Zavrieť

Porady

Solárium - kde začať?

Dobrý deň,
chcela by som zradiť živnosť na prevádzkovanie solária. Viete mi niekto poradiť čo všetko musím k tomu spĺňať (školenie, kvalifikačný kurz, hygiena..)?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    akina je offline (nepripojený) akina

    akina
    Prevádzkovanie solária je živnosť voľná. Ku prevádzkovým priestorom, musíš mať súhlas RÚVZ ( bývalá hygiena ), prevádzkareň ohlasuješ na živnostenskom úrade najneskôr v deň jej zriadenia, tam ale žiadne doklady nepredkladáš.Keď začneš s prevádzkovaním solária, mala by si mať zdravotný preukaz a osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie epidemiologicky závažných činností.

    anyjelyk je offline (nepripojený) anyjelyk

    anyjelyk
    Ďakujem za objasnenie.
    Ešte by som sa však chcela spýtať: zdravotný preukaz vybavím u obvodnej lekárky alebo to je niečo iné? A čo sa týka osvedčenia o odbornej spôsobilosti na vykonávanie epidemiologicky závažných činností - kde sa také niečo vybavuje?

    akina je offline (nepripojený) akina

    akina
    Zdravotný preukaz vybavíš u svojej obvodnej lekárky, osvedčenie získaš na základe školenia, ktoré organizuje Akadémia vzdelávania alebo sa dá získať aj cez pobočku Červeného kríža.

    ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

    :-D ZuzanaP
    Na hygienu sa predkladá potom aj prevádzkový poriadok solária. Voľná živnosť pre prevádzkovanie solária: Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu

    Solárium - kde začať?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.