pracovný pomer? Čerpá dovolenku, je PN? Málo info, ťažko poradiť.
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Upresni zadanie, nechápem, prečo nepracuje, je PN, má absenciu, alebo neplatené voľno?
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Prepáčte, je PN. Dakujem za upozornenie
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Ak je PN, tak vystavíš mzdu, urobíš dochádzku. V otvorenej mzde pridáš PN do okna Nemoc a vypočítaš. Prvých 10 dní ti vypočíta náhradu, neskôr podľa dĺžky PN nulovú mzdu.
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

ale on si tých 10 dni čo platí zamestnávateľ vyčerpal už v máji, aj tak to mám nahodiť? Nezačne mi znova načítavať nových 10 dní čo má preplatiť zamestnávateľ?
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Nedá ti znova 10 dní náhradu, opýta sa ťa - pokračovanie PN z minulého mesiaca? Dáš áno a už ti nenapočíta náhradu.
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Dakujem, zobralo mi to tak ako ste napísali
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Ahojte, prijali sme nového zamestnanca a potrebujem do programu nahodiť danový bonus. Ako? Hladala som to a nemôžem to tam nikde nájsť. Dakujem za pomoc
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
v karte zamestnanca nahoď údaje o deťoch. Potom v pracovnom pomere daného zamestnanca nastavíš u detí bonus.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

problém s výkazmi MRP a DÚ - návod na riešenie http://upgrade.mrp.sk/faqwebpages/Fa...aspx?cislo=349
Správna šírka Prehľadu - postup v linku.
Naposledy upravil Dav : 17.07.09 at 07:09
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať