Zavrieť

Porady

MOZE NIEKTO DOPORUCIT DOBREHO SUKROMNEHO ZUBARA Z BA PROSIM?

AHOJTE.

MOZE NIEKTO PROSIM DOPORUCIT DOBREHO SUKROMNEHO ZUBARA Z BA ? A hlavne takeho, ktory je spolahlivy a nemusi sa tam CAKAT?
VOPRED DAKUJEM!

Jess =)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katija je offline (nepripojený) Katija

    Katija
    Tiež rozmýšlam o tom kde nájst dobrého zubára a na internete som zatial našla toto

    http://www.primar.sk/zubnaporadna/Question.aspx?ID=294
    Naposledy upravil Katija : 11.08.05 at 17:17

    laur12 je offline (nepripojený) laur12

    laur12
    Dolu v Istropolise uplne pravy vchod robi neuveritelne mila pani zubarka a ma neuveritelne milo ukecanu sestricku. Ked mi robia bolestive prace, kecaju o blbostiach, ze sa nestacim cudovat a uvedomovat si bolest. Zial, nepamatam si meno tej zubarky, zeby Porubanska, Porubiakova? Neviem, ale vazne je dobra.

    zuhl je offline (nepripojený) zuhl

    zuhl
    Niekde v Petržalke je dr. Víťazka, ale neviem kontakt. Ten si musíš zistiť. Zaručene najlepší zubár. Ale musíš sa objednať.

    pyton je offline (nepripojený) pyton

    pyton
    zuzana hlavata
    Niekde v Petržalke je dr. Víťazka, ale neviem kontakt. Ten si musíš zistiť. Zaručene najlepší zubár. Ale musíš sa objednať.
    Ja práve po ňom hľadám dobrého zubára. Takže veta "zaručene najlepší zubár" je trochu prehnaná. A už sme dvaja, čo od neho odišli.

    zuhl je offline (nepripojený) zuhl

    zuhl
    Ja práve po ňom hľadám dobrého zubára. Takže veta "zaručene najlepší zubár" je trochu prehnaná. A už sme dvaja, čo od neho odišli.

    Tak prepáč, to je vec názoru. Mne zachránil zuby a v mojom okolí mám 10 ľudí, ktorí sú s ním spokojní.

    SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

    SERVIS
    Má niekto z Vás korunku na prednom zube z porcelánu? Odo mńa si zubárka vypýtala rovných 3000.- Sk, bez možnosti výberu materiálu, či upozorneniu koľko bude stáť.
    Je to normálna cena? Pohroma!

    zdendo je offline (nepripojený) zdendo

    zdendo
    www.sestak.sk na kramaroch

    spokojnost aj u znamich

    pripadne aj dr. kolen v SAV na patronke
    Na krizovatke pri vojenskej nemocnici treba odbocit do SAV a ma ambulanciu hned pri vratnici.
    hanka kralova
    ja a cela moja rodina, ta so svojimi rodinami atd doporucujeme:
    p. zubarku mariu gasparovicovu

    neviem, ci je to este aktualne........... adresu a tel by som musela pozriet doma

    Latsche je offline (nepripojený) Latsche

    Latsche
    Celá moja rodina chodí k Dr.Lehotskému do ambulancie ORADENT. Mladý doktor s prehladom, najviac sa mi paci ako vsetko vysvetli. Clovek ma aspon trosku predstavu, co mu ide robit. Prisiel som k nemu v dost zlom stave a to co dokazal, klobuk dole. Myslel som ze v 45 rokoch budem nosit uz protezu, ale podarilo sa to všetko pekne spravit.
    Maju aj dentálnu hygieničku, ktora je tiez velmi prijemna osoba.
    Skus pozriet web stranku oradent.sk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.