Zavrieť

Porady

T-mobile/o2

Poprosím o radu,mám mobil v T-mobile na izy kartu,uvažujem prejsť k o2,ponuku majú celkom dobrú,ale neviem či nemajú aj neakú nevýhodu ktorú samozrejme nezverejnia,keď vtáčka lapajú pekne spievajú.Ďakujem.
Usporiadat
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
syrik Pozri príspevok
To áno, ale nie je to klasický paušál, že by si k tomu dostala napríklad aj mobil to, či to budeš platiť formou faktúry alebo na kartu je Tvoja vec...ale nie je to typický paušál ako v Orange alebo v T-Mobile...
mobil tiež si môžeš k tomu zobrať ale budeš ho normálne platiť ako pri inom paušály.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
pasuliatko Pozri príspevok
mobil tiež si môžeš k tomu zobrať ale budeš ho normálne platiť ako pri inom paušály.
O2 Ti mobil nedá....musíš si kúpiť za plnú cenu....Ak prepočítaš cenu mobilu + prevolané minúty ....nevychádza to najvýhodnejšie.....vtedy je T-Mobile a Orange v spomínaných akciách výhodnejší
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
alla66 Pozri príspevok
O2 Ti mobil nedá....musíš si kúpiť za plnú cenu....Ak prepočítaš cenu mobilu + prevolané minúty ....nevychádza to najvýhodnejšie.....vtedy je T-Mobile a Orange v spomínaných akciách výhodnejší
ako myslíš,ale vidím,že patríš k tým čo platia viac aj keď nemusia
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
pasuliatko Pozri príspevok
ako myslíš,ale vidím,že patríš k tým čo platia viac aj keď nemusia
Pasuliatko : mýliš sa....volám neobmedzene s kamarátkami...väčšina kontaktov je v T-Mobile....môžem prevolať 2050 minút (to je 34,16 hod.)...nemám šancu prevolať celý paušál (občas pomôže dcéra ) a platím do 20 € + telefón SE C902 som mala za 1 Sk....nie je čo riešiť....
O2 používam -O2 Dáta neobmedzene...druhý mesiac za 0,03€/mesiac...to bola tiež akcia...od 1-mája stojí 6 €
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
kero64 Pozri príspevok
Ano "Miláčik", aj s tebou súhlasím. Ale ak si to prerátam aj bez tej zľavy, tak je to 0,17€. Veď o tom tie akcie sú! Mám ten paušál už 8 rokov a toto som nikdy neriešil. Veď nikto nikoho nenúti. Kalkulačka je dnes skoro už aj v plynovom sporáku. Tak stačí sadnúť a počítať.
syrik Pozri príspevok
MIláčik, 6,60 EUR platíš len preto, lebo si mal kupón na 50%-tnú zľavu...normálne stojí raz toľko ten paušál...ja ho mám tiež a poviem Ti, keby som mala platiť plnú sumu, tak by som sa na to nedala nikdy nahovoriť...
Odkedy sa poraďáci oslovujú MILÁČIK?
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
alla66 Pozri príspevok
Pasuliatko : mýliš sa....volám neobmedzene s kamarátkami...väčšina kontaktov je v T-Mobile....môžem prevolať 2050 minút (to je 34,16 hod.)...nemám šancu prevolať celý paušál (občas pomôže dcéra ) a platím do 20 € + telefón SE C902 som mala za 1 Sk....nie je čo riešiť....
O2 používam -O2 Dáta neobmedzene...druhý mesiac za 0,03€/mesiac...to bola tiež akcia...od 1-mája stojí 6 €
pozri tolko minút sa dá prevolať aj za týždeň ale ved dorbe každí máme na to svoj názor a každí je spokojný s niečim iným zhodneme sa?
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

alla66 Pozri príspevok
Odkedy sa poraďáci oslovujú MILÁČIK?
Odkedy je máj - lásky čas
0 0
kero64 kero64

kero64 je offline (nepripojený) kero64

alla66 Pozri príspevok
Odkedy sa poraďáci oslovujú MILÁČIK?
Tu niekto závidí.... Napíš mi tak aj ty a ja ti tiež odpíšem.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
pasuliatko Pozri príspevok
pozri tolko minút sa dá prevolať aj za týždeň ale ved dorbe každí máme na to svoj názor a každí je spokojný s niečim iným zhodneme sa?
Odkedy som na Porade, volám minimálne a TV môžem predať...
zhodneme...ak si priznáš , že O2 nemá volanie 100min./3,31 € do všetkých sietí ....aspoň to nezabudneš.... mýliť sa je ľudské
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Ľudkovia, poraďte mi...končí mi paušál v t-mobile...mala som 55 a viac...ale za 50%-tnú zľavu...rozmýšlam, či si kúpiť nový telefón a ísť do O2, alebo ostať za plnú cenu v tomto programe, alebo prejsť na easy kartu...
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Syrik ,
skús si pozrieť svoje telekomunikačné potreby. Koľko minút prevoláš mesačne, koľko sms pošleš. Do akých sietí.
A podľa toho sa zorientuješ na trhu s ponukou telefonou ( btw. prechod z paušalu na easy sa spoplatňuje ).
Mne osobne vyhovuje O2 nevolám veľa ( a hurá konečne operátor, pri ktorom nemusím sledovať kto má akého opa, kvôli lacnejším hovorom ) , viac menej ani neviem aký tam mám kredit ( nesledujem, vždy mi príde sms že treba dobiť tak dobijem ) a telefon, obyčajný kúpiš už od 25 eura. Ale keby som prevolala tisíce minút v jednej sieti tak na to sú iný opovia dobrý. No na také volanie do 100 minút všade, ma vychádza najlacnejšie práve u O2.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Easy urcite nie, Ak chceš lacný mobil, TM ponúka nové akcie ...ak máš viac kontaktov v o2, budeš mať
lacnejsie hovory , ale musíš si kúpiť telefón za plnú cenu.
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Xanti Pozri príspevok
Syrik ,
skús si pozrieť svoje telekomunikačné potreby. Koľko minút prevoláš mesačne, koľko sms pošleš. Do akých sietí.
A podľa toho sa zorientuješ na trhu s ponukou telefonou ( btw. prechod z paušalu na easy sa spoplatňuje ).
Mne osobne vyhovuje O2 nevolám veľa ( a hurá konečne operátor, pri ktorom nemusím sledovať kto má akého opa, kvôli lacnejším hovorom ) , viac menej ani neviem aký tam mám kredit ( nesledujem, vždy mi príde sms že treba dobiť tak dobijem ) a telefon, obyčajný kúpiš už od 25 eura. Ale keby som prevolala tisíce minút v jednej sieti tak na to sú iný opovia dobrý. No na také volanie do 100 minút všade, ma vychádza najlacnejšie práve u O2.

No veď to je to..ja volávam do všetkých sietí viac menej...mne sa to O2 veľmi pozdáva, len nevýhoda je, že nedávajú telefón...
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

alla66 Pozri príspevok
Easy urcite nie, Ak chceš lacný mobil, TM ponúka nové akcie ...ak máš viac kontaktov v o2, budeš mať
lacnejsie hovory , ale musíš si kúpiť telefón za plnú cenu.
Paradox je, že v O2 mám najmenej ľudí...ale keď si to prerátam, vyjde ma to vždy lacnejšie, ako v t-mobile...pre mňa je 55 a viac málo, ale zase na druhej strane platiť 600-700 Sk mesačne je už dosť...
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Aká nevýhoda ked fakt do 30 eur si vieš kúpiť fungel nový telefon. Teda osobne mám ešte tel. z Tmobile čo som si vzala pred 6 rokmi paušalový, a stále mi funguje. Takže žiadna potreba kupovať nový mobil. To nás len opovia rozcicali ( aby si nás zaviazali) a tak ponúkli telefon každé dva roky. Podľa mňa skús O2, do starého tel. novú kartu. A uvidíš sama, neni tam viazanosť takže nane problema
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Xanti Pozri príspevok
Aká nevýhoda ked fakt do 30 eur si vieš kúpiť fungel nový telefon. Teda osobne mám ešte tel. z Tmobile čo som si vzala pred 6 rokmi paušalový, a stále mi funguje. Takže žiadna potreba kupovať nový mobil. To nás len opovia rozcicali ( aby si nás zaviazali) a tak ponúkli telefon každé dva roky. Podľa mňa skús O2, do starého tel. novú kartu. A uvidíš sama, neni tam viazanosť takže nane problema
Lenže odblokovanie môjho elefónu by ma vyšlo 700 Sk...bola som sa na to pýtať...a popravde, chcela som nejaký lepší...ale našla som jeden internetový obchod a dajú sa tam kúpiť super telefóny už aj za 2500-3000 Sk...
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Hladáš dôvody prečo nie, prečo neprejsť k druhému opovi.
Hovorím každému iné vyhovuje. Ja som spokojná s O2. A aj ked mám dlhé roky práve T-mobile, už len čakám kedy mi skončí viazanosť a dám mu zbohom...
Ako naozaj dnes už nie sú tak drahé telefony, aby som sa kvôli tel. viazala ( a to mám doma tel. čo ma stál 9500 sk cash )
syrik Pozri príspevok
Lenže odblokovanie môjho elefónu by ma vyšlo 700 Sk...bola som sa na to pýtať...a popravde, chcela som nejaký lepší...ale našla som jeden internetový obchod a dajú sa tam kúpiť super telefóny už aj za 2500-3000 Sk...
a ten telefon máš od operátora? lebo v podstate tam sa dá odblokovať po skončení viazanosti za body Tmobile klubu. A tým pádom ťa odblokovanie výjde menej.
Naposledy upravil Xanti : 04.06.09 at 10:52 Dôvod: doplnené
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
syrik Pozri príspevok
Ľudkovia, poraďte mi...končí mi paušál v t-mobile...mala som 55 a viac...ale za 50%-tnú zľavu...rozmýšlam, či si kúpiť nový telefón a ísť do O2, alebo ostať za plnú cenu v tomto programe, alebo prejsť na easy kartu...
jednoznačke O2 lebo nemáš nad čím váhať. nový telefó si ani kupovať nemusíš. môžeš si dať paltiť na faktúry v O2 ale bez nesačného poplatku nie ako v Tmobile,že platíš aj ked nevoláš určite ti radím O2 lebo je to výhodnejšie.aj ked ti dajú paušál za 50% stále na tebe budú dobre zarábať. neváhaj a prídi do O2
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
inak presne takáto téma je založená v poradách o PC tak nabudúce treba hľadať či nie je niekde téma urobená
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
http://www.porada.sk/t98834-operator.html
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať