Zavrieť

Porady

T-mobile/o2

Poprosím o radu,mám mobil v T-mobile na izy kartu,uvažujem prejsť k o2,ponuku majú celkom dobrú,ale neviem či nemajú aj neakú nevýhodu ktorú samozrejme nezverejnia,keď vtáčka lapajú pekne spievajú.Ďakujem.
Usporiadat
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
ja by som si doma monil neodblokovavala sama určite lebo sa môže niečo stať a potom sa sním môžeš tak rozlúčiť. aj ked viem ,že sa to dá ale pozor aby sa nestalo zle.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
syrik Pozri príspevok
Obávam sa, že zrovna môj sa nedá...3110
Urob si výlet...mrkni Laugaricio a dáš si odblokovať mobil...mobil odblokujú len tej osobe, na ktorú bola viazanosť... napr.mobil je na brata, odblokovať do predajne musí ísť brat s občianskym preukazom...
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

alla66 Pozri príspevok
Urob si výlet...mrkni Laugaricio a dáš si odblokovať mobil...mobil odblokujú len tej osobe, na ktorú bola viazanosť... napr.mobil je na brata, odblokovať do predajne musí ísť brat s občianskym preukazom...
No počkaj, počkaj...a keď ja mám kupón za polovicu, tak to mi hadam odblokujú nie?
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Kupón nespomínam....nemá nič spoločné s odblokovaním....chcela som ťa upozorniť ... telefón.číslo musí byť na tvoje meno a takisto viazanosť
Naposledy upravil alla66 : 26.06.09 at 22:00
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

alla66 Pozri príspevok
Kupón nespomínam....nemá nič spoločné s odblokovaním....chcela som ťa upozorniť ... telefón.číslo musí byť na tvoje meno a tak isto viazanosť

To je na moje meno....ďakujem
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Vieš isto, že ho máš zablokovaný? Vlož do mobilu sim iného operátora...
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

alla66 Pozri príspevok
Vieš isto, že ho máš zablokovaný? Vlož do mobilu sim iného operátora...
som skúšala už dávno...je zablokovaný...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Smoodik Pozri príspevok
Teraz majú v O2 dobrú akciu, ked si objednáš kartu O2 fér a dobíjací kupón 20Euroví cez net pošlú ti tašku nike. Sú tam aj iné darčeky záleží od hodnoty dobíjacieho kupónu.
Ta taška je fakt pekná už mi prišla.
Koľko dní trvá dodanie karty domov ? Už je aktivovaná?
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

syrik Pozri príspevok
som skúšala už dávno...je zablokovaný...
Ak mas Nokiu, odblokujes na www.unlock.it
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
misomiso Pozri príspevok
Ak mas Nokiu, odblokujes na www.unlock.it
3110C patrí do kategórie BB5 a tie sa nedajú odblokovať s kalkulačkou (na diaľku)...musí ísť do servisu.
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

alla66 Pozri príspevok
3110C patrí do kategórie BB5 a tie sa nedajú odblokovať s kalkulačkou (na diaľku)...musí ísť do servisu.

Už ho mám odblokovaný....včera som bola v TN, tak som si ho dala odblokovať...a dnes z práce rovno do O2 sa teším jak blcha
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
fajn...som rada...nevieš koľko trvá dodanie karty cez net?
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

alla66 Pozri príspevok
fajn...som rada...nevieš koľko trvá dodanie karty cez net?

No tak to veru neviem
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
alla66 Pozri príspevok
Koľko dní trvá dodanie karty domov ? Už je aktivovaná?
net už nie je aktuálny...navštívila som predajňu o2, za pár minút bola sim karta na moje meno ...najdlhšie mi "dalo zabrať " prehľadávanie a rozhodovanie typický problém u znamenia Váh, ktoré číslo si zoberiem ....musí byť jednoduché a ľahko zapamätateľné pre mňa aj známych...
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

alla66 Pozri príspevok
net už nie je aktuálny...navštívila som predajňu o2, za pár minút bola sim karta na moje meno ...najdlhšie mi "dalo zabrať " prehľadávanie a rozhodovanie typický problém u znamenia Váh, ktoré číslo si zoberiem ....musí byť jednoduché a ľahko zapamätateľné pre mňa aj známych...
Pánečku, aj Ty si v znamení Váh narodená? no tak o rozhodovaní mi niečo hovor...ešte aj priateľ je váha a to keď sa máme dohodnúť, tak to stojí za to
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
syrik Pozri príspevok
Už ho mám odblokovaný....včera som bola v TN, tak som si ho dala odblokovať...a dnes z práce rovno do O2 sa teším jak blcha
Bola si? Spokojná?

V predajni mi ponúkali 2 SIM s prednabitým kreditom 1,83 €...pri aktivácii O2 Fér Dvom s dvomi predplatenými kartami získam k obom SIM aktivovaný Extra balíček 100 minút v sieti O2 Slovensko iba za 0,03 € na prvých 30 dní
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

alla66 Pozri príspevok
Bola si? Spokojná?

V predajni mi ponúkali 2 SIM s prednabitým kreditom 1,83 €...pri aktivácii O2 Fér Dvom s dvomi predplatenými kartami získam k obom SIM aktivovaný Extra balíček 100 minút v sieti O2 Slovensko iba za 0,03 € na prvých 30 dní
Vidíš, to mne neponúkali....no ja mám čakať teraz 25 dní, kým mi prenesú číslo...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
syrik Pozri príspevok
Vidíš, to mne neponúkali....no ja mám čakať teraz 25 dní, kým mi prenesú číslo...
ponúkajú to pri kúpe dvoch sim kariet...pri prenose čísla akcia neplatí
0 0
bubu1983 bubu1983

bubu1983 je offline (nepripojený) bubu1983

zdravim vsetkych,
tuto diskusiu som si precital celu..bola naozaj zaujimava a poucna..miestami aj velmi zabavna..v tm som 8 rokov.. z toho 4 roky easy..dalsie 4 pausal..s ich servisom som spokojny..prechod tm vs. oranz som nikdy neriesil..s prichodom o2 som vsak chcel vyskusat v lete 2007 tu slubovanu volnost..program o2 volnost 500..ze skusim a uvidim..ak bude spokojnost..tak tm dam zbohom..pausal zanedlho koncil..zobral som nove cislo v o2..predplatil sluzbu na 1/2 roka dopredu..spolu s mobilom se k750 (nabijacka vsak odisla pri prvom nabijani!!!..reklamacia..cestovanie ..nechcem to vsak hodit na o2..odvtedy mobil aj prisl. slapu ako hodinky)..ale po skusenosti ktoru sa budem snazit opisat nizsie som sa v tom case zaprisahal ze o2 uz nikdy viac..sluzba bola predplatena..zacali vsak chodit fa..volam callcentrum..rada znela ze ignorujte a neplatte..problem je vraj v ich systeme..o mesiac znova..fa..ignorujte..neplatte..ignoroval som..neplatil som..vypli ma..volam cc..preco ste ma vypli?.mladik z cc to posunul zrejme jeho sefke..ta vravi..prepacte..zapneme vas..ja vravim..ale ja som nemohol vyuzivat to za co som si zaplatil..pani slubuje ze teda dobiju kredit..dobili..dalsia fa..volam cc..vravia ignorujte..ignoroval som..znova ma vypli..prichadza vyzva na uhradenie fa..inak sa pojde na sud..obratil som sa na messagebox na stranke o2..pisem s cielom ziskat nejaky kontakt..v sprave som sa zacal ohanat sudmi aj ja..uviedol som cislo fa v ktorej som uhradil predplatenu sluzby na 1/2 roka dopredu ako aj ciastku za mobil..prisla mi aj odpoved od (konecne) konkretnej zamestnankyne..o par dni prisli aj dobropisy..v diskusii uz bolo napisane predtym ze to nic neriesi ale ta karta skoncila v kosi..zo zaplatenej sluzby som vyuzil asi 50% lebo som na to nemal nervy ani chut..MOZE MI PROSIM NIEKTO NAPISAT AKA JE TAM SITUACIA MOMENTALNE? UZ SI MODRY UPRATALI? OPAT MA CHYTAJU ZAJACIE UMYSLY..VDAKA ZA ODPOVED
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

bubu1983 Pozri príspevok
zdravim vsetkych,..sluzba bola predplatena..zacali vsak chodit fa..volam callcentrum..rada znela ze ignorujte a neplatte..problem je vraj v ich systeme..o mesiac znova..fa..ignorujte..neplatte..ignoroval som..neplatil som..vypli ma..volam cc..preco ste ma vypli?.mladik z cc to posunul zrejme jeho sefke..ta vravi..prepacte..zapneme vas..ja vravim..ale ja som nemohol vyuzivat to za co som si zaplatil..pani slubuje ze teda dobiju kredit..dobili..dalsia fa..volam cc..vravia ignorujte..ignoroval som..znova ma vypli..prichadza vyzva na uhradenie fa..inak sa pojde na sud..obratil som sa na messagebox na stranke o2..pisem s cielom ziskat nejaky kontakt..v sprave som sa zacal ohanat sudmi aj ja..uviedol som cislo fa v ktorej som uhradil predplatenu sluzby na 1/2 roka dopredu ako aj ciastku za mobil..prisla mi aj odpoved od (konecne) konkretnej zamestnankyne..o par dni prisli aj dobropisy..v diskusii uz bolo napisane predtym ze to nic neriesi ale ta karta skoncila v kosi..zo zaplatenej sluzby som vyuzil asi 50% lebo som na to nemal nervy ani chut..MOZE MI PROSIM NIEKTO NAPISAT AKA JE TAM SITUACIA MOMENTALNE? UZ SI MODRY UPRATALI? OPAT MA CHYTAJU ZAJACIE UMYSLY..VDAKA ZA ODPOVED
No neviem, ja som v decembri 2007 podpísala s Tmob. zmluvu, dostala tel. za 1 Sk. Niekedy v januári som hodila do tel. číslo, nabila ho .. vybil sa a potom nešiel nabiť. Tak som reklamovala ( samozrejme neviním z toho Tmob. ) že mi predali tel. s vadnou nabíjačkou. Tú už mám novú a šlape presne ako tvoje.

Ale čo som nepochopila z tvojho príbehu o akú predplatenú službu v O2 to šlo? Dosť sledujem ponuky opov na svk ale toto som nepostrehla.

Ale moja rada znie, ak máš takú skúsenosť z bublinkami tak netreba k ním ísť. alebo treba si vziať len kartu na kredit. A nebudú ťa obťažovať faktúrami.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať