Zavrieť

Porady

Psia pekáreň

Dobrý deň,
chcela by som vedieť Váš názor na to, či by mohla fungovať v tejto dobe psia pekáreň spojená so salónom pre psou. Privítam každú radu. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Skúsiť pekáreň ako doplnkový sortiment salónu. V malom množstve vlastný predaj, časť produkcie ponúknuť iným psím salónom. Osloviť veterinárov.
    Urobiť si reklamu - letáky, inzeráty.... Hlavne vysvetliť pánom od "zákazníkov" ( majiteľom psíkov) výhody pečených psích výrobkov oproti iným druhom psej stravy. Či ide o doplnok stravy, či o výrobky, nahrádzajúce nejaký druh psej stravy.

    vmsux je offline (nepripojený) vmsux

    vmsux
    Psia pekaren? A co sa pecie pre psov? Ved to su masozravce, aspon pokial ja viem.
    Psie salony urcite su, ale ako pise wildwind, je to na slovenske pomery zbytocny luxus.

    IvkaPd je offline (nepripojený) IvkaPd

    IvkaPd
    Chcela by som to určite spojiť so salónom pre psou. Je jedna pekáreň v Košiciach a má celkom pekný úspech. Ľudia tam chodia s celého Slovenska.

    Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

    Gabhus
    No keď fungujú zvieracie cintoríny.... Asi by sa to mohlo v kombinácii s tým salónom uživiť, ale asi len v BA, KE a nejakom väčšom meste. Pieklo by sa niečo na spôsob psích suchárov? Lebo podľa mňa by to stálo za to len s niečím, čo má dlhšiu trvanlivosť. Však ak máš salón, tak asi by za pokus stála aj pekáreň. Môj názor.

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Určite to bude mať uspech pri väčšom meste,dať do sortimentu aj hračky pre psov,vankušiky,oblečenie,rozne typy obojkov,ľudia pre svojich miláčikov peniaze daju.Možno sa do buducna dopracuješ aj k hotelu pre psov,čo maju maliteľov na dovolenkách.Držím prsty.

    gutan52 je offline (nepripojený) gutan52

    gutan52
    BXLmiami Pozri príspevok
    Určite to bude mať uspech pri väčšom meste,dať do sortimentu aj hračky pre psov,vankušiky,oblečenie,rozne typy obojkov,ľudia pre svojich miláčikov peniaze daju.Možno sa do buducna dopracuješ aj k hotelu pre psov,čo maju maliteľov na dovolenkách.Držím prsty.
    Toto ide... Veď je už viacej psíkov ako detičiek.

    Jeden bod : pekáreň - Kremácia a urny...

    IvkaPd je offline (nepripojený) IvkaPd

    IvkaPd
    Len by som rada vedela, kde by som si mala dať schváliť svoje recepty. Neviete mi niekto poradiť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.