Zavrieť

Porady

T-mobile/o2

Poprosím o radu,mám mobil v T-mobile na izy kartu,uvažujem prejsť k o2,ponuku majú celkom dobrú,ale neviem či nemajú aj neakú nevýhodu ktorú samozrejme nezverejnia,keď vtáčka lapajú pekne spievajú.Ďakujem.
Usporiadat
Dusan11 Dusan11

Dusan11 je offline (nepripojený) Dusan11

Ty si este v Tydebajle? A platis 14 Sk/min volania? WOW!
Bat sa nemas coho, lebo o2 nema viazanost. Teda keby daco, mozes kedykolvek odist.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

táto téma sa tu už rozoberala,pozri sem : http://www.porada.sk/t103677-rozculu...-osvedcil.html
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
ja som od októbra v O2 a som maximálne spokojná. žiadne mesašné poplatky, zaplatíš iba tolko čo prevoláš. dá sa platiť aj na faktúru ale aj na kredit čo ti viac vyhovuje. volania máš do všetkých sietí za 0,14 e = 4,00skk po 3 minúte do siete O2 zadarmo a sms za 0,07 e = 2,00skk a hlavne žiadna viazanosť.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

pasuliatko Pozri príspevok
ja som od októbra v O2 a som maximálne spokojná. žiadne mesašné poplatky, zaplatíš iba tolko čo prevoláš. dá sa platiť aj na faktúru ale aj na kredit čo ti viac vyhovuje. volania máš do všetkých sietí za 0,14 e = 4,00skk po 3 minúte do siete O2 zadarmo a sms za 0,07 e = 2,00skk a hlavne žiadna viazanosť.
chyba chyba ... opravujem ceny hovorov sú do všetkých sietí za 0,13 € = 3,92 sk / min... a cena za sms je 0,06 € = 1,81 sk....
naozaj kvitujem na O2 to, že nemá viazanosť. Mám kartu od samého začiatku, a nepostrehla som nejaké problémy. A navyše to volanie po 3 min. zadarmo vo vlastnej sieti nepodmienujú horibilným dobitím kreditu ako to má napr. Tmobile na jeden mesiac treba dobiť 16,6 € aby sa dalo vo vlastnej sieti volať po tretej min. zadara.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Xanti Pozri príspevok
chyba chyba ... opravujem ceny hovorov sú do všetkých sietí za 0,13 € = 3,92 sk / min... a cena za sms je 0,06 € = 1,81 sk....
naozaj kvitujem na O2 to, že nemá viazanosť. Mám kartu od samého začiatku, a nepostrehla som nejaké problémy. A navyše to volanie po 3 min. zadarmo vo vlastnej sieti nepodmienujú horibilným dobitím kreditu ako to má napr. Tmobile na jeden mesiac treba dobiť 16,6 € aby sa dalo vo vlastnej sieti volať po tretej min. zadara.
dobre konverzný kurz mi nevyšiel ale úplne inak súhlasím.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Zmena sa uskutočnila pri výmene z Sk na €....ceny sa zaokrúhlili smerom nadol...
opačne to bolo u T-Mobile , kde bol telefón za 1Sk a teraz je za 1€.
0 0
delonka delonka

delonka je offline (nepripojený) delonka

podporujem všetkých, ktorí podporujú O2., po prvom mesiaci mi prišla fa na 1,30 Eur., prešli sme celá rodina aj s ponechaním čísla, inšpirovala nás dcéra k tomuto kroku a za všetko hovorí to, že O2 skutočne fakturuje len prehovorený čas a nie začatú minútu., neponúka akcie " volanie v noci" ako výhody a pod., boli sme v orange dlhé roky a najviac ma dorazila skúsenosť, že ich vlastné Prima karty začali byť pre nich nezaujímavé a o týchto klientov prestali sa starať., /to mi osobne povedal asistent pri reklamáciii/ dcéra bola v Portugalsku, pred jej odchodom som si overovala v Orange,či budeme spolu v kontakte, všetko o.k., podľa nich, ešte mi povedali aj ceny za hovory a smsky a skutočnosť bola taká, že iba ona mohla volať a smskovať nám,lebo mala zaplatený rooming, od nás jej "neprešiel" ani jeden hovor ani jedna smska!!! až od tretieho asistenta v Orange som sa dozvedela, že nemajú v Portugalsku zaplateného prijímateľa hovorov!!!! neznášam podrazy, radšej prijmem pravdu a hľadám riešenie ako ked sama zistím, že ma niekto zavádza., od nás dostávajú naše poctivo zarobené peniaze, keďže sme nemali paušál /s ktorým môžu počítať každý mesiac/ ale sme dobíjali kartu podľa potreby, boli sme pre nich nezaujímaví.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Chybu urobil zamestnanec Orange. Mám podobné problémy, že pracovníci nie sú informovaní a nevedia odpoveď... snažia sa , telefonujú na centrálu,
kamarátom.
Tie isté problémy sú v T-Mobile a v O2 .
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...neviem ako vy, ale ak máte v akcii paušal u T-mobile napriklad v programe 100 a viac tak to vôbec nie je 14Sk/min !!
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

bobino38 Pozri príspevok
...neviem ako vy, ale ak máte v akcii paušal u T-mobile napriklad v programe 100 a viac tak to vôbec nie je 14Sk/min !!
prepáč viac menej sa tu ludia bavia o predplatenkách a tam veru tých 14 sk /min veru je.
Ty si viazaný, a my čo používame O2 môžeme kedykolvek ísť tam kde sa nám páči. Osobne mám aj Tmobile ( plánujem ho zrušiť len čo mi dobehne paušál ) a orange ten ani nenabíjam lebo je to len karta, s debilne drahými službami.
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

My sme tiež všetci v O2, v Orange som bola odjakživa, všetci noví zákazníci mali vždy nejaké výhody, len my, "starí" nie, lebo náš paušál nekončil na Vianoce, kedy boli všelimožné akcie... Za štyri telefóny som platila 3700 Sk, teraz v O2 1500 za šesť telefónov...ale menej nevolám....
0 0
Fajoska Fajoska

Fajoska je offline (nepripojený) Fajoska

Ja mám T-mobile už x rokov a som spokojná. Stačí občas prehodiť na výhodnejší paušál a je to. Mám od nich i internet..
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Zaregistrovali ste?

Nový operátor Naymobile ponúkne volania za 11 centov.

Služba je partnerským produktom Telefónicy O2. Predaj služieb začína

od 15.5.2009 prostredníctvom Nay Elektrodom, a.s. v 24 predajniach.

O2 predajne neponúkajú Naymobile.

Štartovacia SIM za 6 eur s kreditom 5 eur. Nový operátor má poskytovať čísla s prefixom 0940.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alla66 Pozri príspevok
Zaregistrovali ste?

Nový operátor Naymobile ponúkne volania za 11 centov.

Služba je partnerským produktom Telefónicy O2. Predaj služieb začína

od 15.5.2009 prostredníctvom Nay Elektrodom, a.s. v 24 predajniach.

O2 predajne neponúkajú Naymobile.

Štartovacia SIM za 6 eur s kreditom 5 eur. Nový operátor má poskytovať čísla s prefixom 0940.
volania za 11 centov.
Doplnenie 12.5.2009 o 12:15: Kameňom úrazu pre niektorých zákazníkov bude na slovenské pomery dosť neobľúbená tarifikácia 60+1 (účtuje si tak napríklad T-Mobile na podnikateľských paušáloch). Všetky konkurenčné porovnávané programy v tabuľke sú účtované po sekundách od prvej sekundy (1+1).

Viac tu ...
http://www.mobilmania.sk/clanky/naym...9/default.aspx
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
buchač Pozri príspevok
Doplnenie 12.5.2009 o 12:15: Kameňom úrazu pre niektorých zákazníkov bude na slovenské pomery dosť neobľúbená tarifikácia 60+1 (účtuje si tak napríklad T-Mobile na podnikateľských paušáloch). Všetky konkurenčné porovnávané programy v tabuľke sú účtované po sekundách od prvej sekundy (1+1).

Viac tu ...
http://www.mobilmania.sk/clanky/naym...9/default.aspx
Niekomu to nevadí...Väčšinou hovory trvajú dlhšie ako jedna minúta...aspoň u mňa
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alla66 Pozri príspevok
Niekomu to nevadí...Väčšinou hovory trvajú dlhšie ako jedna minúta...aspoň u mňa
Preto mám paušál ......
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

buchač Pozri príspevok
Preto mám paušál ......
Ja osobne chcem paušal zrušiť, nevyplatí sa mi ho mať v Tmobile pri týchto cenách hovorného a sms v O2.
Ako hovorím, každému iné vyhovuje....
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
buchač Pozri príspevok
Preto mám paušál ....Ja mám viac a nechválim sa..
čo má paušál spoločné s minútovou tarifikáciou?
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Fajoska Pozri príspevok
Ja mám T-mobile už x rokov a som spokojná. Stačí občas prehodiť na výhodnejší paušál a je to. Mám od nich i internet..
prehodnotiť?a čo?viazanosť a to,že platíš za paušál mesačný poplatok a drahé volania?to je podľa teba dobré?
Naposledy upravil pasuliatko : 15.05.09 at 16:06
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pasuliatko Pozri príspevok
prehodnotiť?a čo?viazanosť a to,že platíš za paušál mesačný poplatok a drahé volania?to je podľa teba dobré?
Fajoska
Re: T-mobile/o2
Ja mám T-mobile už x rokov a som spokojná. Stačí občas prehodiť na výhodnejší paušál a je to. Mám od nich i internet..
Nie prehodnotiť ale prehodiť - podstatný rozdiel ....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať