Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 19:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Téma je uzavretá.
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Zita5 Pozri príspevok
Môžeš mi napísať čo znamená :

1/3 čaj lyžičky PDP

Ďakujem . Že by pudingový prášok ?

P.S.Inak si šikovná po mne , až na tie skratky .Ja ich v receptoch nemám rada.
Ná však ako inak
Zitka oddnes skratky nebudem používať, aby si mi náhodu nabudúce ked dôjdem nedala do koláča miesto prášku do pečiva niečo iné
0 0
jojom jojom

jojom je offline (nepripojený) jojom

PDP - plasma display panel to by do kolača nebolo asi dobré.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

kuracia polievka s rezancami a kuracie prsia s ananásom a mandľami, ku tomu ryža.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja som si dnes zopakovala vianoce ....pečený kapor na víne , zemiakový šalát
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Zeleninova polievka s krupicou a vajickom - rychla , zemiakove placky k tomu kuracia pecienka na pikantno, alebo so smotanou a syrom posypane, spenat s vajickom a zemiakova kasa - to pre nasu malu, a este idem robit makovy kolac s vanilkovym kremom.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

hovädzia polievka
zapekané kuracie prsia so syrom
príloha ryža
biskvit so želatinou a šľahačkou - ale dala som ho na iný plech ako obyčajne a mám veľmi vysoký biskvit
Snímka0047.jpg  
Snímka0048.jpg  
Snímka0044.jpg  
1/1
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Tak ja som to do soboty nevydržal a urobil som si Kässespätzle - halušky so syrom už dnes. Celkom mi to chutilo, aj cestu som dal príkaz, aby si odpočinulo. Dobré halušky. Chcel som to odfotiť ale nejak neboli fotogenické. Dík.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Zita5 Pozri príspevok
Môžeš mi napísať čo znamená :

1/3 čaj lyžičky PDP

Ďakujem . Že by pudingový prášok ?

P.S.Inak si šikovná po mne , až na tie skratky .Ja ich v receptoch nemám rada.
Zituš ani ja som nevedel čo je PDP, po príspevky č. 2255 a 2261.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

nas vikendovy obed:kacacia polievka ,peceny pstruh ,zemiaky,salat
0 0
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

Dnes bude zeleninová polievka s ovsenými vločkami a halušky s kapustového cesta.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Domace siroke a stredne rezance, omacka - podusime na slaninke por a zeler, pridame paradajkovy pretlak, zriedime trochou vyvaru, pridame staru smotanu a povarime, na konci pridame mrazenu zelerovu vnat. Podavame s kuracimi kridlami, co ostali z nedelnajsej polievky, alebo s kelovymi fasirkami. Uz sa na tom pracuje.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Na veceru pirohy s tvarohom. Zemiakove cesto - uvarime zemiaky, este horuce popucime a pridame vajce a hrubu muku. Este horuce cesto vyvalkame, naplnime a sup do vriacej vody. Plnka - domaci sladky tvaroh balkanskeho typu, jeden skoricovy cukor, hrozienka namocene v malinovici.
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

alabut Pozri príspevok
Domace siroke a stredne rezance, omacka - podusime na slaninke por a zeler, pridame paradajkovy pretlak, zriedime trochou vyvaru, pridame staru smotanu a povarime, na konci pridame mrazenu zelerovu vnat. Podavame s kuracimi kridlami, co ostali z nedelnajsej polievky, alebo s kelovymi fasirkami. Uz sa na tom pracuje.
Tou "starou smotanou" myslíš kyslú?
Receptík vypadá dobre, zeleninka mňam.
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

alabut Pozri príspevok
Na veceru pirohy s tvarohom. Zemiakove cesto - uvarime zemiaky, este horuce popucime a pridame vajce a hrubu muku. Este horuce cesto vyvalkame, naplnime a sup do vriacej vody. Plnka - domaci sladky tvaroh balkanskeho typu, jeden skoricovy cukor, hrozienka namocene v malinovici.
Alabut, ešte jedna otázka: "domáci sladký tvaroh balkánskeho typu"...to ho robíš?...alebo len ochutíš, tak ako píšeš ďalej?
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Stara smotana je skutocne stara a horka, navrchu plesen, tu zhodime ... :-)

Sladky tvaroh vyrobime z cerstveho kravskeho mlieka tak, ze ho zohrejem asi na 35*C, naockujem sladkym domacim jogurtom asi na 3-5 hod a potom dom vlejem syridlo tak 1,5 davky ako na syr. V podstate je to syr balkanskeho typu. Vyborny je pdavany tak, ze do misky dame tento tvaroh, urobime jamku, do jamky nalejeme dobry olej, okolo najlepsie cierne olivy, ked nie su, aj zelene, trosku posolit, domaci chlieb a ham. Ked zena pecie nieco z tvarohom, tak chce iba tento. Nasladko sa da tvaroh vyrobit aj klasicky z kysleho mlieka, len sa nesmie nechat velmi skysnut. Tento tvaroh ma prenikavu tvarohovu vonu.

Este chcem dodat, ze do tej omacky davam bud susene a pomlete cervene dlhe feferonky , alebo si cerstve dlhe cervene feferonky pomiesam s trochou soli a zavarim. Tieto muzske prisady maju uzasnu vonu a chut. Dalej na konci varenia pridam k zelerovej vnati rozpuceny a an drobno pokrajany cesnek.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

OPRAVA nie skoricovy cukor, ale vanilkovy.

Este dodam k pirohom, ze ich vobec nesladim, okrem jedneho vanilkoveho cukru, jedneho zltku a trochu citronovej kory do plnky. Plnku treba ochutnat, ak niekto rad sladsie, moze do plnky pridat trosku cukru. Pirohy chutia vyborne, ako keby boli sladke aj bez cukru, trochu ich ochutim roztopenym maslom. Mam masovu rodinu, ale po tomto sa zaprasi.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

cina:kuracie mäso na kusky vlozit do marinady/1 vajce rozhabarkovat s 1 lyzickou chili omacky a 1 lyzickou sojovej omacky,posolit a rozmiesat do toho cca 1,5 PL solamylu-maizeny.mäso nechat odpocivat najlepsie 3 dni,
ale ja som to spravila vecer a dnes uz konzumujeme.

na panvici rozohrejeme 3-4 PL oleja a na to dame mäso i so zvysnou marinadou.za staleho miesania prudko opekame z kazdej strany,potom ohen stisime a opekame miernejsie,pokym je mäso mäkke.
priloha:salat z cinskej kapusty,bielej redkovky a mrkvy,ryza,kto chce tak hranolky
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
alabut Pozri príspevok
Domace siroke a stredne rezance, omacka - podusime na slaninke por a zeler, pridame paradajkovy pretlak, zriedime trochou vyvaru, pridame staru smotanu a povarime, na konci pridame mrazenu zelerovu vnat. Podavame s kuracimi kridlami, co ostali z nedelnajsej polievky, alebo s kelovymi fasirkami. Uz sa na tom pracuje.
môže to byť aj stará? alebo aj smotana?
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Zo starej je tazsie zhodit plesen
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Včera: Hrachová polievka, pikantné košecké rezance, dusená ryža
DSC00128.jpg  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať