Zavrieť

Porady

strata batoziny leteckou spolocnostou

-letecka spolocnost , ktorou som letela stratila moju batozinu
-chcem sa poradit akym sposobom mam postupovat a ako uplatnit narok na kompenzaciu
-nik nechce prebrat zodpovednost za stratu a ocividne s tym nemienia nic robit
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Nahlasila si stratu batoziny hned po prilete?
    Akou leteckou spolocnostou si letela?

    Mne sa este nestalo, ze by s tym bol problem, dokonca poskodenie zipsu na novom kufri okamzite vyplatili v hotovosti cenou noveho kufra. Uricte zavisi od leteckej spolocnosti, treba si pozriet jej reklamacny poriadok.
    To kde a kto ho stratil teba vobec nemusi zaujimat. Zodpovedna je prepravujuca spolocnost.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    l-u-c-c-i-a Pozri príspevok
    -letecka spolocnost , ktorou som letela stratila moju batozinu
    -chcem sa poradit akym sposobom mam postupovat a ako uplatnit narok na kompenzaciu
    -nik nechce prebrat zodpovednost za stratu a ocividne s tym nemienia nic robit
    dakujem
    Kde si podala reklamáciu,ked sa tým nechce "nikto" zaoberať? Ako Ti to zdôvodnili?
    Reklamuj písomne a uvidíš čo Ti odpovedia. Nejaký "anonymný" pracovník na telefóne môže povedať hocičo...

    Misicka21 je offline (nepripojený) Misicka21

    Miška Misicka21
    Mne neprišla batožina do Viedne, letela som rakúskou spoločnosťou z Kanady, hneď som to nahlásila, priletela som v sobotu ráno a v nedeľu v noci mi ju doviezol chlap z Košíc zo spomínanej spoločnosti.
    Rozčúlená som bola ako dosť.
    letela som z bologne do popradu s prestupom v bratislave
    v poprade mi batozina nebola dorucena
    spisali so mnou zaznam o nedoruceni batoziny napisali si moj kontakt a vraj mam cakat
    no cakajte ked tam mate osobne veci ktore potrebujete- knihy a podobne
    tak som obvolala vsetko co sa dalo vsade ma vypoklonkovali ze oni s tym nic nemaju a ze mam kontaktovat inych niekde mi dali aj kontakt a stale len zacarovany kruh
    sama som si zistila ze v bologni ani v bratislave batozine nieje a to je asi tak vsetko dalej sa neviem pohnut uz som bezradna
    dakujem za odpovede

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Misicka21 Pozri príspevok
    Mne neprišla batožina do Viedne, letela som rakúskou spoločnosťou z Kanady, hneď som to nahlásila, priletela som v sobotu ráno a v nedeľu v noci mi ju doviezol chlap z Košíc zo spomínanej spoločnosti.
    Rozčúlená som bola ako dosť.

    Rozculovat sa v tomto pripade nema zmysel.
    Pri tom obrovskom mnozstve batoziny sa to jednoducho stava.
    viedenske letisko to ma velmi dobre urobene, zamestnavaju Slovakov, ktori potom vsetku neskoro dorucenu batozinu rozvazaju na naklady letiska az domov.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    l-u-c-c-i-a Pozri príspevok
    letela som z bologne do popradu s prestupom v bratislave
    v poprade mi batozina nebola dorucena
    spisali so mnou zaznam o nedoruceni batoziny napisali si moj kontakt a vraj mam cakat
    no cakajte ked tam mate osobne veci ktore potrebujete- knihy a podobne
    tak som obvolala vsetko co sa dalo vsade ma vypoklonkovali ze oni s tym nic nemaju a ze mam kontaktovat inych niekde mi dali aj kontakt a stale len zacarovany kruh
    sama som si zistila ze v bologni ani v bratislave batozine nieje a to je asi tak vsetko dalej sa neviem pohnut uz som bezradna
    dakujem za odpovede
    Podla mna mas kontaktovat len kancelariu, kde si spisala reklamaciu.
    Neviem ako dlho je odvtedy, ale kazdym dnom sa pravdepodobnost toho, ze sa batozina najde, zmensuje.
    Viem, ze ta nepotesim, ani ziadne peniaze ako nahrada, ked tam mas cosi, co potrebujes.
    Ale jednoznacne urguj v Poprade a zisti si podmienky reklamacie /dokedy musia vybavit a ako informavat/

    strata batoziny leteckou spolocnostou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.