Zavrieť

Porady

Rozhodnutie o veci bez nariadenia pojednavania

Poslala som zalobu na sud ohladne - navrh na zacatie konania na zaplatenie - na najomnikov, kt. mi dlzia najomne a platby spojene s uzivanim bytu. Vcera som miesto ocakavanej vyzvy na zaplatenie poplatku obdrzala "uznesenie", kde ma
- vyzyvaju, aby som sa vyjadrila ci suhlasim s rozhodnutim o veci bez nariadenia pojednavania. Ako to spisat? Znamena to, ze bude skratene pojednavanie, kde obzalovani dolozia listiny v pripade ze so zalobou nesuhlasia a nasledne rozsudok? Ziadne navstevy sudu?
- nechcu zaplatit ziadny poplatok - je to v poriadku?
- je mozne moj navrh rozsirit, ked mi prislo vyuctovanie za energie? Staci to spisat kratko ze rozsirujem navrh na zacatie konania na zaplatenie - zvysenie sumy.. ? Alebo to ma svoj standardny postup?

dakujem. Kazdy den nieco vpisem, lebo kazdy den ma caka nejake prekvapko. Vacsinou negativne..
Lucia
Usporiadat
lucilali lucilali

lucilali je offline (nepripojený) lucilali

ešte otázočka - uistenie. Alibernet mi teda poradila, že úrok z omeškania za vyúčtovanie vody + spoločnej elektriny bude 9 %. Bude to teda rovnako platiť pre vyúčtovanie plynu za rok 2008 + 2009, splatnosť vyúčtovania 12.mája 2009? ďakujem
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

lucilali Pozri príspevok
ešte otázočka - uistenie. Alibernet mi teda poradila, že úrok z omeškania za vyúčtovanie vody + spoločnej elektriny bude 9 %. Bude to teda rovnako platiť pre vyúčtovanie plynu za rok 2008 + 2009, splatnosť vyúčtovania 12.mája 2009? ďakujem
Sleduj základnú úrokovú sadzbu ECB (nižšie) a podľa znenia nariadenia vlády (výššie) , čo je pre teba výhodnejšie.

http://www.nbs.sk/sk/statisticke-uda...ove-sadzby-ecb
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať