Zavrieť

Porady

Usporiadat
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

ďakujem, som sa nato aj v OBERONE dotazovala cez E-mail ale neodpovedali mi na túto otázku..poskúšam , hádam pomôže
0 0
jana32 jana32

jana32 je offline (nepripojený) jana32

Dobrý večer, prosím Vás ako sa dajú dodatočne nahodiť počiatočné stavy v PU v Oberone? Neviem kde to mám zadať, ja som počas roku robila účto, ale doklady od predchádzajúcej ekonómky za rok 2010 som dostala do ruky až teraz! Prosím poraďte mi.
0 0
jana32 jana32

jana32 je offline (nepripojený) jana32

jana32 Pozri príspevok
Dobrý večer, prosím Vás ako sa dajú dodatočne nahodiť počiatočné stavy v PU v Oberone? Neviem kde to mám zadať, ja som počas roku robila účto, ale doklady od predchádzajúcej ekonómky za rok 2010 som dostala do ruky až teraz! Prosím poraďte mi.
Prosím , poraďte mi. Svoje doklady mám nahodené, len na tomto som ostala stáť. Ďakujem
0 0
Dana1 Dana1

Dana1 je offline (nepripojený) Dana1

podľa možnosti vždy pozitívne naladená... :-))) ...viac
no ja som to robila ručne, nahodila som si predkontácie k 701 - počiatočné stavy.
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

jana32 Pozri príspevok
Prosím , poraďte mi. Svoje doklady mám nahodené, len na tomto som ostala stáť. Ďakujem

Zadanie počiatočných stavov


  • Zadaním počiatočných stavov sa myslí zadanie počiatočných stavov účtov v programe Podvojné účtovníctvo. Počiatočné stavy sa zadávajú priamo do účtovného denníka, účtujú sa oproti začiatočnému súvahovému účtu 701.
  • Ak ste účtovali predchádzajúce účtovné obdobie na tomto programe, počiatočné stavy program vytvorí automaticky pri účtovnej závierke.
  • V prípade ak začínate účtovať prvé účtovné obdobie na tomto programe, je potrebné ešte zaevidovať všetky neuhradené pohľadávky a záväzky. Tieto zaevidujte v knihách Kniha pohľadávok a Kniha záväzkov s dátumami z pôvodnej evidencie. Potom pri úhrade týchto faktúr bude doklady možné "vypárovať".
0 0
EPk EPk

EPk je offline (nepripojený) EPk

Ja si v januari ponahadzujem niektore pociatocne stavy rucne, (taku vatu - aby som mohla lepsie kontrolovat pokladne, ucty ...) a po zavierke ich vymazem.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
DO POZORNOSTI :

V stredu 15.02.2012 bude vydaná nová verzia " OBERON" a budú zakomponované aj daňové priznania.
0 0
allgreen allgreen

allgreen je offline (nepripojený) allgreen

Ľudom j**e, nielen tu ale na celom svete ...viac
prosím vás poradil by mi niekto prečo ked začnem robiť inventúru komisného skladu nenačíta mi správne množstvá v evidencii? napr v sklade mam 2ks tak po začatí inventúry v inventúre je niečo iné, napr 0, .. fyzycky mám 2ks
nestane sa "niečo" keď skončím inventúru že tie množstvá zas budu zase ine? lebo tam mam same prebytky.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať