Zavrieť

Porady

T-mobile/o2

Poprosím o radu,mám mobil v T-mobile na izy kartu,uvažujem prejsť k o2,ponuku majú celkom dobrú,ale neviem či nemajú aj neakú nevýhodu ktorú samozrejme nezverejnia,keď vtáčka lapajú pekne spievajú.Ďakujem.
Usporiadat
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

syrik Pozri príspevok
V podstate tam nie je cenovo nejaký rozdiel, čo sa týka O2 alebo T-mobilu...platím zhruba rovnako...ale...v O2 mám raz toľko voľných minút ako som mala v T-mobile...a to som mala paušál 55 a viac s kupónom, teda za 50% zľavu....takže teraz by som platila raz toľko...

Čo sa týka pokrytia, to je už trošku horšie..nestalo sa mi síce, že by som stratila signál, ale v práci mám napríklad slabý signál...
Takže ak tomu rozumiem, tými voľnými minútami myslíš, že si si aktivovala balíček ALL100 teda 100 minút do všetkých sietí za 10 € ?

Čo sa týka signálu, máš navolenú manuálne sieť O2, alebo to máš automaticky a v prípade slabého signálu O2 si v romingu cez Tmobile?
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Xanti Pozri príspevok
Takže ak tomu rozumiem, tými voľnými minútami myslíš, že si si aktivovala balíček ALL100 teda 100 minút do všetkých sietí za 10 € ?

Čo sa týka signálu, máš navolenú manuálne sieť O2, alebo to máš automaticky a v prípade slabého signálu O2 si v romingu cez Tmobile?

Áno, mám ten baíček...

a čo sa týka siete...netuším, ale asi automaticky...
0 0
bikam bikam

bikam je offline (nepripojený) bikam

Ahoj.O mesiac mi končí viazanosť na doterajší paušál u Pomarančov. A toľko reklamované Paušály snov mi moc nevoňajú,aspoň čo som si o nich prečítala na webovej stránke mobilného operátora. Takže neviem,čo mám robiť - zobrať Paušál snov,ktorý mi moc nevyhovuje, počkať na vianočnú ponuku alebo prejsť k inému operátorovi ? Aké máte skúsenosti s Paušálmi snov? Vedel by mi niekto poradiť, aj keď sa tu v prevažnej miere riešia ružoví a modrí?
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Viete o tom, že T-mobile si účtuje poplatok 6,63€ ked si u nich predlžujete zmluvu na dalšie 2 roky? Tak to je potešenie tam zostať. Už som sa zaviazala ale o 2 roky budem o tom premýšľať.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

31Jankal Pozri príspevok
Viete o tom, že T-mobile si účtuje poplatok 6,63€ ked si u nich predlžujete zmluvu na dalšie 2 roky? Tak to je potešenie tam zostať. Už som sa zaviazala ale o 2 roky budem o tom premýšľať.
To fakt? A bez upozornenia? Len to človek vidí vo FA? Tak to je sila, maximálna.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Xanti Pozri príspevok
To fakt? A bez upozornenia? Len to človek vidí vo FA? Tak to je sila, maximálna.

Aj Orange si účtuje zmenu - € 8,-- bez DPH a nazývajú to aktivačný/administratívny poplatok.

Oprava: s DPH, prepáčte
Naposledy upravil ZuzanaP : 07.09.09 at 06:09 Dôvod: Oprava
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

ZuzanaP Pozri príspevok
Aj Orange si účtuje zmenu - € 8,-- bez DPH a nazývajú to aktivačný/administratívny poplatok.
Ešte, že O2 si účtuje pri faktúrovom O2 fér 20 eur, ktoré po roku vráti.

Tak to ružový a pomarančový už nevedia ako a kde zdierať svojich zákazníkov? Asi chcú pomôcť modrému operátorovi aby mal viac klientov.
0 0
bikam bikam

bikam je offline (nepripojený) bikam

ZuzanaP Pozri príspevok
Aj Orange si účtuje zmenu - € 8,-- bez DPH a nazývajú to aktivačný/administratívny poplatok.
Nerozumiem tomu, aká "zmena"? Mohla by si to objasniť, zachvíľu mi končí paušál, zaujíma ma to. Díky.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
bikam Pozri príspevok
Nerozumiem tomu, aká "zmena"? Mohla by si to objasniť, zachvíľu mi končí paušál, zaujíma ma to. Díky.
výmena telefonu, prechod na iný paušál
0 0
bikam bikam

bikam je offline (nepripojený) bikam

takže ma to asi čaká, díky za skorú odpoveď
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
31Jankal Pozri príspevok
Viete o tom, že T-mobile si účtuje poplatok 6,63€ ked si u nich predlžujete zmluvu na dalšie 2 roky? Tak to je potešenie tam zostať. Už som sa zaviazala ale o 2 roky budem o tom premýšľať.
.... účtuje sa poplatok 7,95 € s DPH...môže sa uhradiť bodmi z T-Mobile Club...
poplatok sa neúčtuje, ak si predĺžiš viazanosť a vyberieš telefón cez e-shope , ktorý nájdeš na stránkach T-Mobile
Naposledy upravil alla66 : 04.09.09 at 14:59 Dôvod: doplnnenie - DPH
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
ZuzanaP Pozri príspevok
Aj Orange si účtuje zmenu - € 8,-- bez DPH a nazývajú to aktivačný/administratívny poplatok.
Orange si účtuje :
Aktivačný/administratívny poplatok ....11 € s DPH

Aktivačný/administratívny poplatok – verný zákazník 8 € s DPH
( - Verný zákazník je účastník, ktorý aktívne využíva elektronické komunikačné služby spoločnosti Orange Slovensko, a.s., (hlasové, dátové alebo SMS účastnícke programy) minimálne počas predchádzajúcich 6 mesiacov za sebou, a to prostredníctvom aspoň jednej SIM karty, registrovanej na tohto účastníka, s výnimkou účastníkov predplatenej služby Prima alebo Orange Click. Uvedené sa netýka účastníkov služby Orange Doma.)

0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
bikam Pozri príspevok
Ahoj.O mesiac mi končí viazanosť na doterajší paušál u Pomarančov. A toľko reklamované Paušály snov mi moc nevoňajú,aspoň čo som si o nich prečítala na webovej stránke mobilného operátora. Takže neviem,čo mám robiť - zobrať Paušál snov,ktorý mi moc nevyhovuje ???, počkať na vianočnú ponuku alebo prejsť k inému operátorovi ? Aké máte skúsenosti s Paušálmi snov? Vedel by mi niekto poradiť, aj keď sa tu v prevažnej miere riešia ružoví a modrí?
Ťažko radiť, bolo by vhodné napísať ako si predstavuješ svoj paušál a akú sumu si ochotná platiť.

? minút mesačne - do akých sietí, v špičke, cez víkendy, večer....
? sms/MMS
? dáta,
potrebuješ nový telefón?

napr.:
Vďaka novému Majster paušálu voláš kedykoľvek za najvýhodnejšiu jednotnú cenu len 0,12 EURO [3,62 SKK] za minútu do všetkých sietí a platíš len toľko, koľko prevoláš. Paušál obsahuje 50 SMS + MMS a 25 MB dát pre internet v mobile. Ak nepotrebuješ nový mobil, aktivuješ si Majster paušál bez viazanosti.

alebo:
https://www.orange.sk/eshop/specialnaPonuka.html

Ak to nie je pravé orechové, počkaj si na vianočné akcie, ktoré začínajú už v októbri.
0 0
bikam bikam

bikam je offline (nepripojený) bikam

alla66 Pozri príspevok
Ťažko radiť, bolo by vhodné napísať ako si predstavuješ svoj paušál a akú sumu si ochotná platiť.

? minút mesačne - do akých sietí, v špičke, cez víkendy, večer....
? sms/MMS
? dáta,
potrebuješ nový telefón
1. prevolám približne 50 - 70 min max mesačne, volám keď potrebujem, bez ohľadu na to či je deň, večer, piatok, sviatok,....,bez ohľadu do akých sietí(doteraz som mala tak nastavený paušál)
2. sem tam posielam SMS, MMS približne 5-10 mesačne
3. internet v mobile nepoužívam, mám starší mobil
4. chcem si zobrať aj nový mobil, ale nemusí to byť hneď, ešte nejaký ten mesiac vydržím, so starým som spokojná
0 0
frederyka frederyka

frederyka je offline (nepripojený) frederyka

ja uvažujem nad Paušál Snov ktorý obsahuje mesačne 50 minút do všetkých sietí SR a pevných sietí EÚ za 10.90 € a vyberiem si nový mobil od 1 € lacnéééé...nie?
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
No bol som sa pytat. Myslim, že sa oplati prejst ku nim. Už nikdy blokovany mobil! Ten si kupim v normalnej predajni (z 50 modelov v mojej kategorii, miesto 3 kusov v T-M) a 60 minut v O2 ma vyjde na 7,80€ miesto 15€ v T-M. Rozdiel medzi 15€ a 7,80€ je 7,20€ a krat 24 mesiacov=172€. Taky si možem kupit novy pristroj, resp. aj lacnejsi.
Ta T-M skladacka "podlaseba" co maju teraz kampan na to stoji za nič.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
bikam Pozri príspevok
1. prevolám približne 50 - 70 min max mesačne, volám keď potrebujem, bez ohľadu na to či je deň, večer, piatok, sviatok,....,bez ohľadu do akých sietí(doteraz som mala tak nastavený paušál)
2. sem tam posielam SMS, MMS približne 5-10 mesačne
3. internet v mobile nepoužívam, mám starší mobil
4. chcem si zobrať aj nový mobil, ale nemusí to byť hneď, ešte nejaký ten mesiac vydržím, so starým som spokojná
tento link mi poslala kamoškahttp://valasek.blog.sme.sk/c/203372/...a-od-koho.html
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
alla66 Pozri príspevok
Ze sa mu to chce (lo) takto zisťovať.
Ten program - od T-M podla seba ma jednu nepresnost, ak niekto nechce mobil, tak doplnkovy balíček je iba na 1 rok. Inak povedane, zhanam program asi 60 minut. T-M ponuka program podla seba 1 za 10€, ale je tam iba 40 minut, ak si vyberiem dalsich 40 minut, mam až 80 minut, s tym, že to bude platiť iba prvych 12 mesiacov. A je to za 10€ oproti 60 minutam v o2 za 7,80€, kde to bude na 2 roky a nie iba 12 mesiacov.
0 0
Kika69 Kika69

Kika69 je offline (nepripojený) Kika69

Tak ja osobne už ledva čakám, aby mi po 9 rokoch skončila viazanosť v T-Mobile (viazanosť mi končí v apríli 2010) a už aj utekám k O2. S T-Mobilom sa už trápim mesiace, odkedy mám program Vo veľkom 100 mi neprenášajú neprevolané minúty v plnej výške a nechcú mi uznať reklamáciu, už som posielala 3. námietku. A ešte stále som za svojím problémom nedala bodku. Teraz som si na vlastné náklady vytlačila podrobné výpisy hovorov, ktoré jasne dokazujú moju pravdu, som zvedavá na ich reakciu. Z T-Mobilu som neskutočne sklamaná, z ich neochoty riešiť problém T-MOBILE NIKDY VIAC!!!
Inak som zakladateľkou témy
http://www.porada.sk/t103677-rozculu...-osvedcil.html
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
duves Pozri príspevok
Ze sa mu to chce (lo) takto zisťovať.
Ten program - od T-M podla seba ma jednu nepresnost, ak niekto nechce mobil, tak doplnkovy balíček je iba na 1 rok. Inak povedane, zhanam program asi 60 minut. T-M ponuka program podla seba 1 za 10€, ale je tam iba 40 minut, ak si vyberiem dalsich 40 minut, mam až 80 minut, s tym, že to bude platiť iba prvych 12 mesiacov. A je to za 10€ oproti 60 minutam v o2 za 7,80€, kde to bude na 2 roky a nie iba 12 mesiacov.
ahojky, ak si zoberieš paušál 55 Viac, Relax 60 a vyššie.....
bez telefónu..dvojnásobok minút dostaneš na dva roky
do konca mesiaca dostaneš k paušálu kupón na 50% zľavu, ktorý môžeš podarovať blízkej osobe
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať