Zavrieť

Porady

Usporiadat
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ozik Jožko, plánuješ nejaké spoločné sedie Poraďákov na školení, ako tomu bolo minule?
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Ala
Prosim Vás a tí noví ako spoznajú mazákov. Možno, že by som sa pridala. Na porade podľa prihláenia by som mala byť mazák, ale...Poradu navštevujem už strašne davno, ale som leniva na odpovede, radsej ich citam. Aj na Krahule som rozmyšľala, ale...... Ja tiež patrim k tej staršej generacii.
Veď na Porade sme všetky 17-nástky. Ale vážne mám 56 a na Krahuliach som bola a bolo super. Boli tam všetky vekové skupiny.. keď sa raz stretneš s ľuďmi z Porady, zistíš, že je to fajn a budeš sa s nimi rada stretávať. Veď to vidieť aj na príspevku: husacina 47-ľudkov z celého Slovenska!!

Ahoj Hela
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

vladan
ozik Jožko, plánuješ nejaké spoločné sedie Poraďákov na školení, ako tomu bolo minule?
alebo si pripravíme doma nejaké slniečko a pripneme na vrchnú časť oblečenia?
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
S21
alebo si pripravíme doma nejaké slniečko a pripneme na vrchnú časť oblečenia?
gabi, minulé školenie sme sedeli pekne všetci pri sebe, toto som mala na mysli
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

vladan
gabi, minulé školenie sme sedeli pekne všetci pri sebe, toto som mala na mysli
Bolo by dobré, keby sme si všetci posadali k sebe, lenže problém je v tom, že ako budeme my noví vedieť kam si posadať?
Mária M
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Tweety
Bolo by dobré, keby sme si všetci posadali k sebe, lenže problém je v tom, že ako budeme my noví vedieť kam si posadať?
Mária M
Majka, minulý rok nás Jožko Mihál osobne vítal pri dverách, možno to bude tento rok rovnaké
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

aháá, tak to som nevedela, už sa teším a fakt ako sa tam treba dostať?
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
S21
aháá, tak to som nevedela, už sa teším a fakt ako sa tam treba dostať?
gabi, ide tam 12stka a 29tka ... zastávka Atletická
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

Vladi dík, musím kuk čo to za spoje, lebo asik odomňa tutok nič nepôjde, jáj to sa zase budem lopotiť po meste
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
S21
Vladi dík, musím kuk čo to za spoje, lebo asik odomňa tutok nič nepôjde, jáj to sa zase budem lopotiť po meste
gabi, veď sa niekde stretnime
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

vidíš, to ma nenapadlo oki dohodneme deň pred
0 0
Luckasari Luckasari

Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

ahojte babenky, vidím, že diskusia na 06.10. je v plnom prúde, ja som čakala do poslednej chvíle, lebo som už 2.týždeň doma vypísaná, a vraj mám ešte naďalej ostať, ale som už dnes prišla do robotky, neviem však, dokedy vydržím ...
tak dúfam, že 06.10. budem môcť prísť ... každopádne idem teraz odoslať prihlášku a zaplatiť
Vladik to už pozná, že ja idem aftom, takže sa môžete zviezť, Vladi, aj Gabika - veď sa ešte dohodneme ... joooj, dúfam, že nebudem mať práve v ten deň ťažkosti, a budem to musieť zrušiť, tak ako som nebola 16.09. na stretku ... no ale musela som uprednostniť zdravie pred poraďákmi
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Luckasari
ahojte babenky, vidím, že diskusia na 06.10. je v plnom prúde, ja som čakala do poslednej chvíle, lebo som už 2.týždeň doma vypísaná, a vraj mám ešte naďalej ostať, ale som už dnes prišla do robotky, neviem však, dokedy vydržím ...
tak dúfam, že 06.10. budem môcť prísť ... každopádne idem teraz odoslať prihlášku a zaplatiť
Vladik to už pozná, že ja idem aftom, takže sa môžete zviezť, Vladi, aj Gabika - veď sa ešte dohodneme ... joooj, dúfam, že nebudem mať práve v ten deň ťažkosti, a budem to musieť zrušiť, tak ako som nebola 16.09. na stretku ... no ale musela som uprednostniť zdravie pred poraďákmi
Lucka, zdravie je hlavné ... ozvem sa ti v stredu pred školením, že ako to s tebou vypatra, dobre?
a lieč sa!
0 0
Luckasari Luckasari

Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

dobre Vladi, ďakujem, takže v stredu sa upočujeme a pevne verím, že vo štvrtok uvidíme
0 0
majernikova majernikova

majernikova je offline (nepripojený) majernikova

žena
Prepáčte, že Vám vstupujem do rozhovoru, ale zaujalo ma to "stretko". Môžte ma prosím informovať bližšie o čo ide?Aj ja by som mala záujem.
S pozdravom Monika
Ďakujem
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

vladan
Majka, minulý rok nás Jožko Mihál osobne vítal pri dverách, možno to bude tento rok rovnaké
Dobré zvyky sa patrí zachovať, verím, že bude aj pusa he he he...
Mária M
Naposledy upravil Tweety : 29.09.05 at 11:51
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
majernikova
Prepáčte, že Vám vstupujem do rozhovoru, ale zaujalo ma to "stretko". Môžte ma prosím informovať bližšie o čo ide?Aj ja by som mala záujem.
S pozdravom Monika
Ďakujem
monika ide o stretko po školení ... školenie je 6.10. od rána do takej 15.00, no a potom je stretko Poraďákov
0 0
majernikova majernikova

majernikova je offline (nepripojený) majernikova

žena
Školenie je o novom zdravotnom poisteni? Môžte mi povedať niečo viac alebo kde sa o tom dočítam?
Vďaka
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
majernikova
Školenie je o novom zdravotnom poisteni? Môžte mi povedať niečo viac alebo kde sa o tom dočítam?
Vďaka
www.compservice.sk v pravom hornom rohu je školenie 6.10., po kliknutí sa ukáže formulár a nad tým formulárom je návratka
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
majernikova
Školenie je o novom zdravotnom poisteni? Môžte mi povedať niečo viac alebo kde sa o tom dočítam?
Vďaka
Pozri ešte aj prvú tému v "Inzercia" - Semináre J. Mihála...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať