Zavrieť

Porady

Poistený balík do Kanady

Ahojte. Dnes som sa dozvedel,že do Kanady sa nedá poslať poistený balík ani cenný list. Vie mi niekto prosím poradiť, ako poslať malú krabičku (v hodnote asi 120€) do Kanady s poistením? (Za rozumnú cenu)..FedEx je pridrahy...ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Všetci alternatívni operátori sú drahí.
    Skús sa informovať na zákazníckom centre Slovenskej pošty, vždy je najlacnejšia.

    zakaznickyservis@slposta.sk

    crevo je offline (nepripojený) crevo

    crevo
    ďakujem za odpoveď. Bol som na dvoch poštách,na obidvoch mi tvrdili ,že sa to nedá a nevedia prečo. Vraj Kanada má také podmienky. Je to nepochopiteľné, nechcel som tomu veriť. Do USA sa to dá a do Kanady nie.ASi skúsim ešte ten zákaznícky servis. ďakujem.

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Je to pravda, každá krajina si určuje podmienky.
    Ak to pošleš ako sledovanú zásielku Track & Trace, nemalo by sa to stratiť a môžeš na internete sledovať jej pohyb.

    crevo je offline (nepripojený) crevo

    crevo
    Môžeš to prosím objasniť? Je to nejaká prepravná spoločnosť? Kontakt na ňu? Čokoľvek by pomohlo. Ďakujem

    Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

    Založil som Finstat.sk Filip Glasa
    sledovaná zásielka je každý balík a doporučený list - dostaneš na pošte podacie číslo a vieš to sledovať a aj poštári to nájdu ak sa stratí. Nesledované sú obyčajné listy a tam ti nikto nič nenájde.

    Poistený balík do Kanady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.