Zavrieť

Porady

Nesprávne dátumy

Mam taky maly problem, zamestnanci maju v pracovnej zmluve datum urceny na vyplatu 25.den v mesiaci, ale na vykazoch mame datum 28. Myslim si ze zmenit to v poistovnach by bolo jednoduchsie ale sef mi na to povedal ze mam to urobit ako chcem, ale musi ostat datum 28. Takze musim zmenit teraz cele pracovne zmluvy, alebo stacilo by keby som urobila ku zmluve dodatok o zmene vyplatneho terminu? Alebo ako to urobit aby to bolo spravne? Poradite mi niekto?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

    Zita4
    Pracovné zmluvy sa neprerábajú. Keď to chceš mať správne, urob dohody o zmene pracovnej zmluvy.

    Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    S kazdym zamestnancom musis spisat dohodu o zmene pracovnej zmluvy, kde napises, ze zmena nastane len v bode, v ktorom je dohodnuty datum urceny na vyplatu a ako sa tento bod meni. Nemusis vypisovat celu pracovnu zmluvu nanovo.

    nikulik je offline (nepripojený) nikulik

    nikulik
    Takze urobim dohodu o zmene pracovnej zmluvy, kde napisem ze sa meni vyplatny termin na toho 28. a zmena nastane dnom: tam mam dat aky datum? od zaciatku kedy nastupil pracovnik? Lebo ked dam terajsi tak kontrola by potom mohla do toho rypat, ze preco az od teraz.

    Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

    Zita4
    Ja by som dala dátum medzi nástupom zamestnanca a prvým termínom výplaty (keď mala byť podľa pracovnej zmluvy).

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.