Zavrieť

Porady

Moja radosť :)

Ahojte poradcovia.

Touto cestou by som sa aj ja rada s Vami podelila o radosť, ktorú prežívam od včera. Prebehla u nás daňová kontrola na DPH ( nadmerný odpočet ako oči :eek ) a všetko je úplne v poriadku, bez pokuty. :p Takže som to zvládla

Okrem toho sa Vám chcem všetkým poďakovať, že si tu takto pomáhame, Richardovi za dobrú myšlienku. A aj keď som nič neprezradila, a nikto tu nevedel, aké ťažké obdobie som mala posledné tri týždne pred kontrolou, tak som rada, že táto stránka existuje, a že sa tu stretávajú skvelí ľudia.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Janca je offline (nepripojený) Janca

    Janca
    Blahoželám a vychutnaj si tú radosť naplno. Dúfam, že vďaka vzájomnej rade a pomoci dopadneme na kontrolách aj my ostatni tak ako Ty. Gratulujem !!!

    veronica je offline (nepripojený) veronica

    :O)), takto na rýchlo sa to nedá :)))) ...viac veronica
    Lucy
    Ahojte poradcovia.

    Touto cestou by som sa aj ja rada s Vami podelila o radosť, ktorú prežívam od včera. Prebehla u nás daňová kontrola na DPH ( nadmerný odpočet ako oči :eek ) a všetko je úplne v poriadku, bez pokuty. :p Takže som to zvládla

    Okrem toho sa Vám chcem všetkým poďakovať, že si tu takto pomáhame, Richardovi za dobrú myšlienku. A aj keď som nič neprezradila, a nikto tu nevedel, aké ťažké obdobie som mala posledné tri týždne pred kontrolou, tak som rada, že táto stránka existuje, a že sa tu stretávajú skvelí ľudia.
    Gratulujem, prosím mohla by si mi napísať ako prebieha taká kontrola?
    Aby som bola pripravená )
    Ďakujem.

    porfin je offline (nepripojený) porfin

    porfin
    Vždy ma v tomto "ťažkom"svete poteší , že niekomu niečo vyšlo.
    Teším sa s Tebou.
    Ja v ďaka PORADE, tiež mám život jednoduchší....teda vďaka ľuďom, krotí tu sú a sú ochotní pomôcť.

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Dobry vysledok danovej kontroly potesi viac ako mimoriadne premie (tie obycajne vzdy nasledovali). Gratulujem, viem sa do pocitov vzit, zazila som to vela razy.

    ALDA je offline (nepripojený) ALDA

    stará mama, matka, manželka ALDA
    Tiež som absolvovala DK v útorok 12.07.05 a dopadla na *, 0 Sk. Už som sa síce pochválila na šuťáku.
    Ja som ich mala už toľko a predsa sa vždy poteším, keď dopadne OK.
    Niekto sa pýtal ako prebieha taká kontróla. Normálne kontrólujú všetko, došlé FA, vyšlé FA , banku, pokladňu, denník, zmluvy, splátkové kalendáre atď.
    Ak máš všetko prehľadne pripravené, tak sú spokojní.. a pristupujú OK.
    Nejaké veci sme aj prebrali, čo sa objavili aj tu na Porade a zdielali môj názor, že Poradca podnikateľa dosť zavádza a aj na to už upozornili Aj časopisy a hlavne noviny sú nepresné. Ja to robím tak, že si naštudujem zákon, prekonzultujem s niektorými kompetentnými a zariadim sa podľa svojho svedomia a vedomia s tým, že si to budem vedieť obhájiť!
    Ešte ma čaká jedna v auguste
    A má prevdu, ten, čo tvrdí, že tu na Porade sa nájdu skúsení odborníci, ktorí
    vedia dobre poradiť. Za to im patrí vďaka.., pretože vedieť vysvetliť a mať trpezlivosť je dar.


    Veľa radosti želám všetkým....

    Hela

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Lucy, gratulujem, takýto výsledok kontroly je vždy pohladenie na duši a 1 za tvoju prácu.
    1433.gif  

    Lucy je offline (nepripojený) Lucy

    Lucy
    Ďakujem Vám všetkým zo srdca. Je to ozaj dobrý pocit. Aj keď predtým zažívate stres, potom to opadne a človek je kľudnejší

    Tak ešte raz všetkým Vám vďaka za podporu.

    nikinka je offline (nepripojený) nikinka

    nikinka
    Ahojte, ja práve čakám na daňovú kontrolu na DPH za IV. Q a tak sa chcem s Vami podeliť o krče v bruchu , o stres...ach už aby som to mala za sebou .

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    Fúúúúúha, aj mne sa také dačo asi tento mesiac stane.

    Ešte o tom neviem, ale tušáka mám obrovského

    Takže tiež súcitím!!!

    Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

    Zdeni
    No tak už som medzi vami aj ja. Kontrola 30.5.06 DPH 4.Q 2005. Takúto doporučenú poštu mám najradšej. Po jej otvorení sa mi okamžite scvrkne žalúdok a príjem stravy je hneď obmedzený. Keby dali termín o dva mesiace, tak dovtedy celkom pekne schudnem do plaviek. Ale držme si všetci palce nech nám to dobre dopadne.

    karpis je offline (nepripojený) karpis

    karpis
    Drzím vám palce ja mávam kontrolu na NO tak 5x do roka vzdy to bolo zatial OK. Este raz všetkým ktorý majú nahlásenú kontrolu veľa trpezlivosti .

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    Dnes som prevzala zápisnicu z ukončenej kontroly... aj ja všetko OK. S Lenkou sme aj pokecali v téme daňové kontroly. Zároveň som zaniesla ďalšie podklady na ďalšiu kontrolu. Aspoň som to mala cestou .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.