Zavrieť

Porady

Reklama (ponuka) na e-mail

Dobrý deň,

neviem či mi niekto poradí, ale bola by som veľmi rada, najlepšie by bolo keby sa mi ozval nejaký odborník na túto problematiku. Ide o to, že by som rada posielala ponuku môjho tovaru s odkazom na moju internetovú stránku na maily obyčajným osobám nepodnikateľom, prípadne aj nejakým firmám. Zákon o reklame však hovorí, že posielať reklamu na e-mail sa nesmie. Dá sa tento zákon nejako obísť prípadne aj tým, ako budem formulovať text takejto ponuky? Alebo v tomto smere nemám žiadnu šancu? Nechcem mať problémy so sťažnosťami na nevyžiadanú poštu, preto sa pýtam ako by to právne mohlo byť v poriadku a či sa to vôbec dá. Ďakujem za všetky rady, prípadne keby ste mi odporučili niekoho kto by mi vedel poradiť.
Usporiadat
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

nič v zlom, ale stále sa točíme o tom istom. Sú tu vaše keci bez ničoho iného. žiadne uvedenie Vašich funkcií, žiadne info o tom aký resseler využívate a ani nič podobného.
0 0
lenni lenni

lenni je offline (nepripojený) lenni

mne napisu, ze ked nemam zaujem o zasielanie nevyziadanej posty nech im napisem
0 0
soundarea soundarea

soundarea je offline (nepripojený) soundarea

lenni Pozri príspevok
mne napisu, ze ked nemam zaujem o zasielanie nevyziadanej posty nech im napisem
u nas netreba ani pisat, staci len kliknut. :-)
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

normálne sa čudujem. Inkoedy administrátori v prípade reklamy ihneď mažú prispevky ale pri Vás nie. Že by ste si zaplatili na porade neštandardnú reklamu?

P.S. každý normálny systém umožnuje v emaily na konci možnosť odhlásenia jedným klikom. Nevidím v tom nič extra super aby som využil Váš program.
0 0
mahroch mahroch

mahroch je offline (nepripojený) mahroch

Podla paragrafu 3 odseku 6 Zakona c. 147/2001 o reklame je na Slovensku zakazane sirit nevyziadanu reklamu elektronickou postou, alebo faxom.

Je jedno odkial mail mate - ci z verejnej, alebo kupenej databazy, je jedno ci na konci date moznost odhlasenia. Ak ste mi to poslali bez mojho vyslovneho vyziadania, tak ste spammer.

Kazdy taky mail by bolo treba hlasit na SOI (ak by toto nebola bananova republika a niekto s dodrziavanim zakona nieco robil).
0 0
Baty Baty

Baty je offline (nepripojený) Baty

čítam, čítam, guuglujem, dokonca mam aj skúsenosť s rozosielaním emailov. Aj keď skúsenosť nie je bohvieaká, ale je to skúsenosť. Preferujem, hlavne z prečítaného, že sa maily oplatí posielať len na adresy, ktoré majitelia dobrovoľne zadali do zberačov emailov na stránkach, alebo pri osobnom stretnutí.

Nerád porušujem pravidlá, takže nebudem menovať, ale cez guugl som našiel zopár stránok, firiem, ktoré ponúkajú rozosielanie emailov, teda systém na rozosielanie. Niekde sa píše, že sú tam zahrnuté aj newslettery. MYslím, že je potrebné,a by bol predajca v kontakte so svojim spokojným alebo budúcim zákazníkom, samozrejme, za možnosti, že zákazník sa môže kedykoľvek odhlásiť.

Aké sú Vaše postrehy na systémy ponúkajúce rozosielanie emailov ?? Myslím slovenské, kľudne SS, tu asi názvy systémov nemôže byť

Vďaka za názory
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať