Zavrieť

Porady

Lunarny kalendar

pehy na nose
Dnes mam od rana neuveritelnu zravu naladu, inokedy na jedlo vobec nemyslim. Vraj je to vplyv mesiaca a jeho faz, neviete nieco prosim o tom?
Usporiadat
ala13 ala13

ala13 je offline (nepripojený) ala13

pehy na nose
elli, dakujem, to mam dnes jest cely den len ovocie? no skusit to mozem. od zajtra ma zravosti odzvonit, som zvedava.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
A takto odporucas zaobchadzat s jedlom???
0 0
ala13 ala13

ala13 je offline (nepripojený) ala13

pehy na nose
Skoro som schudla od smiechu nad tou detskou dietou, presne tak jedia moje deti.
Aj o mesiac je spln a nie je DPH, ovocie musi pockat.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

DanielaSĽ
Ináč tie knihy o Lune nemusíš mať ani naštudované , v obsahu nájdeš čo potrebuješ a prečítaš si len konkrétnu vec. A v niektorých veciach to ozaj funguje.
Danielka aj keď sme rovnaká krvná skupina, dovolím si s Tebou nesúhlasiť. Nám stačí kuknúť do kalendára a vybavia sa nám súvislosti práve preto, že máme tie knihy naštudované. V tých knihách sú veľmi zaujímavé vedomosti zbierané celé generácie. Práve preto si myslím, že by si ich mal prečítať každý gramotný človek. Je to môj názor.
Pre tých, čo sa doteraz s touto témou nestretli aj pre neveriacich Tomášov jedna otázka:
Čo spôsobuje príliv a o koľko sa pri ňom dvihne hladina?
0 0
ala13 ala13

ala13 je offline (nepripojený) ala13

pehy na nose
Ved napis, v com konkretnom ti pomohli?
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

.........ahojte spriaznené duše, oprášim trošku po dvoch rokoch túto tému a hľadám lunárny kalendár na rok 2007, mala som roky 2000 - 2006, boli v knižkách, ale žiadnu novšiu zatiaľ nemám, ročný lunárny kalendárik na r. 2007 mi však veeeľľľmiiiii chýýýýýýýýýba. Ak ho niekto má, mohol by ho sem prilepiť??? .....chcem presádzať izbové kvety a neviem, či je vhodný čas.
:-(
0 0
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

atramka
.........ahojte spriaznené duše, oprášim trošku po dvoch rokoch túto tému a hľadám lunárny kalendár na rok 2007, mala som roky 2000 - 2006, boli v knižkách, ale žiadnu novšiu zatiaľ nemám, ročný lunárny kalendárik na r. 2007 mi však veeeľľľmiiiii chýýýýýýýýýba. Ak ho niekto má, mohol by ho sem prilepiť??? .....chcem presádzať izbové kvety a neviem, či je vhodný čas.
:-(
Atramka, nemám lunárny kalendárik na rok 2007, ale pomáham si týmto: http://horoskopy.tiscali.cz/luna.php
Možno aj tebe pomôže aspoň v niečom.
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

Zitka vďaka, ja priložím

http://www.zverokruh.sk/_lunarny_kalendar.php

možno si to zatiaľ neskúšala, ale ja by som potrebovala ten ročný papierový........., rozdávala som to každý rok nafotené kolegyniam a teraz ma otravujú, chcú sa podľa toho orientovať a rok 2007 nemám...... možno niekto prilepí........ :-))))
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Atramka odkiaľ si ? Nedá sa už nikde pozháňať v kníhkupectve? Ja si ho kupujem v Poprade , idem tam v stredu a skúsim sa opýtať....Ak by bol , môžem ti ho kúpiť a poslať. Aký používaš? Lebo ja si kupujem ten z vydavateľstva Eugenika.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

DanielaSĽ
Atramka odkiaľ si ? Nedá sa už nikde pozháňať v kníhkupectve? Ja si ho kupujem v Poprade , idem tam v stredu a skúsim sa opýtať....Ak by bol , môžem ti ho kúpiť a poslať. Aký používaš? Lebo ja si kupujem ten z vydavateľstva Eugenika.
Eugenika má aj netovú stránku a myslím, že sa knihy a pod. veci dajú objednať aj cez net. Skús.
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

Dievčatá ďakujem za rady, skúsim zohnať, ak sa nepodarí, tak sa ozvem.
0 0
jež jež

jež je offline (nepripojený) jež

ja mám tri knihy od -Johanna Paunggerová - Thomas Poppe.
Využívam ich v záhrade, pri pestovaní zeleniny, kvetov a ostatné v domácnosti. Je tam kalendár až do roku 2011. Som spokojná. Čítam to stále a stále. Robím si výpisky a držím sa podľa toho.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

link na LK v nemčine, angličtine a taliančine, sú tak aj symboly

http://www.paungger-poppe.com/index....per&Itemid=104
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

a jedna slovenská stránka
http://www.zverokruh.sk/lunarny-kalendar.php
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

kukučka na túto stránku hodí aj ja, zaujíma ma to...... a celoročný jednostranový lunárny kalendár už mám, dám ho zoskenovať a potom ho prílepím, možno sa zíde aj ostatným...... uvidíme.....
0 0
rede rede

rede je offline (nepripojený) rede

Prikladám pre všetkých záujemcov lunárny kalendár na rok 2007
LK- r.2007.jpg  
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

stačí dať túto stránku do obľúbených

http://www.magazinluna.sk/
0 0
Zuzana Boháčová Zuzana Boháčová

Zuzana Boháčová je offline (nepripojený) Zuzana Boháčová

ahojte,
nemate niekto prosim info,kde na nete najdem lunarny kalendar 2008 na každý deň?v tom predchadzajucom-tam na každý deň dava rovnake predpovede
ďakujem
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ja kupujem Lunárny kalendár Krásnej panej. Iný by som ani nechcela. Keď ho chceš kúpiť cez internet, pozri na www.martinus.sk , v kníhkupectve EZOP v Prievidzi - tiež majú www stránku a posielajú aj na dobierku, na www.eugenika.sk a aj ďalšie internetové portále ktoré predávajú knihy ponúkajú aj kalendáre.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Zuzana Boháčová Pozri príspevok
ahojte,
nemate niekto prosim info,kde na nete najdem lunarny kalendar 2008 na každý deň?v tom predchadzajucom-tam na každý deň dava rovnake predpovede
ďakujem
Ktorý predchádzajúci? Lunárny kalendár predsa ukazuje postavenie mesiaca, rovnako to musí byť v každom kalendári. Líšia sa len cenou podľa kvality textu a papiera.
Ak postavenie Mesiaca a zverokruhu je rovnaké -LEV- včera, dnes aj zajtra, tak tam je samozrejme ten istý text. Klikni na šípku pod dátumom 29.12 a text sa ti zmení na Pannu.

http://www.magazinluna.sk/default.as...arcalendarpage
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať