Zavrieť

Porady

plavecký výcvik - výber cestovnej kancelarie

Dobrý deň, rozhodol som sa organizovať plavecký výcvik pre žiakov strednej školy a potreboval by som vybrať kvalitnú cestovku, ktorá má s organizáciou takého kurzu skúsenosti.
Poprípade, ak ma niekto skúsenosti s organizáciou takéhoto kurzu, bol by som vďačný za každú radu.

dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mako24 je offline (nepripojený) mako24

    mako24
    moja chyba , že som to tam nenapísal... malo by ísť o plavecký výcvik v prímorskom letovisku (je jedno, ci to bude Chorvátsko, Taliansko a pod.). Jedným z hlavných kritérií je aj cena (t.j. chcel by som sa vojsť do ceny 200 EUR). Dĺžka kurzu 7 dní..
    tych 200€ za tu cenu ma co vsetko zahnat? (strava, cesta, vsetko ??) potrebujem podrobnejsie k tomu vediet pocet ludi, strava atd. ci to ma byt v tej cene???

    mako24 je offline (nepripojený) mako24

    mako24
    tá cena by mala zahŕňať všetko: dopravu, ubytovanie, stravu (optimálne plnú penziu), služby delegáta a všetky miestne a iné poplatky... plánujem naplniť jeden autobus, čiže cca 40 žiakov a 4 učitelia.

    jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

    jaros5
    mako24 Pozri príspevok
    moja chyba , že som to tam nenapísal... malo by ísť o plavecký výcvik v prímorskom letovisku (je jedno, ci to bude Chorvátsko, Taliansko a pod.). Jedným z hlavných kritérií je aj cena (t.j. chcel by som sa vojsť do ceny 200 EUR). Dĺžka kurzu 7 dní..
    Nechcem byť uštipačny, ale prečo robiť plavecký kurz v prímorskom letovisku?!?
    Ak mi ide skutočne o zorganizovanie plaveckého kurzu, tak ho zorganizujem v mestskej plavárni, minimálne za polovičnú cenu a decká po skončení kurzu budú vedieť aj lietať (za 200 Euro) - nielen plávať;
    Alebo chcem zorganizovať zaujímavý a zmysluplný letný prázdninový tábor a v rámci neho urobím školu plávania a množstvo iných zmysluplných akcií - nebudem to schovávať pod hlavičku - plavecký kurz ;
    Vieš čo napadne 99,99 % čitateľov tvojho príspevku ? ..... ...... ............

    Uz len čakám kedy niektorí ucitelia zorganizujú aj lyžiarsky kurz v niektorom z prímorských letovísk ....;
    Ospravedlňujem sa ze porušenie pravidiel, ale fakt som nemohol nebyť ;

    jdominak je offline (nepripojený) jdominak

    jdominak
    Skús cez tiptour. Môžeš sa vojsť do 200€ ak to bude koncom maja, alebo začiatkom júna, tak do 15.6.Predpokladám však, že do úvahy pripadá až budúci šk.rok. Nájdi si na ich web stranke telefon a zavolaj,možno Ti poradia. My s nimi máme dobré skúsenosti. Koncom mája al. júna sa vojdeš aj do sumy 5500 Sk. Boli sme v Taliansku ,Grécku, aj v Chorvátsku. Nie síce ako plavecký výcvik, ale ako relaxačný pobyt pre našich žiakov.

    plavecký výcvik - výber cestovnej kancelarie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.