Zavrieť

Porady

MRP mzdy

Ahojte poradáci. Teraz robím výkazy do SP a zistila som že mi nenačítava všetky poistné. Vo februári sme prijali dôchodkynu na DPC. Ona je 10 v poradí a načítava mi stále len 9 ludí. Čo mám s tým spraviť? Takto mi to spravilo aj za február a teraz som to zistila. Poradte ak viete
Usporiadat
MáriaPaM MáriaPaM

MáriaPaM je offline (nepripojený) MáriaPaM

Zadávali ste niekto v MRP dobrovoľné príspevky na II. pilier?
Predpokladám že musím vytvoriť novú položku ako kedysi na všetky doplnkové, ale, aký dať podtyp položky?
0 0
MáriaPaM MáriaPaM

MáriaPaM je offline (nepripojený) MáriaPaM

Tak si odpoviem sama, ešte na to nie je pripravený program, dobrovoľné príspevky "podržíme" a snáď budúci mesiac, pošleme viac.
0 0
anithocka anithocka

anithocka je offline (nepripojený) anithocka

ahojte, chcem sa opýtať keď si nahodím zamestnanca a ide pracovať na dohodu tak do ZP sa prihlasuje pod kódom 2D lenže prečo nemám takú možnosť pri jeho prihlasovaní keď si chcem dať vyexpedovať z programu? Keď prihlasujem napríklad 10 dohodárov do SP mi ich pekne vygeneruje ale do ZP po vybratí ZP musím manuálne zo zoznamu vyberať jednotlivých zamestnancov a všetko im nahadzovať po jednom kód zamestnania, potom či sa jedná o začiatok alebo koniec, dátum a všetko tam musím vyplňovať kde môže byť problém neverím že to takto robí všetkým to MRPčko...ďakujem za rady a pomoc
0 0
anithocka anithocka

anithocka je offline (nepripojený) anithocka

ahojte, prosím súrne o pomoc..dostali sme z finančnej správy výzvu na odstránenie chyby v hlásení máme rozdiel v riadku 0 (súhrn miezd) ak som si spočítala všetky prehľady na riadku 0 skutočne mám rozdiel na riadku 0 ten ktorý mi povedala pani na finančnej správe...už som požiadala o opravu ale prečo mi to nesprávne ťahá do toho riadku??
0 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
Prosím o radu, ako odstrániť ponuku stavu výplatného obdobia - hláška stav rozpracovaný zo zelenou farbou a uzamknutý a červenou farbou. Nie je to problém potom odomknúť mzdy a upravovať ďalej, ale dosť ma to otravuje. V manuály ani na webstránke to neviem nájsť. ďakujem
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Nastavenie - Program - sú tam dve záložky: Osobné nastavenie užívateľa a Spoločné nastavenie všetkých užívateľov. Treba si vybrať to spoločné nastavenie , potom Prostredie - dať preč fajku Používať uzamknutie výplatných období.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať