Zavrieť

Porady

Spoločenská zmluva - vzor

jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Zdravím všetkých! Prosím Vás, vedel by mi niekto poslať vzor jednoduchej spoločenskej zmluvy na s.r.o. pre dvoch spoločníkov /obaja konatelia/. Jedná sa o obchodnú činnosť so základným imaním 200000,-. Vďaka.
Usporiadat
Viera Viera

Viera je offline (nepripojený) Viera

Vzory zmlúv nájdete v Poradcovi 3-4/2002.
0 0
siman01 siman01

siman01 je offline (nepripojený) siman01

A mohla by si mi dat navod ako sa k tomu dopracujem ?.

Diky
Naposledy upravil siman01 : 21.07.04 at 04:08
0 0
Viera Viera

Viera je offline (nepripojený) Viera

Ak si predplatiteľom časopisu Poradca, stačí, že sa zaregistruješ na ich stránke www.i-poradca.sk a budeš mať prístup aj k starším ročníkom. Nebude to však hneď, lebo si overujú, či si ozaj predplatiteľ.
Bohužiaľ číslo 3-4/2002 sa už nedá kúpiť, lebo je vypredané, ale myslím, že niekde v knižnici by sa našlo.
0 0
siman01 siman01

siman01 je offline (nepripojený) siman01

A ked nie som predplatitel , su ine moznosti ako sa k nej dopracovat?
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ak by si bol z KE alebo blízkého okolia, tak by som ti toho Poradcu mohla požičať... ja len takto môžem pomôcť. Pekný deň
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Ja som sa k tomu Poradcovi dopracovala takto: zvyknu posielat ponuku svojich produktov aj s takym korespondakom, ze ak chces, poslu ti jedno cislo poradcu na ukazku... No, a mne poslali prave toto cislo. Tak ho asi maju viac, skus im priamo zavolat.
Pripadne este vychadzaju aj vzory zmluv na CD, mozno najdes v okoli niekoho, kto to ma...
Tak dobru lupu pri hladani prajem:-)
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Vzor spoločenskej zmluvy s.r.o. vám pošlem na email, pretože do SS sa nedá priložiť a neviem, či si môžem dovoliť to dať na Poradu, keďže to mám stiahnuté ako predplatiteľka...
Takže ak máte záujem, napíšte mi do SS email a zašlem vám to.
0 0
víločka víločka

víločka je offline (nepripojený) víločka

Beata
Vzor spoločenskej zmluvy s.r.o. vám pošlem na email, pretože do SS sa nedá priložiť a neviem, či si môžem dovoliť to dať na Poradu, keďže to mám stiahnuté ako predplatiteľka...
Takže ak máte záujem, napíšte mi do SS email a zašlem vám to.
Zdravím.
Velice by som prosila, ak by sa dala tá zmluva poslať i na môj mail.
Ďakujem, ďakujem, ďakujem.
klaudiaz@zoznam.sk
0 0
sisakis sisakis

sisakis je offline (nepripojený) sisakis

dobrý deň Beata!
ak mi pošlete vzor tej spoločenskej zmluvy tak poviem babke aby sa za vás pomodlila a ja vám budem blahoželať na každé meniny.
sisakis
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
http://www.porada.sk/showthread.php?t=1642
aj tu sú uložené vzory
0 0
Evanka Evanka

Evanka je teraz online Evanka

jess
Zdravím všetkých! Prosím Vás, vedel by mi niekto poslať vzor jednoduchej spoločenskej zmluvy na s.r.o. pre dvoch spoločníkov /obaja konatelia/. Jedná sa o obchodnú činnosť so základným imaním 200000,-. Vďaka.
Prikladam vzor a nejake nalezitosti okolo toho. Neviem ci pomoze, ale radim, aby ste si ju upravili na svoje podmienky. Niekedy urobi narychlo urobena a nepremyslena zmluva vela neprijemnost (obzvlast pri 2 spolocnikoch). Myslim vsak, ze uz tu nejake vzory zmluv boli. Skus vyhladat.
1 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

sisakis
dobrý deň Beata!
ak mi pošlete vzor tej spoločenskej zmluvy tak poviem babke aby sa za vás pomodlila a ja vám budem blahoželať na každé meniny.
sisakis
No vidíš to sisakis?! Predbiehajú sa, lebo aj oni chcú aby sa babka za nich pomodlila
0 0
ballkra ballkra

ballkra je offline (nepripojený) ballkra

pošleš mi vzor spoločenskej zmluvy na ballkra@post.sk
Vďaka
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

sisakis
dobrý deň Beata!
ak mi pošlete vzor tej spoločenskej zmluvy tak poviem babke aby sa za vás pomodlila a ja vám budem blahoželať na každé meniny.
sisakis
Zajtra je Beáty.......
0 0
flinstoun flinstoun

flinstoun je offline (nepripojený) flinstoun

Ahoj prosím ťa pošleš mi na môj email flinstoun@azet.sk vzor spoločenskej zmluvy? Vopred ďakujem...
0 0
flinstoun flinstoun

flinstoun je offline (nepripojený) flinstoun

Prosím Vás pošlite mi niekto vzor spoločenskej zmluvy ak by sa dalo tak aj hneď...
0 0
flinstoun flinstoun

flinstoun je offline (nepripojený) flinstoun

Evanka prosím ťa pošli mi tú spoločenskú zmluvu na flinstoun@azet.sk
ďakujem...
0 0
mmiki mmiki

mmiki je offline (nepripojený) mmiki

Dobry den,
vstupujem do existujúcej spolocnosti (s.r.o) a doterajší majitel má zakladateľskú listinu , ktoru potrebujeme zmenit na spločenskú zmluvu.
Prosim vas nemate niekto vzor spločenskej zmluvy, kde je viac ako jeden spoločník (to je asi vzdy ? Velmi by ste mi pomohli.
Dakujem.
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
mmiki
Dobry den,
vstupujem do existujúcej spolocnosti (s.r.o) a doterajší majitel má zakladateľskú listinu , ktoru potrebujeme zmenit na spločenskú zmluvu.
Prosim vas nemate niekto vzor spločenskej zmluvy, kde je viac ako jeden spoločník (to je asi vzdy ? Velmi by ste mi pomohli.
Dakujem.
Pozri príspevok č.11
0 0
mironaj mironaj

mironaj je offline (nepripojený) mironaj

Pred namáhavou prácou kvalitné jedlo, po namáhavej práci šport ...viac
Aký je rozdiel medzi spoločníkom a tichým spoločníkom. Je pravda, že tichý spoločník sa v spoločenskej zmluve neuvádza? Môže spoločník sro zaroveň byť nezamestnaný a poberať podporu v nezamestnanosti?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať