Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 20:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

A môžem aj to, čo som varila včera? Bo ja dnes som v práci ....

Tak včera som varila hovädziu polievku s mäskom v tlakovom hrnci a k tomu som spravila ešte červené (paprikové) zemiaky. S niečim kyslím alebo chrenom.... mňam.
3 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
m.hladka
Čo dnes na obed?
Dnes 02:51 PM
Už by som skôr uvažoval nad večerou ....

Ale zajtra , hm , rozmýšľam - uvažujem nad zemiakovými plackami .

Dlabem na diétu ....
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
buchač Pozri príspevok
m.hladka

Už by som skôr uvažoval nad večerou ....


DETAILISTA.
Ženy to určite chápu. Tu ide o obedy, večere ma nezaujímaju.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
ja som dnes robila zeleninovú polievku s hráškom- jarnú
ryžu, uhorkový šalát a kuracie závitky s pažítkou a mozzarelou.

pridám, že včera večer som urobila malinové tiramisu veď dezert je potrebný . nie?
3 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

A čo tak miernu diétu, aby ste si občas prečistili žalúdok? Ja som dnes mala 1/2 dyne a za tým tri jablká. Mňam. Večera bude podobná
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Marti a chceš k tomu jedlu pripojiť aj recept? Lebo nie každý musí poznať to, čo som varila ja...
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
wagner Pozri príspevok
A čo tak miernu diétu, aby ste si občas prečistili žalúdok? Ja som dnes mala 1/2 dyne a za tým tri jablká. Mňam. Večera bude podobná
Držíš vari diétu? Ja som dnes mala mať ovocný deň...a nejako to nedopadlo dobre....asi preto, že som nemala dyňu.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Čerešňové halušky sme vykúpali v dažďovici, na šnicle povedali "Už zaséééé", v obchode mali nádherné pariky /3 farby/ a paradajky. Cibuľa bola doma, domáca klobása tiež, aj vajíčka, tak som narobila hrniec leča.
1 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
m.hladka Pozri príspevok


DETAILISTA.
Ženy to určite chápu. Tu ide o obedy, večere ma nezaujímaju.
buchač Pozri príspevok
m.hladka

Už by som skôr uvažoval nad večerou ....

Ale zajtra , hm , rozmýšľam - uvažujem nad zemiakovými plackami .

Dlabem na diétu ....
odmyslíš si slovko večera ....na obed nemôžu byť zemiakové placky? mňam...
ak nie si vegetariánka, môžeš ich naplniť mäskom a pripravíš si k nim zeleninový šaláť

alebo.....Kúpiš karé, vykostíš...z kosti urobíš falošnú gulášovú polievku so zemiakmi a mäso si dáš do pácu, k tomu príloha - uvarené.... opečené zemiačky, tatárska omáčka, alebo zeleninový šalát
Naposledy upravil alla66 : 16.06.09 at 15:39
1 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Neznasam varenie , radsej sa chodim najest von do restiky, ale ked varim, tak nieco veeeeelmi rychle.

Dnes to bola taka zmes: kuracie prsia na drobno nakrajene a na panvici opecene s trochou udusenej zeleniny, zvlast som uvarila cestoviny, omacku - polotvar a cele som to potom zmiesala. Dobre to bolo.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
wagner Pozri príspevok
A čo tak miernu diétu, aby ste si občas prečistili žalúdok? Ja som dnes mala 1/2 dyne a za tým tri jablká. Mňam. Večera bude podobná
neopováž sa večer žiadať rady v téme http://www.porada.sk/t113724-nafuknute-brucho.html
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Dnes som varila polievku s čerstvej kapusty s paradajkovým pretlakom a pár zemiakmi porezanými na menšie kocky. Hotové za 30 minút.
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
DanielaSĽ Pozri príspevok
Marti a chceš k tomu jedlu pripojiť aj recept? Lebo nie každý musí poznať to, čo som varila ja...
Ak je to veľmi neznáme jedlo, tak to môžeš popísať o čo ide.

Ale ja som presne myslela na veľmi jednoduché, rýchle jedla, ktoré ste mi tu hodili. Zatiaľ sa mi všetky pozdávajú a fakt som si zamlsala.
Mňam, mňam.
Všetky jedlá, čo ste sem napísali mám vlastne v hlave, ale keď mám vymýšľať, čo zajtra na obed, tak to bola hrôza, teraz som spokojnejšia.
Najhlavnejši dôvod tejto témy je, že moja dcéra je veľmi premýšľava a aby aspoň niečo zjedla, musím véééééľmi premýšľať aj ja.
0 0
Darma111 Darma111

Darma111 je offline (nepripojený) Darma111

ja dnes, ale už na večeru, navarím tvarohové knedlíčky z mäkkého tvarohu s pridaním jablka... urobené raz dva, len jedna nevýhoda, najlepšie sú čerstvé...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Takže nie je to diéta a nafúknuté brucho z jedla nemávam. Takže v pohode. Večer som si dala jablká, pokvapkané olivovým olejom a okorenené grilovacím korením.Mňam.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Najzaujímavejšie špeciality vytvorím vtedy, keď varím v štýle "co dúm dal"... zakáž si cestu do obchodu, otvor špajzu a chladničku a likviduj čo je na rade......a neboj sa kombinovať. Uvidíš čo všetko nového objavíš... ...
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Napadlo ma, ze pred casom tu bola zaujimava tema, tak som ju teraz vytiahla: http://www.porada.sk/t99477-som-na-i...mam-varit.html. Mozno najdes inspiracie aj tu .
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

A ja sa priznam, že takto variť co dum dal neviem. Ked som to skušala,urobila som taku gebuzinu, čo nikomu nechuti , ani mne.
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Preboha, Wagner, za co sa trestas?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ale mne to chutí, ja by som takých jabĺk mohla jesť každý deň aj desať. A to grilovacie korenie mi tak chutí, že ho pridávam všade. Mňam
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať