Zavrieť

Porady

VÝROČIA , ÚMRTIA , VÝZNAMNÉ UDALOSTI

Niektorí ľudia sú ako oblaky. Keď nevidím v debate ich nick, hneď je krajší deň. ...viac
Do tejto témy by bolo dobré zadávať tieto skutočnosti z prostredia významných osobností .

P.S. :
Podotýkam a zdôrazňujem slovo významných ...
Naposledy upravil buchač : 30.05.09 at 16:41
Usporiadat
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

alabut Pozri príspevok
Preco by som mal lutovat politika? To su moji nepriatelia. Cim viac ma okrada na daniech a inych pozitkoch, tym vacsi nepriatel. Nech skapu vsetci. Ci sa zemegula zruti? :-)
až na to, že on nebol politik ale sudca..., a to je rozdiel...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Preto je sudnictvo skorumpovane?
0 0
alabut alabut

16 April 1889 ... zrodenie komika ... Charlie Chaplin. Na rozdiel od zasamovrazdeneho sudcu nezil z dani, naopak. :-)
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

alabut Pozri príspevok
16 April 1889 ... zrodenie komika ... Charlie Chaplin. Na rozdiel od zasamovrazdeneho sudcu nezil z dani, naopak. :-)
Sudca Majchrák bol ešte v pohode na rozdiel od E.Valka,ak je to pravda že bol kamarat šéfa bratislavskej mafie http://www.aktuality.sk/clanok/18564...o-smrti-valka/
0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

alabut Pozri príspevok
Preco by som mal lutovat politika? To su moji nepriatelia. Cim viac ma okrada na daniech a inych pozitkoch, tym vacsi nepriatel. Nech skapu vsetci. Ci sa zemegula zruti? :-)
No teraz si sa krasne predviedol teda.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alabut, alabut: ty si tomu teda dal, keď nerozoznáš politika od sudcu - a navyše sudcu, ktorý sa postavil voči praktikám "milovaného" Heroína.
0 0
alabut alabut

Popierate úvahy, že na súdoch existuje korupcia?

Nepopieram to. Paradoxné však pre mňa je, že od roku 1990 sa nepreukázal jeden jediný prípad, že by bol sudca prijal úplatok. Nepamätám si žiaden odhalený prípad.

Nechcem ti pripominat, ako sa legalne najlahsie a najlacnejsie dostavalo k velkemu majetku. Exekuciou. Sudy ostali sediet na zadku aj s Majchrakom. Sam som zazil dva sudy, kde stacilo pozriet do dokumentacie a pripad vyrieseny. Jeden rozumny sudca ma vyriesil na chodbe, pretoze zaloby niekedy stoja na neuveritelnych blbostiach. Stav nasho pravneho vzdelania je asi taky, ze vyda sa zakon a v zapati novelizuje. Hlavne, ze mame plny parlament pravnikov. Majchraka zvolil parlament, preto ho plne povazujem za politika. Sudnictvo a sudy su plne zavisle od penazi. Ak nemas peniaze, ani sa k sudu nedostanes, nikto ta nebude zadarmo sudit. Kde sa sudnictvo najviac angazovalo? V otazke platov a dochodkov sudcov. Uz to, ze na sude moze byt pritomny advokat znevazuje cely proces akehosi prava ... sudcom sa neveri. Ale to je na dlhsiu debatu. Howgh.
Naposledy upravil alabut : 17.04.11 at 05:59
0 0
trisestri trisestri

alabut Pozri príspevok

Nepopieram to. Paradoxné však pre mňa je, že od roku 1990 sa nepreukázal jeden jediný prípad, že by bol sudca prijal úplatok. Nepamätám si žiaden odhalený prípad.

Nechcem ti pripominat, ako sa legalne najlahsie a najlacnejsie dostavalo k velkemu majetku. Exekuciou. Sudy ostali sediet na zadku aj s Majchrakom. Sam som zazil dva sudy, kde stacilo pozriet do dokumentacie a pripad vyrieseny. Jeden rozumny sudca ma vyriesil na chodbe, pretoze zaloby niekedy stoja na neuveritelnych blbostiach. Stav nasho pravneho vzdelania je asi taky, ze vyda sa zakon a v zapati novelizuje. Hlavne, ze mame plny parlament pravnikov. Majchraka zvolil parlament, preto ho plne povazujem za politika. Sudnictvo a sudy su plne zavisle od penazi. Ak nemas peniaze, ani sa k sudu nedostanes, nikto ta nebude zadarmo sudit. Kde sa sudnictvo najviac angazovalo? V otazke platov a dochodkov sudcov. Uz to, ze na sude moze byt pritomny advokat znevazuje cely proces akehosi prava ... sudcom sa neveri. Ale to je na dlhsiu debatu. Howgh.
S týmto sa da súhlasit,ale niekto súdit musí a pokial viem Majchrák poslal mafianov na doživotie na ozdiel od niektorých sudcov,ktorý v niektorých prípadov ich oslobodzovali,celé právo je pomýlene,lebo skor nájde dobrého právnika vrah ako človek ktorý chce spravodlivost,takisto vela právnikov korumpuje policajtov a prokuratorov,áno aj vela sudcov je skorumpovaných, ked všimate tie rozsudky a hlavne ako rozný podvodníci a špekulanti vyhravajú bez relevantného pravného nároku obrovské súmy na úkor štátu.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Niektorí ľudia sú ako oblaky. Keď nevidím v debate ich nick, hneď je krajší deň. ...viac
alabut Pozri príspevok
...nastúpia iní ...
...všade je to tak ...
alabut Pozri príspevok

Nechcem ti pripominat, ako sa legalne najlahsie a najlacnejsie dostavalo k velkemu majetku. Exekuciou. Sudy ostali sediet na zadku aj s Majchrakom. Sam som zazil dva sudy, kde stacilo pozriet do dokumentacie a pripad vyrieseny. Jeden rozumny sudca ma vyriesil na chodbe
...ja som sa ani tam v dvoch prípadoch neunúval ....vyriešil som inde a inak ...
, pretoze zaloby niekedy stoja na neuveritelnych blbostiach. Stav nasho pravneho vzdelania je asi taky, ze vyda sa zakon a v zapati novelizuje. Hlavne, ze mame plny parlament pravnikov. Majchraka zvolil parlament
...musel , nakoľko je to podľa zákona ...
, preto ho plne povazujem za politika. Sudnictvo a sudy su plne zavisle od penazi. Ak nemas peniaze, ani sa k sudu nedostanes, nikto ta nebude zadarmo sudit. Kde sa sudnictvo najviac angazovalo? V otazke platov a dochodkov sudcov. Uz to, ze na sude moze byt pritomny advokat
Sa čítaš vôbec ????....kto by tam mal byť ????...hádam upratovačka ??? ( neznevažujem túto prácu ale , niekedy je viac osožnejšia ..... )
znevazuje cely proces akehosi prava ... sudcom sa neveri. Ale to je na dlhsiu debatu. Howgh.
...súhlasím ...dlhá debata ...a už nevravím , že aj silne a aj si ju
0 0
miramax1 miramax1

miramax1 je offline (nepripojený) miramax1

Zomrel uznávaný vizážista Alex Hromek!

http://www.pluska.sk/soubiznis/sprav...-je-mrtvy.html
1 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Dnes ráno odišiel na večnosť Ivo Pešák, muzikant skupiny Banjo Band Ivana Mládka, známy z "Jóžina z bážin". http://www.pluska.sk/soubiznis/sprav...a-z-bazin.html
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Už tu nie sú
http://www.ulozto.sk/8940639/uz-tu-nejsou-pps
0 0
alabut alabut

Ktosi o nom napisal: Duch 21. storocia uvazneny v tele 18. storocia. :-)

Ruđer Josip Bošković (* 18. máj 1711, Dubrovnik – † 13. február 1787, Miláno) bol srbský matematik, astronóm, fyzik a filozof . Člen jezuitského rádu, pôsobil ako profesor filozofie a matematiky na Collegio romana. Na základe Leibnizovej a Newtonovej teórie vytvoril tzv. teoriu dynamickej atomistiky: atómy sú hmotné body, medzi ktorými pôsobia príťažlivé a odpudivé sily. Bošković ovplyvnil vývoj prírodných vied na prelome 18. a 19. storočia

(Nikola Tesla)
O Einsteinovej teórii relativity ďalej povedal: "Mimochodom, teória relativity je oveľa staršia, než tí, čo ju v súčasnosti prezentujú. Už pred dvesto rokmi s ňou prišiel môj slávny rodák Ruder Boškovič, veľký filozof, ktorý i napriek tomu, že mal mnohoraké povinnosti napísal tisíce stránok vynikajúcej literatúry na všemožné témy. Boškovič sa venoval aj relativite, vrátane tzv. time-space-continuum."
Naposledy upravil alabut : 15.05.11 at 08:13
0 0
trisestri trisestri

Dnes oslavuje 80 rokov znamá slovenská herečka Magda Pavelekova http://www.aktuality.sk/clanok/18822...9=49423b925e21
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Uf Ty si ma vyplašila. Ja že umrela
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
aj mňa
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

... bude dlho žiť
0 0
alabut alabut

8. júna 1849 na príkaz rakúskeho cisára Františka Jozefa I. bol vytvorený žandársky zbor v celej monarchii, ktorý mal za úlohu zaisťovať poriadok a bezpečnosť. Pôvodne existovali žandári iba v severotalianskych provinciách Lombardsko a Benátsko, kde ich zriadil ešte Napoleon I. na začiatku 19. storočia. Sieť žandárskych staníc sa v roku 1850 začala budovať aj na území Slovenska.
0 0
alabut alabut

1867 - František Jozef I. () bol korunovaný za uhorského kráľa
0 0
alabut alabut

Dva udaje z historickych kalendarov, kuwa, ze sa vam nepacia letopocty? Ani mne. :-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať