Zavrieť

Porady

MRP-likvidačný list

V hromadnej tlači tlačím likvidačné listy k faktúram. V predkontácii mi vytlačí nesprávne číslo účtu, napr. na str. D mám mať 602300 a na likv.list mi vytlačí 602602 - takúto anal. ani nemám v osnove. Kde by som to vedela opraviť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tamila je offline (nepripojený) Tamila

    Tamila
    betka Pozri príspevok
    Prosím Vás, tlačím si ku všetkým FA vnútorný zaúčtovací doklad (mrzko píšem, škrabem) a neviem si nadstaviť kontroloval: meno xy a zaúčtoval: mám tam správca, kt. vždy preškrtnem a podpíšem sa. Viete mi pomôcť? Vďaka
    Ja som to urobila takto:
    Vyberieš si výstupnú zostavu, napr. likvidačný list 001, napravo dáš tlačítko Skopírovať a vytvorí sa nová zostava likvidačný list A01, napravo stlačiť Editovať a otvorí sa celá tabuľka. Tam úplne na ľavom okraji sú znaky - napr. ruka, lupa atď. Nájdeš veľké tučné A a myšou prejdeš napr. na Kontroloval alebo zaúčtoval - s myšou ide zároveň taký prerušovaný obdĺžnik, ktorý klikneš kde potrebuješ a vpíšeš text, aký potrebuješ. Pred zatvorením potvrdíš uložiť. Potom si už iba vyberieš výstupnú zostavu, ktorá je editovaná.

    bendži je offline (nepripojený) bendži

    bendži
    Skús skontrolovať tlačový formulár likvidačného listu ktorý používaš.. podľa mňa bude chyba tam, miesto tlačenia analytiky tam bude zrejme nadefinovaný chybne parameter syntetického účtu

    Betka 495 je offline (nepripojený) Betka 495

    Betka 495
    nevedela som kde sa tlačový formulár nastavuje ale ak dám tlačiť tzv vnútorný zaúčtovací doklad tak mi to vytlačí správne

    Tamila je offline (nepripojený) Tamila

    Tamila
    Mne to takto tlačí pri niektorých vnútorných zúčt.dokladoch. Keď som vymenila iné číslo výstupnej zostavy vnútorného zúčt. dokladu, tam mi to tlačí dobre.

    betka je offline (nepripojený) betka

    betka
    Prosím Vás, tlačím si ku všetkým FA vnútorný zaúčtovací doklad (mrzko píšem, škrabem) a neviem si nadstaviť kontroloval: meno xy a zaúčtoval: mám tam správca, kt. vždy preškrtnem a podpíšem sa. Viete mi pomôcť? Vďaka

    betka je offline (nepripojený) betka

    betka
    Tamila Pozri príspevok
    Ja som to urobila takto:
    Vyberieš si výstupnú zostavu, napr. likvidačný list 001, napravo dáš tlačítko Skopírovať a vytvorí sa nová zostava likvidačný list A01, napravo stlačiť Editovať a otvorí sa celá tabuľka. Tam úplne na ľavom okraji sú znaky - napr. ruka, lupa atď. Nájdeš veľké tučné A a myšou prejdeš napr. na Kontroloval alebo zaúčtoval - s myšou ide zároveň taký prerušovaný obdĺžnik, ktorý klikneš kde potrebuješ a vpíšeš text, aký potrebuješ. Pred zatvorením potvrdíš uložiť. Potom si už iba vyberieš výstupnú zostavu, ktorá je editovaná.
    Géééééniúúúúús, ďakujem. Budem skúšať v nočnej.

    MRP-likvidačný list

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.