Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 20:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja dnes idem variť kyslú polievku - fazuľkové struky /zavárané/ so zemiakmi , a zemiaky so zelenou paprikou .


Postup- Zemiaky so zelenou paprikou :

Zemiaky uvarím v šupe. Nakrájam na kolieska .

Zelenú papriku očistím nakrájam ako na lečo a dám dusiť na cibuľku .Ak je paprika do sklovita udusená , tak zmiešam so zemiakmi . K tomu mlieko , zakýsanku , proste kto čo má rád .


P.S. Diétne a už viem , že môj najstarší bude krútiť nosom, lebo on by jedol len mäso .
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
andreaS Pozri príspevok
nebezpecne citat tuto temu... hlavne ked mi uz skrka v bruchu...

zo vcera nam ostal salat coleslaw bez majonezy ci ineho "dobielenia" ... len co k tomu? asi daco rychle z panenky alebo vyprazany syr bez inej prilohy...

a tu polievku z bielej fazulky urobis ako?
Vopred namočená biela fazuľa, údená kosť, cesnak, bobkový list, mleté korenie, - uvariť. Vody dám len toľko, aby fazuľa bola ponorená. Do mlieka dám troška solamylu, nasekaný kôpor, dám prevariť spolu s uvarenou fazuľou podľa chuti dosolím (údená kosť je slaná) a hotovo. Ja ju mám rada nakyslo, tak si do taniera pridám trocha octu. Plus čerstvý chlebík a mňam!
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

joooj uz slintaaaaam

ja mam tu plechovkovu verziu fazulky... idem skusit urobit z toho lebo hlad sa uz ozyyyyva...
0 0
meggan meggan

meggan je offline (nepripojený) meggan

jozka56 Pozri príspevok
na etapy
Tiez mi cervenu fazulu v slanom naleve poradila kamoska a odvtedy ani inu nevarim. Polievka je uvarena za chvilocku,bez vyparov a je velmi chutna.
Staci mat len zasobu konzerv a obed, alebo vecera je rychlo hotova.
0 0
meggan meggan

meggan je offline (nepripojený) meggan

alla66 Pozri príspevok
Nevarila som ... Kámošky chválili, kúpili ster.fazuľu v konzerve ,- bielu, alebo červenú ...robí sa viď. postup klasickej polievky , za pár minút máš navarené ...nemusíš vôbec použiť tlakáč
Sorry,ten prispevok vyssie patril k tomuto.
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
meggan Pozri príspevok
.......Staci mat len zasobu konzerv a obed, alebo vecera je rychlo hotova.
... nooo to keby ste ochutnali čerstvo vykopané zemiačiky dusené na čerstvej mladej cibuľke s čerstvou petržlenovou vňaťkou, rozváňajúce až k piatim susedom... , čerstvé mladé fazuľové struky, brokolicu, kukuričku, zeleninku .....a tiež rýchlo hotové, neviem, či by konzervy mali taký úspech!
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

U mňa bola brokolica nakyslo - brokolica, zemiaky, mlieko, zásmažka s cesnakom a potom vajíčka do toho. Dezert palacinky s ovsenými vločkami a višňová omáčka.
Naposledy upravil Maruška54 : 25.06.09 at 14:17
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Maruška54 Pozri príspevok
U mňa bola brokolica nakyslo - brokolica, zemiaky, mlieko, zásmažka s cesnakom a potom vajíčka do toh. Dezert palacinky s ovsenými vločkami a višňová omáčka.
Môžeš mi prosím napísať recept na tú višňovú omáčku? Mám plno višní, v sobotu by som spravila palacinky.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Včera som robila kandované višne a ten vývar čo mi zostal som zahustila smotanou na varenie s troškou zlatého klasu

http://www.foodlife.cz/index.php?opt...1684&Itemid=62
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Ak potrebujete pripraviť niečo veľmi rýchle na obed, prípadne na večeru, tak tu je jeden tip.

Základ ako na lečo - na spenenej cibuľke opražiť nakrájanú zelenú papriku, pridať ošúpané a nakrájané paradajky - podusiť, pridať nakrájanú slovenskú točenú, ešte podusiť, aby sa odparila šťava z paradajok.
Pridať umytú a odkvapkanú ryžu, opražiť, dochutiť soľou, prípadne vegetou, zaliať vodou (vodu podľa druhu ryže).
Dusiť asi 15-20 minút.
K tomu šalátik podľa chuti.

Mám to v týchto mesiacoch rada, pretože je to rýchle a ľahko strávitelné jedlo.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Momentálne kuchtím...dala som osmažiť veľkú cibuľu, pridala na kocky nakrájané bravčové mäso, na WS krajači nakrájanú papriku a rajčinu (deti = čo oko nevidí, pusa spapá )... po chvíli čerstvé mleté korenie, veľa červenej papriky, soľ, štipku majoránky a mletej rasce,bobk.list.... podliala trochou vody..dusím v kukte 15 min.Medzitým som si dala uvariť cestoviny .... Teraz čakám, kým sa mi kukta otvorí, vytiahnem bobk.list, pridám trochu kečupu, ...podľa potreby dochutím....
nechám prevariť....mäso zmiešam spolu s cestovinami...zeleninový šalát podľa vlastného výberu, mne chutia kyslé uhorky .
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Kuchta sa ti otvorí pekne bez čakania, ak ju dáš do dresu so studenou vodou.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Dáša_ Pozri príspevok
my sme raz tak doma varili v kuchte hrach a tiež sme potom museli maľovať

Takže toto je tiež jeden z pomocníkov, ktorý nepoužívam
Dáši, veď suché strukoviny sa nemajú variť v tlakovom hrnci. Uvoľnená šupka sa prilepí na bezpečnostný ventil, para nemá kam unikať a niet inej cesty len výbuch.

Dobrý tlakový hrnieč má mať 2 ventily. Jeden(pracovný) reguluje intenzitu tlaku tak, že počas varenia priebežne vypúšťa paru a po ukončení varenia vypustí sa cez neho všetka para. Druhý je bezpečnostný a funguje ako poistka pri zanesení pracovného. Tiež majú tlakovú poistku.

Ja si varenie bez tlakového hrnca už neviem predstaviť, šetrí energiu a hlavne čas a nemusím byť stále v strehu, aby mi niečo neprihorelo.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

m.hladka Pozri príspevok
Kuchta sa ti otvorí pekne bez čakania, ak ju dáš do dresu so studenou vodou.
Ja na ventil mierne tlačím koncom varešky a postupne vypúšťam paru, je to šup šup.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Marína Pozri príspevok
Ja na ventil mierne tlačím koncom varešky a postupne vypúšťam paru, je to šup šup.
...že vraj sa tým stratí dobrá chuť jedla, ak vypúšťaš cez ventil...ja chladím kuktu v drese pod studenou vodou...len, ak ponáhľam...
0 0
Beella Beella

Beella je offline (nepripojený) Beella

Dnes som navarila plnenú papriku a všetci sme sa (aj s robošmi, čo tu teraz mám) olizovali až za ušami.
A konečne sa mi podarila kysnutá žemľová knedľa. Úžasná nadýchaná, inokedy bola taká "hutná", ťažšia.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

alla66 Pozri príspevok
...že vraj sa tým stratí dobrá chuť jedla, ak vypúšťaš cez ventil...ja chladím kuktu v drese pod studenou vodou...len, ak ponáhľam...
Tak dobre, vyskúšam, som zvedavá, či ucítim rozdiel. Alli, skús aj ty opačne a potom si vymeníme skúsenosti. Našim zatiaľ chutí, dúfam, že neprídu čítať tvoje rady a tým znegujú moje dlhoročné kuchtenie.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Marína Pozri príspevok
Tak dobre, vyskúšam, som zvedavá, či ucítim rozdiel. Alli, skús aj ty opačne a potom si vymeníme skúsenosti. Našim zatiaľ chutí, dúfam, že neprídu čítať tvoje rady a tým znegujú moje dlhoročné kuchtenie.
Neviem, či zistíš rozdiel, možno je to fáma

Evka, zo začiatku som znižovala tlak v kukte podľa tvojho spôsobu, už dlhé roky chladím pod tečúcou vodou...a to iba vo výnimočných prípadoch... radšej vypnem prv plyn a počkám si, kým sa zníži tlak, aby sa dal hrniec otvoriť...nasilu sa nesmie otvaráť!!!
V kukte varím od začiatku manželstva, prvé som mala hliníkové, rôznych veľkostí a teraz zasa nerezové s dvojitým dnom...je to najlepší pomocník v domácnosti a čudujem sa gazdinkám, ktoré zdĺhavo varia v klasických riadoch....napr.dusené zemiaky sú za 3 minúty, mäso 15 až 20 minút...
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

alla66 Pozri príspevok
Neviem, či zistíš rozdiel, možno je to fáma

Evka, zo začiatku som znižovala tlak v kukte podľa tvojho spôsobu, už dlhé roky chladím pod tečúcou vodou...a vieš že aj ja som voľakedy chladila pod tečúcou studenou vodou? Ani si nepamätám kedy a prečo som s tým prestala. a to iba vo výnimočných prípadoch... radšej vypnem prv plyn a počkám si, kým sa zníži tlak, aby sa dal hrniec otvoriť...nasilu sa nesmie otvaráť!!! To je jasné.
V kukte varím od začiatku manželstva aj ja, prvé som mala hliníkové, rôznych veľkostí aj ja a teraz zasa nerezové s dvojitým dnom..tiež je to najlepší pomocník v domácnosti a čudujem sa gazdinkám, ktoré zdĺhavo varia v klasických riadoch....to aj ja napr.dusené zemiaky sú za 3 minúty, mäso 15 až 20 minút...
Niet čo dodať, so všetkým súhlasím. Ja varím v tlakových hrncoch v plnej spokojnosti už skoro 35 rokov a musím poklopať, nič mi nevybuchlo. Myslím v hrnci.
Naposledy upravil Marína : 26.06.09 at 10:43
0 0
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

Dnes urobím karfiolové lievance + nové zemiačky a šalátik
Lievance : Karfiol rozobrať, uvariť v slanej vode, po uvarení roztačiť vidličkou na kašu. V asi 2 dcl mlieka rozmiešať 2 vajcia, pridať toľko hladkej múky aby vzniklo polotuhé cesto, vmiešať karfiol, soľ,korenie Môže byť aj hrsť strúhaného syra) V panvici na lievance vyprážať z oboch strán do ružova a ešte teplé posypať strúhaným syrom.Ak chcete mať lievance jemnejšie, tak vmiešať len žĺtky a potom sneh.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať