Zavrieť

Porady

Nápoje po depke

Manhattan

1 diel Sladky(Sweet) Vermouth
3 diely Whiskey
drtený ľad
podávam s čerešňou
Usporiadat
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Dievčatá vrele odporúčam Mojito ... ľad, biely rum (už sme skoro všetok vystrebali) , limety , na jeden pohár používam 1,5 limety a mätové listy , trstinový cukor 1 Polievková lyžica... šťavu zmiešate s cukrom(trstinový menej sladí a je zdravší) prilejete rum dáte ľad drvený (ja môžem aj kocky) a ozdobíte mätou a prilejete minerálku chladenú... a pijete....
Campari + grepový dzúsik s ľadom... toto tiež môžem a vrele odporúčam! (lepšie ako s pomarančovým ) a keď chcete ešte efekt, tak ako si nalejete na spodok pohára campari, dáte ľadové kocky a žús lejete na kocky miere , aby sa vytvoril farebný rozdiel.. na spodku čerevené a vrch žltý ... (kto by sa vám potom rovnal )
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Staniky
Decká,
v Rakusku som videla, že kokosové mlieko sa dá kupiť v tetrapakovom obale, videli ste niečo take aj u nas na Slovensku? Ja som z PB a teda tu nič take nie je... čo je škoda, do thajskej kuchyne sa to fakt hodi.
Tleba vyskúšať čínsku pledajňu,majú všetko za nízke ceny,šiloký výbel od sušeného tiglieho chvostíka,lyžu,kulie oko z nosoložca,biele a čelvené víno,chlumkavý hlebienok z kohúta-všetko čo hldlo ráči a zje
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
bepo
Tleba vyskúšať čínsku pledajňu,majú všetko za nízke ceny,šiloký výbel od sušeného tiglieho chvostíka,lyžu,kulie oko z nosoložca,biele a čelvené víno,chlumkavý hlebienok z kohúta-všetko čo hldlo ráči a zje
Bepo, ty ešte nevieš poriadne "rrrrr"????
dudel.gif  
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

bepo
Tleba vyskúšať čínsku pledajňu,majú všetko za nízke ceny,šiloký výbel od sušeného tiglieho chvostíka,lyžu,kulie oko z nosoložca,biele a čelvené víno,chlumkavý hlebienok z kohúta-všetko čo hldlo ráči a zje
ja som to videla predávať aj u nás, väčšinou to ponúkajú veľké hypermarkety, alebo ku nám chodieva aj priamo chlapík, ktorý predáva pre tú konkrétnu firmu, len neviem ako sa volajú. Distribuujú rôzne takéto veci zdravej výživy, rôzne šťavy z ovocia i zeleniny a tak podobne, v rámci toho aj kokosové mlieko...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať