Zavrieť

Porady

T-mobile/o2

Poprosím o radu,mám mobil v T-mobile na izy kartu,uvažujem prejsť k o2,ponuku majú celkom dobrú,ale neviem či nemajú aj neakú nevýhodu ktorú samozrejme nezverejnia,keď vtáčka lapajú pekne spievajú.Ďakujem.
Usporiadat
skatarinas skatarinas

skatarinas je offline (nepripojený) skatarinas

syrik daj sem stránku na lacné mobily, zíde sa , dobré vedieť
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

skatarinas Pozri príspevok
syrik daj sem stránku na lacné mobily, zíde sa , dobré vedieť

Nepovedala som, že sú všetky lacné, ale dajú sa aj lacné zohnať
http://www.hej.sk/mobilne-telefony/
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Ďakujem, pomohlo
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
syrik Pozri príspevok
Ďakujem, pomohlo
dúfam,že sa pridáš k nám modrím
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

pasuliatko Pozri príspevok
dúfam,že sa pridáš k nám modrím
Na 99,9% áno
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
syrik Pozri príspevok
Lenže odblokovanie môjho elefónu by ma vyšlo 700 Sk...bola som sa na to pýtať...a popravde, chcela som nejaký lepší...ale našla som jeden internetový obchod a dajú sa tam kúpiť super telefóny už aj za 2500-3000 Sk...
Vo firemnej predajni Ti po skončení viazanosti odblokujú telefón na počkanie a zaplatíš 3,95 €....ak máš klubové body TM, tak to budeš mať zadarmo


Xanti Pozri príspevok
Aká nevýhoda ked fakt do 30 eur si vieš kúpiť fungel nový telefon. Teda osobne mám ešte tel. z Tmobile čo som si vzala pred 6 rokmi paušalový, a stále mi funguje. Takže žiadna potreba kupovať nový mobil. To nás len opovia rozcicali ( aby si nás zaviazali) a tak ponúkli telefon každé dva roky. Podľa mňa skús O2, do starého tel. novú kartu. A uvidíš sama, neni tam viazanosť takže nane problema
za 30€ nekúpiš dobrý telefón, chýbajú mu základné funkcie...(aspoň pre mňa)

Syrik si mladá, vyber si kvalitný telefón.

1-Ak mobil, tak s lepším a väčším displejom, s hudobným prehrávačom, alebo rádiom.

2-Je napríklad dôležité, aby boli písmená na displeji dostatočne veľké. Oceníš to pri písaní a čítaní SMS správ. Mnoho telefónov má možnosť nastaviť veľkosť písma. Dôležité je aj to, ako pohodlne sa píše na klávesnici. K tomu patrí aj pohodlnosť a jednoduchosť ovládania.

3-Ak chceš používať telefón ako hudobný prehrávač, nemala by si zabudnúť na možnosť rozšíriť pamäť telefónu pamäťovou kartou, lacné telefóny nemajú port na pamäťovku.

4-Ak chceš posielať fotky, mal by mať telefón aspoň základný fotoaparát. Platí, že čím má fotoaparát väčšie rozlíšenie, tým sú fotky lepšie. Lacné mobily mávajú rozlíšenie od 0,3 po 2 megapixely.

5-Mal by obsahovať Bluetooth, pripomienkovač, podporu dlhých SMS, ďalšie drobnosti...

Hlavne doporučujem si všímať :
Pohotovostný čas telefónu (max.)
Doba hovoru (max.)
Kapacitu batérie

Doplním zaujímavú akciu:
T-Mobile pripravil akciu aj pre verných zákazníkov s programami 55Viac/Relax 60 a vyššími, ktorou si môžu svoj paušál zvýhodniť. Zákazníci si budú môcť aktivovať jeden z balíčkov Viac a využívať ho zadarmo počas celých 24 mesiacov viazanosti.

Zákazníci majú na výber jeden z piatich balíčkov Viac:

- Viac minút - 20 voľných minút do všetkých sietí v SR
- Viac SMS - 50 voľných SMS do všetkých sietí v SR
- Viac MMS - 20 voľných MMS do siete T-Mobile
- Oddychové minúty - 100 minút do siete T-Mobile počas pracovných dní mimo špičky
- Štedré víkendy - 100 minút, 100 SMS a 100 MMS do siete T-Mobile počas víkendov a sviatkov.
Naposledy upravil alla66 : 04.06.09 at 23:32 Dôvod: doplnenie-odblock za body
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
syrik Pozri príspevok
Na 99,9% áno
super teším sa
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Prepočet :
program 55Viac

Voľné minúty mesačne 55
Voľné víkendové minúty 110 (Po prevolaní štandardných voľných minút.)
Voľné SMS správy 20 (Iba do siete TMSK).
Mesačný paušál 15,76 € (474,80 Sk)

plus dostaneš zadarmo
vyberieš si napr.20 min.do všetkých sietí...celkovo máš 75 minút do všetkých sietí

minúta hovoru Ťa stojí 0,21€...nezapočítala som 20 sms a víkendové hovory...

ponuka telefónov
za 1€ kúpiš : Nokia 3110...Nokia 6300...
za 9€........... Nokia 5310...SE K 770i

Rozhodni sa správne....ceny má slušné, ale Telefónica O2 neposkytuje služby zákazníkom na takej úrovni, ako majú T-Mobile a Orange
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
alla66 Pozri príspevok
Prepočet :
program 55Viac

Voľné minúty mesačne 55
Voľné víkendové minúty 110 (Po prevolaní štandardných voľných minút.)
Voľné SMS správy 20 (Iba do siete TMSK).
Mesačný paušál 15,76 € (474,80 Sk)

plus dostaneš zadarmo
vyberieš si napr.20 min.do všetkých sietí...celkovo máš 75 minút do všetkých sietí

minúta hovoru Ťa stojí 0,21€...nezapočítala som 20 sms a víkendové hovory...

ponuka telefónov
za 1€ kúpiš : Nokia 3110...Nokia 6300...
za 9€........... Nokia 5310...SE K 770i

Rozhodni sa správne....ceny má slušné, ale Telefónica O2 neposkytuje služby zákazníkom na takej úrovni, ako majú T-Mobile a Orange
ale sa porzi ako Orange a Tmobil zdierajú ludí. ja som len za aby ludia odchádzali od nich
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Vec názoru....
budem si kontrolovať spotrebu 75 minút a "nevykecávať"

o počasí, budem platiť 0,21 € za minútu....

ak si odpočítam voľné sms a víkendové min.mám to omnoho lacnejšie

a nový telefón môžem mať za 1 €( ja si kúpim drahší) a služby zákazníkom na vyššej úrovni...

ako mať v o2 lacné ceny za hovory a kúpiť si v hotovosti SE K770i za cca 150 €...ak si to prerátaš neušetríš....
0 0
kero64 kero64

kero64 je offline (nepripojený) kero64

syrik Pozri príspevok
Na 99,9% áno
kero64 Pozri príspevok
Neviem, o čom sa tu stále hádate. Ja mám paušál 55viac od T-mobile a nemám čo riešiť. V paušáli mám 55 min. do všetkých sietí, 110 víkendových v sieti T-mobile a 20 sms v sieti T-mobile. A to všetko iba za 6,60 €. Ak z toho odrátam 2€ za 20 SMS (0,1€ za jednu) a 4,38€ za 110 víkendových minút (0,04€ víkendová minúta v sieti T-mobile), ostane mi 0,22€ na 55 min. do všetkých sietí. A to je prosím "0,004"€ za minútu po celých 24hod. Kto vám dá lacnejší paušál? A telefón mám za 1Sk.!!!!!
Pozri Syrik, v tomto príspevku som ti vypočítal, koľko ťa stojí minúta v T-Mobile. Je to síce na kupón s 50% zľavou, ale toto sú čísla bez kupónu a s akciou +20 min. do všetkých sietí.
Paušál - 15,76€
20SMS - 2€
110min. víkend - 4,38€
75 min. all. - 9,38 €
1min. - 0,125€ (3,77Sk) 0.058€ (1.76Sk)
K tomu telefón za 1€- neakciový -cca125€ - to je zhruba o 5€ z ceny paušálu mesačne. Tá červená suma je minúta po odrátaní ceny telefónu. Je to iba orientačné, ale asi takto to vidím ja. Neprehováram ťa, ale zbytočne tu polemizujete o tom, kto je lepší. Všetci to majú prerátané, aby to bolo zhruba na rovnakej úrovni. Ide iba o to, či využiješ SMS a víkendové minúty. Ak ti majú prepadnúť, je to škoda, ale ak to využiješ, je zasa škoda to nevyužiť. Akcie prebiehajú neustále, len byť v správnu chvíľu na správnom mieste. Dobre si to premysli, aby si potom neľutovala. (Len medzi nami, mne bude úplne jedno, z akého telefónu mi budeš volať.)
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
alla66 Pozri príspevok
Vec názoru....
budem si kontrolovať spotrebu 75 minút a "nevykecávať"

o počasí, budem platiť 0,21 € za minútu....

ak si odpočítam voľné sms a víkendové min.mám to omnoho lacnejšie

a nový telefón môžem mať za 1 €( ja si kúpim drahší) a služby zákazníkom na vyššej úrovni...

ako mať v o2 lacné ceny za hovory a kúpiť si v hotovosti SE K770i za cca 150 €...ak si to prerátaš neušetríš....
ty si myslíš,že v Tmobile alebo Orangi nezaplatíš ten telefon za celu sumu?ked tu píšeš take veci, ak sa rozhodla tak ju nepresviedčaj aby sa nehala dalej zdierať,
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Nikoho nepresviedčam, je na syrik ako sa rozhodne...ak bude potrebovať 100 minút prevolať + sms do všetkých sietí, vtedy sa oplatí sa o2....

Prosím....Vysvetli mi, ako zaplatím v T-Mobile celý telefón....som zvedavá

Prečítaj si dôkladne príspevok od kera64.
Naposledy upravil alla66 : 04.06.09 at 23:49 Dôvod: doplnok
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

kero64 Pozri príspevok
Pozri Syrik, v tomto príspevku som ti vypočítal, koľko ťa stojí minúta v T-Mobile. Je to síce na kupón s 50% zľavou, ale toto sú čísla bez kupónu a s akciou +20 min. do všetkých sietí.
Paušál - 15,76€
20SMS - 2€
110min. víkend - 4,38€
75 min. all. - 9,38 €
1min. - 0,125€ (3,77Sk) 0.058€ (1.76Sk)
K tomu telefón za 1€- neakciový -cca125€ - to je zhruba o 5€ z ceny paušálu mesačne. Tá červená suma je minúta po odrátaní ceny telefónu. Je to iba orientačné, ale asi takto to vidím ja. Neprehováram ťa, ale zbytočne tu polemizujete o tom, kto je lepší. Všetci to majú prerátané, aby to bolo zhruba na rovnakej úrovni. Ide iba o to, či využiješ SMS a víkendové minúty. Ak ti majú prepadnúť, je to škoda, ale ak to využiješ, je zasa škoda to nevyužiť. Akcie prebiehajú neustále, len byť v správnu chvíľu na správnom mieste. Dobre si to premysli, aby si potom neľutovala. (Len medzi nami, mne bude úplne jedno, z akého telefónu mi budeš volať.)
Kero64 to si super napísal. A teraz skús vyrátať aká ti príde faktúra pokiaľ prevoláš so svojím paušalom, o ktorom tu vypisuješ cez silnú prevádzku 90 minút , pošleš 30 sms z toho 15 do Tmobile a 15 do ostatných sietí .. a pošleš za mesiac ešte 5 mms... by ma zaujímala tvoja faktúra. A ešte aby som nebola mrcha tak nemáš chuť telefonovať cez víkend, si rád ked máš vypnutý mobil ale aj tak prevoláš bajočko tých 100 minút víkendové hovori. Prosím bud seriozny a vypočítaj mi tú faktúrku. Ako by asi takými našími veľmi hrubými prepočtami vyzerala. Lebo ja si myslím, že 15,76 € zaplatíš v každom prípade, za tých bajočko 15 minút nad rámec zaplatíš no dajme tomu cena v Tmobile je v špičke 0,315 euro/min a inde je 0,395 euro/min tak to spriemerujem a povieme si že si volal 15 minút za cenu 0,34 eura... tj. 5,10 eura... dalej za tých 15 sms do druhých sietí zaplatíš 15x 0,10 tj.1,5 eura...a ešte je tam tých 5 mms čo treba zaplatiť .. pomooooooooooc netuším koľko stoja v Tmobile ( až raz som posielala vtedy mali leto a akciu za 1 sk xixi .. ale dajme tomu že stojí jedna mms 0,30eura ak sa mýlim prosím opravte ma ) takže 5x0,30 ej . 1,5 eura a samozrejme aby som nezabudla z ponuky tel. si vyberieš SE k770 ktorý stojí 9eur... tak idem rátať 15,76 + 5,10 + 1,5 + 1,5 = 23,86 no a kedže SE k770 stojí 9eur tak delím to 24 a výjde mi 0,375 eura na mesiac. čiže bajočko mesačne zaplatíš 24 eur .

No a skúsim to teraz urobiť cez O2 tie isté hodnoty ..
takže rátam 90 minút x 0,13 eur = 11,7 ale kedže chcem ušporiť tak si zaplatím all 100 minút za 10 eur
pošlem 30 sms x 0,06 eura ... tj ... 1,8 eura
pošlem 5 mms x 0,25 tj. .... 1,25 eura
skoro som zabudla 100 víkendových minút .. využijem balík 100 min do vlastnej siete za 3eura
mesačne mi to urobí cenu ... 10 + 1,8 + 1,25 + 3 = 16,05 eura
mobil SE k770 kúpim cash za 144 eur tj delene 24 mesiace to výjde 6eur mesačne ..
takže rátam dalej ... 16,05 eura + 6 eura mobil = 22,05 eura ... čo je výhodnejšie?????

Predsa dosť často sa stáva , že človek prevolá minúty aj nad rámec svojich volných minút a tiež sa často stáva, že človek musí smskovať aj inde nielen do vlastnej siete ...
0 0
kero64 kero64

kero64 je offline (nepripojený) kero64

Xanti Pozri príspevok
Kero64 to si super napísal. A teraz skús vyrátať aká ti príde faktúra pokiaľ prevoláš so svojím paušalom, o ktorom tu vypisuješ cez silnú prevádzku 90 minút , pošleš 30 sms z toho 15 do Tmobile a 15 do ostatných sietí .. a pošleš za mesiac ešte 5 mms... by ma zaujímala tvoja faktúra. A ešte aby som nebola mrcha tak nemáš chuť telefonovať cez víkend, si rád ked máš vypnutý mobil ale aj tak prevoláš bajočko tých 100 minút víkendové hovori. Prosím bud seriozny a vypočítaj mi tú faktúrku. Ako by asi takými našími veľmi hrubými prepočtami vyzerala. Lebo ja si myslím, že 15,76 € zaplatíš v každom prípade, za tých bajočko 15 minút nad rámec zaplatíš no dajme tomu cena v Tmobile je v špičke 0,315 euro/min a inde je 0,395 euro/min tak to spriemerujem a povieme si že si volal 15 minút za cenu 0,34 eura... tj. 5,10 eura... dalej za tých 15 sms do druhých sietí zaplatíš 15x 0,10 tj.1,5 eura...a ešte je tam tých 5 mms čo treba zaplatiť .. pomooooooooooc netuším koľko stoja v Tmobile ( až raz som posielala vtedy mali leto a akciu za 1 sk xixi .. ale dajme tomu že stojí jedna mms 0,30eura ak sa mýlim prosím opravte ma ) takže 5x0,30 ej . 1,5 eura a samozrejme aby som nezabudla z ponuky tel. si vyberieš SE k770 ktorý stojí 9eur... tak idem rátať 15,76 + 5,10 + 1,5 + 1,5 = 23,86 no a kedže SE k770 stojí 9eur tak delím to 24 a výjde mi 0,375 eura na mesiac. čiže bajočko mesačne zaplatíš 24 eur .

No a skúsim to teraz urobiť cez O2 tie isté hodnoty ..
takže rátam 90 minút x 0,13 eur = 11,7 ale kedže chcem ušporiť tak si zaplatím all 100 minút za 10 eur
pošlem 30 sms x 0,06 eura ... tj ... 1,8 eura
pošlem 5 mms x 0,25 tj. .... 1,25 eura
skoro som zabudla 100 víkendových minút .. využijem balík 100 min do vlastnej siete za 3eura
mesačne mi to urobí cenu ... 10 + 1,8 + 1,25 + 3 = 16,05 eura
mobil SE k770 kúpim cash za 144 eur tj delene 24 mesiace to výjde 6eur mesačne ..
takže rátam dalej ... 16,05 eura + 6 eura mobil = 22,05 eura ... čo je výhodnejšie?????

Predsa dosť často sa stáva , že človek prevolá minúty aj nad rámec svojich volných minút a tiež sa často stáva, že človek musí smskovať aj inde nielen do vlastnej siete ...
sleduj:

program Vo veľkom 100 / T-Mobile /

100 minút do všetkých sietí

200 minút cez víkendy / môžem volať do siete TM už pred vyčerpaním 100min. /


platím mesačne 19,88€

akcia:
Zákazníci majú na výber jeden z piatich balíčkov Viac:

- Viac minút - 20 voľných minút do všetkých sietí v SR
- Viac SMS - 50 voľných SMS do všetkých sietí v SR
- Viac MMS - 20 voľných MMS do siete T-Mobile
- Oddychové minúty - 100 minút do siete T-Mobile počas pracovných dní mimo špičky
- Štedré víkendy - 100 minút, 100 SMS a 100 MMS do siete T-Mobile počas víkendov a sviatkov.

ja si vyberiem zadarmo balík
50 sms do všetkých sietí

5 MMS.................................. zaplatím 0,392*5 = 1,96 €

mobil SE K 770i mám za 1 €....1 €/24 mesiacov = 0,041€

19,88 € + 1,96 € + 0,041 € = 21,88 €


čo je výhodnejšie????
PS : Myslím, že tu ani tak nejde o to, čo je výhodnejšie, ale o to, koľko toho človek potrebuje. Mne 55 min. mesačne stačí, balíček služieb mi vyhovuje. Je naozaj na každom, aby si svoje potreby prerátal a vybral. Ja nepreferujem žiadneho operátora. Ak bude dobrý ten, pochválim toho, ak tamten, tak toho. Výhoda O2 je, že zaplatíš iba to, čo spotrebuješ. V balíčkoch musíš zaplatiť, či to využiješ alebo nie. Ale ako som už písal, je na každom jednom, aby si prepočítal, čo sa mu oplatí.
Naposledy upravil kero64 : 05.06.09 at 07:26
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

kero64 Pozri príspevok
sleduj:

program Vo veľkom 100 / T-Mobile /

100 minút do všetkých sietí

200 minút cez víkendy / môžem volať do siete TM už pred vyčerpaním 100min. /


platím mesačne 30.34 €

akcia:
Zákazníci majú na výber jeden z piatich balíčkov Viac:

- Viac minút - 20 voľných minút do všetkých sietí v SR
- Viac SMS - 50 voľných SMS do všetkých sietí v SR
- Viac MMS - 20 voľných MMS do siete T-Mobile
- Oddychové minúty - 100 minút do siete T-Mobile počas pracovných dní mimo špičky
- Štedré víkendy - 100 minút, 100 SMS a 100 MMS do siete T-Mobile počas víkendov a sviatkov.

ja si vyberiem zadarmo balík
50 sms do všetkých sietí

5 MMS.................................. zaplatím 0,392*5 = 1,96 €

mobil SE K 770i mám za 1 €....144 €/24 mesiacov = 6 €

30,34 € + 1,96 € + 0,041 € = 32,34€

Ak to prapočítam, tak z tejto ceny ma stoja:
20 SMS -T-Mobile -2€
50 SMS -Ostatní operátori - 5€
200 vík. minút v T-Mobile - 8€
5 MMS-1.96€
SE K770 - 6€
100 min do všetkých sietí - 9,38€
čo je výhodnejšie????
Myslím, že tu ani tak nejde o to, čo je výhodnejšie, ale o to, koľko toho človek potrebuje. Mne 55 min. mesačne stačí, balíček služieb mi vyhovuje. Je naozaj na každom, aby si svoje potreby prerátal a vybral. Ja nepreferujem žiadneho operátora. Ak bude dobrý ten, pochválim toho, ak tamten, tak toho. Výhoda O2 je, že zaplatíš iba to, čo spotrebuješ. V balíčkoch musíš zaplatiť, či to využiješ alebo nie. Ale ako som už písal, je na každom jednom, aby si prepočítal, čo sa mu oplatí.
Ano ja súhlasím, je to na každom aby vedel aké má telekomunikačné potreby. Nahodil si balík vo veľkom 100 priznám sa aj napriek tomu, že mám ešte paušál Tmobile nevyznám sa teraz v tých akciách ...
tak skúsme rátať .. ak by som ja z O2 mesačne prevolala 100 minút všade 10€
200 minút nielen cez víkendy do vlastnej siete 2x3 = 6€
poslala by som 50 sms x 0,06 = 3 € ,
a 5 mms x 0,25 = 1,25 €
a k tomu ten mobil SE K770 za 144 € na dva roky... tj. mesačne 6 eura
tak rátam 10 + 6 + 3 + 1,25 + 6 = 26,25 €

Tiež si kladiem otázku čo je výhodné pre mňa a podľa toho sa riadim... :-) tuším ten rozdiel cien je trošku vyšší ako v mnou ukázanom prvom príklade. Ináč aby si niekto nemyslel čísla som nahádzala z brucha, proste tak ma napadli. Sama nadávam na tmobile že mám síce 20 sms v cene paušalu ale len do vlastnej sieti ktoré nevyužívam ( na začiatku tie sms mali do všetkých sietí ) a za každú dalšiu sms čo pošlem k inému opovi trebars len blahoželanie k narodkám tak ma stojí 0,10 eura .. trošku moc ked to isté mi ponúka O2 za cenu 0,06 eura ...
Syrik,
naozaj musíš sama zvážiť svoje telekomunikačné potreby. My ťa nepoznáme, nevieme koľko prevoláš, kedy volávaš do akých sietí volávaš ... naozaj sa nedá povedať chod do O2 bo je to lacné, ani sa nedá povedať chod do Tmobile lebo toto ani do Orange bo toto ... proste ty sama vieš čo je lepšie pre teba ...

0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Kero64,
a prečo ma zavádzaš. Tak ako si napísal je výhodnejší program vo veľkom 100 ak samozrejme neprebehneš pár minút navyše ...
Jaaaaj a ty tým príspevkom si chcel vlastne povedať, že pri mojom modelovom príklade by si si zvolil paušal vo veľkom 100 a cena by vyšla na sumu 21,88 € a moja cena z O2 by bola 22,05 €. Tým pádom by si mal výhodnejšie volanie cez Tmobile.
Už som to pochopila správne? ... :-)
Naposledy upravil Xanti : 05.06.09 at 07:52 Dôvod: doplnenie
0 0
kero64 kero64

kero64 je offline (nepripojený) kero64

V pôvodnom príspevku som urobil chybu, platí oprava.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Hej donútil si ma ísť na stránku Tmobile pozrieť sa na to osobne.
Ale myslím si že nie je správne modelovať príklady len na paušáli, predsa naozaj každý človek či ako koľvek stráži si svoje minúty občas prešvihne ten paušal a volá nad rámec. Predsa ak mi je zle a potrebujem lekára a nemám už volné minúty na paušáli tak budem tak či tak volať tomu lekárovi.
A ak dajme tomu vycestujem na mesiac do zahraničia a tel. vezmem so sebou tak zaplatím paušal ako keby som volala + drahé romingové hovory.
To sú aspekty, na ktoré by sa mal každý človek pozrieť a zhodnotiť to.
Priznám sa mne bol paušal 55 veľký, nestíhala som prevolať minúty a tak ku koncu mesiaca či som chcela abo mala potrebu volať tak som telefonovala, lebo predsa neenechám svoje love prepadnúť ...
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Ďakujem vám všetkým za odpovede...moc ste mi pomohli.. ja som si to tiež prerátavala a vyšlo mi jednoznačne, že pre mňa by bol určite výhodnejšie prejsť do O2 a to dokonca aj s kúpou nového telefónu...Niekto tu spomínal, že po ukončení viazanosti mi odblokujú telefón v T-mobile za nejaké necelé 4 eurá...ďakujem za túto informáciu, to mi výrazne dopomohlo k rozhodnutiu prejsť do O2...a nový telefón si kúpim neskôr, lebo momentálne sa mi to finančne ani veľmi nehodí...na paušáli 55 a viac sa mi nepáčili tie SMS-ky...ktoré platia len v rámci t-mobilu...a navyše, ja som sms-kový maniak, takže ja ich pošlem mesačne aj cez 50..co sa týka tých 55 minút, to mi celkom stačilo...samozrejme občas sa stalo, že som to prešvihla...ďalšie negatívum je 110 víkendových minút LEN v T-mobile..v mojom zozname telefónnom je to pol na pol...mám veľa ľudí v jednej sieti, veľa v druhej a zopár v O2...a tí, s ktorými by som rada kecala, mali akurít inú sieť ako T-mobile...toto sa mi nepači či na T-mobile alebo Orange. Majú či už sms alebo minúty...pekné vysoké číslo, ale žial, len do ich siete...tie víkendové som málokedy využila...a popravde, keby som nemala kúpon na 50%-tnú zľavu na tento paušál, nikdy by som sa na to nedala..tých 500 Sk mesačne je dosť pre mňa...Kamaráti, čo sú v O2, naň nedajú dopustiť...veľká výhoda je neviazanosť...nebude mi to vyhovovať, prejdem na paušál..oplatilo by sa mi zostať len v prípade, že by som nepresiahla nad rámec..a to sa ešte nestalo...vždy doplácam minimálne 100 Sk naviac...minimálne...no a 700 Sk mesačne cca už je veľa...Keď so si to rátala, za to, rozdiel medzi O2 a T-mobilom za 2 roky, čo by som ušetrila, keby som v O2 ( v prípade, že by som si nechala môj starý telefón) by som si pokojne kúpila nový..takže tak

ĎAKUJEM všetkým...moc ste mi pomohli
Naposledy upravil syrik : 05.06.09 at 09:44
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať