Zavrieť

Porady

MRP mzdy

Ahojte poradáci. Teraz robím výkazy do SP a zistila som že mi nenačítava všetky poistné. Vo februári sme prijali dôchodkynu na DPC. Ona je 10 v poradí a načítava mi stále len 9 ludí. Čo mám s tým spraviť? Takto mi to spravilo aj za február a teraz som to zistila. Poradte ak viete
Usporiadat
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

31Jankal Pozri príspevok
Teraz mi zamestnankyna doniesla očr na dieťa od 4.1.2010. Chcela som si vytlačiť potvrdenie o príjme pre SP ale stále mi tam ešte ráta rok 2008 je to v poriadku? Ak nie tak mi poradte ako to zmeniť. Dakujem
Si nastavená v januári 2010?
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Ahojte, už som spravila výplaty za mesiac december 2009 a teraz si chcem vytlačiť potvrdenie o príjmoch ale nijako mi tam nevyrátava tú zamestnaneckú prémiu. Kolonky sú tam, aj krížik že bol odpracovanýž celý rok ale nič viac. Ci má nárok alebo nemá. Treba to rátať manuálne? Ako ste na tom vy? Dakujem
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

V MRP ešte nezapracovali zamestnaneckú prémiu do programu.
0 0
Andyke Andyke

Andyke je offline (nepripojený) Andyke

Zamestnaneckú prémiu budeš uplatňovať až v ročnom zúčtovaní
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Dakujem vám, nemáte náhodou info kedy to tam zapracujú? A bude to v ročnom zúčtovaní alebo len v potvrdení o príjme?
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Volala som do MRP, treba to iba sledovať u nich, kedy to zapracujú do programu. Nevedeli mi to presne povedať.
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Ahojte, už je to zapracované do programu? Neviete prosím Vás?
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

31Jankal Pozri príspevok
Ahojte, už je to zapracované do programu? Neviete prosím Vás?
Zatiaľ nie...
0 0
margaretka71 margaretka71

margaretka71 je offline (nepripojený) margaretka71

Akú máte najnovšiu verziu programu MRP? Ja mám 6.12.009 a na január 2010 mi prepočítalo priemer iba 1,6802. To nieje minimálny hodinový zárobok platný od 1.1.2010? Môže byť, že ešte neurobili aktualizáciu programu? Neviete niekto?
Naposledy upravil margaretka71 : 25.01.10 at 17:36
0 0
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

margaretka71 Pozri príspevok
Akú máte najnovšiu verziu programu MRP? Ja mám 6.12.009 a na 1.Q.2010 mi prepočítalo priemer iba 1,6754. To nieje minimálny hodinový zárobok platný od 1.1.2010? Môže byť, že ešte neurobili aktualizáciu programu? Neviete niekto?
Aktualizácia programu by mala byť do konca januára. Vo verzii 6.12.009 je minimálna mzda platná do 31.12.2009, neaktualizovaná Žiadosť o RZD...Ináč táto verzia ja najnovšia...
0 0
margaretka71 margaretka71

margaretka71 je offline (nepripojený) margaretka71

No veď práve, to mi program vyhodil sám, že verzia je najaktuálnejšia. Tak si počkáme na novú. Ďakujem
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Doteraz som robila mzdy v DOS. Teraz som si objednala vo WIN. Síce viem, že je to pokrokovejšie a vraj aj pohodlnejšie, ale no... no..... Čo myslíte, budem v tom veľmi plávať kým tomu prídem na všetky mušky?
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Aj ja som začínala v DOS-verzii a prešla som na WIN bez problémov. Zvykneš si rýchlo na ovládanie, ale je to oveľa lepší program.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Tamila Pozri príspevok
Aj ja som začínala v DOS-verzii a prešla som na WIN bez problémov. Zvykneš si rýchlo na ovládanie, ale je to oveľa lepší program.
To si ma ukľudnila. Ale keby niečo, však tu je Porada, no nie?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Čo sa týka konfortu, nedá sa porovnať DOS s WIN....
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Robí prosím Vás ešte niekto mzdy v DOS-e? Mám problém s vystavením Potvrdenia o príjmoch zo závislej činnosti za r.2009. Na obrazovke mám aj zamestnaneckú prémiu, no do tlače mi to nedáva... Mám aktualizovanú verziu 7.12d, (dnes som ju aktualizovala...) vďaka za názory.
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
...posúvam...
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
...no..aspoň viem..že s tým nemám problém sama. Takže chyba bude asi v softe..počkám ešte..uvidím...
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Prosím Vás o pomoc pri generovaní výkazov mi hádže chybu : couldn´t convert variant type (String) into (Double).

Vie mi niekto poradiť, čo mám nastaviť, aby mi to nehádzalo a generovalo výkazy ? Chyba mi nastala po aktualizácii na verziu 6.20 (Mzdy)
0 0
Andyke Andyke

Andyke je offline (nepripojený) Andyke

Skús kliknúť na : Údržba údajov - optimalizovať údaje
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať