Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 20:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

tetrisss Pozri príspevok
Celkom slusne, keby som bola doma ja sama, tak si maximalne natriem chlieb s maslom, mozno, ze sa prehovorim este pokrajat paradajku.
tak toto by som dokazala kľudne obedovat aj celé leto.
Kedysi, ked sme chodili na letné aktivity som sa takto živila celý mesiac...
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

tetrisss Pozri príspevok
Celkom slusne, keby som bola doma ja sama, tak si maximalne natriem chlieb s maslom, mozno, ze sa prehovorim este pokrajat paradajku.
no vieš ale sedemkrát do týždňa by ti to nechutilo
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Hotové lukulské hody. A ďakujem za inšpiráciu
Ja som dnes robila zeleninovú polievku z mletým mäsom a zapekaný karfiol, zemiačky a hlávkový šalát.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Kazu Pozri príspevok
Hotové lukulské hody. A ďakujem za inšpiráciu
Ja som dnes robila zeleninovú polievku z mletým mäsom a zapekaný karfiol, zemiačky a hlávkový šalát.
ten tvarohový koláčik je výýborný, nedala som kompot ale džem a s tým cukrom to krásne všetko skaramelizovalo, v recepte je síce napísané že sa má krájať až dobre vychladnutý, ale gazdiná predsa musí ochutnať no nie
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Maruska, ty si ale maskrtnik, aspon ukaz
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

je to ale fotka z mobilu tak je nekvalitná
Snímka027.jpg  
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Dáša_ Pozri príspevok
tiež trochu mi to pripomenulo Betty mcDonaldovu a jej mamu, ktorá dokázala počas krizy ľubovoľný obed "rozšíriť" podľa počtu návštev pomocou rezancov a ešte niečoho, ale to už neviem, čo bolo .

A ešte som si spomenula na jej babičku: "Vraž do jídla co tě napadne, mužskí jsou čuňata, zjedí cokoli... "
...sekanou, makaróny a sýr, špagety, chilli, tuňáka a nudle, zelnou polévku, dříví z parku a postele.
Betty mcDonaldová je moja milovaná autorka
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ten "chlapec" Baranek sa mi páči - Varíme s Medveďom
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Dnes varí manžel, aj nápad mal. Nejaké bravčové mäsko pokrájal, nakorenil a na rýchlo ho usmaží, k tomu ryža a čerstvy tanier zeleninky (paprika, uhorka, paradajka - bez drezingu).
Možno to bude aj mňam. Hlavná vec, že nevarím.
0 0
Hepi Hepi

Hepi je offline (nepripojený) Hepi

obyčajná vydatá žena
Ja budem dnes iba k večeri /na obed zostalo niečo z nedele/robiť cestoviny s hríbkami, pórom a kyslou smotanou, do ktorej dám ešte prelisovaný cesnak a je to veľmi mňam.
0 0
invest invest

invest je offline (nepripojený) invest

Tak ja som na nedeľu skúšala "kurča pod perinou". Bolo to naozaj dobré. Nato, že naši nemajú radi keď experimentujem, toto mi pochválili. Ešte aj manžel.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Kura po perinou bolo v sobotu. Všetkým chutilo. Včera som robila májovkovú polievku /predstavte si že rastú teraz/, plnené kuracie rezne, zemiakovú kašu a sypaný koláč podľa Marušky. Rýchla rota zlikvidovala všetko a dnes mi nejak došla inšpirácia /a hlavne chuť/ tak budú bryndzové halušky, ale až za hodinu. Teraz nie je nikto doma. A poobede ešte raz urobím ten sypaný koláč, lebo vnučka si včera sťažovala, že sa jej málo ušlo /iba 6 ks/
0 0
Klimentová Viera Klimentová Viera

Klimentová Viera je offline (nepripojený) Klimentová Viera

Celkom dobrá téma, ale musela som si prečítať všetko, aby som sa neopakovala. Ja síce doma nemám veľkú rodinu, len starkú a dve mačky, ale rovnako čakajú čo bude, keď prídem večer domov (obed je z nedele).
Ponúknem vám podobný recept ako na francúzske zemiaky.
Na zapekaciu misku dám na krúžky nakrájané zemiaky (1 cm), na to vrstvu dobrej klobásky, to opakujem 3-4 krát. Potom v hrnčeku vidličkou vyšľahám smotanku (sladkú šľahačkovú s jedným -dvoma žĺtkami) a polejem vrchné zemiaky. Dám do rúry a pečiem 3/4 hodiny. Ako príloha podľa vlastného výberu. Dobrá je červená cvikla s chrenom.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ak vás zaujala "perina", pravdepodobne zajtra u nás bude karfiol pod perinou.
Karfiol pod perinou
Karfiol rozoberiem na ružičky a uvarím v slanej vode, tiež uvarím nové zemiaky pokrájané na kocky. Z masla a múky urobím svetloružovú zápražku, zalejem sladkou smotanou. Má vzniknúť hustejšia omáčka. Osolím, trochu okorením, pridám štipku muškátového kvetu alebo nastrúham muškátový oriešok. Postupne pridám 3 žĺtky, nastrúhaný syr a nakoniec sneh z 3 bielkov.
Vymastený pekáč vysypem strúhankou, dám karfiol, zemiaky, ktoré sa môžu posypať nasekaným zeleným petržlenom. Na vrch vylejem "perinu". Konzistenciu má mať ako piškótové cesto. Do ružova zapečiem v rúre.
Podávam so zeleninovým šalátom.
Dobrú chuť.
Teraz ma napadlo, ak vaši majú radi slané pečivo, myslím, že im zachutia šatôčky s pórom. Sú raz dva hotové a chutné.
Šatôčky s pórom
Nakrájaný pór na kolieska udusíme na masle. Lístkové cesto pokrájame na štvorce, na každý dáme kúsok vychladnutého póru, trochu kečupu a kúsok syra s bielou plesňou. Urobíme šatôčky, potrieme rozľahaným vajcom a upečieme.
Dobré vínko k tomu nie je na zahodenie.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Maruška54 Pozri príspevok
je to ale fotka z mobilu tak je nekvalitná

Čo to vidím, koláčiky, nejaká faktúra a kalkulačka... Ty budeš asi tiež ekonómka... Koláčik vyskúšam aj ja, keď sú naňho samé chvály.
No toto, fotku mi neskopírovalo.
Naposledy upravil JarkaL : 22.06.09 at 12:57 Dôvod: doplnenie
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

JarkaL Pozri príspevok

Čo to vidím, koláčiky, nejaká faktúra a kalkulačka... Ty budeš asi tiež ekonómka... Koláčik vyskúšam aj ja, keď sú naňho samé chvály.
No toto, fotku mi neskopírovalo.
To nie je faktúra, ale RZZP. Tak k tomu naozaj je potrebné mať koláčiky a prípadne aj kávu.
0 0
invest invest

invest je offline (nepripojený) invest

Kazu Pozri príspevok
Kura po perinou bolo v sobotu. Všetkým chutilo. Včera som robila májovkovú polievku /predstavte si že rastú teraz/, plnené kuracie rezne, zemiakovú kašu a sypaný koláč podľa Marušky. Rýchla rota zlikvidovala všetko a dnes mi nejak došla inšpirácia /a hlavne chuť/ tak budú bryndzové halušky, ale až za hodinu. Teraz nie je nikto doma. A poobede ešte raz urobím ten sypaný koláč, lebo vnučka si včera sťažovala, že sa jej málo ušlo /iba 6 ks/
A kde nájdem ten sypaný koláč od Marušky, keď je taký dobrý? Vyskúšam.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

invest Pozri príspevok
A kde nájdem ten sypaný koláč od Marušky, keď je taký dobrý? Vyskúšam.
http://www.najrecepty.sk/story.php?id=2033
Naposledy upravil liba2 : 22.06.09 at 13:21
0 0
Klimentová Viera Klimentová Viera

Klimentová Viera je offline (nepripojený) Klimentová Viera

Veľmi rýchly jablkový koláč.
480 g hladká múka, 150 g kryštáľový cukor, 6 vajec, 300 g maslo, prášok do pečiva, vanilkový cukor, 1 kg jabĺk, škoricový cukor (2).

Múku, cukor, maslo, žĺtky,prášok do pečiva, vanilkový cukor vymiesime na miske a cesto dáme na plech. Pečieme vo vyhriatej rúre na 180°C.
Jablká postrúhame a poukladáme na upečené cesto, posypeme škoricovým cukrom. Nad parou vyšľaháme sneh s cukrom a rozotrieme na jablká. Dáme zapiecť do rúry (taký zlatistý nádych). Koláč je za hodinu hotový. Je šťavnatý a osviežujúci. Najlepšie je z kyslejších jablk, napr. citrónky.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Klimentová Viera Pozri príspevok
Veľmi rýchly jablkový koláč.
480 g hladká múka, 150 g kryštáľový cukor, 6 vajec, 300 g maslo, prášok do pečiva, vanilkový cukor, 1 kg jabĺk, škoricový cukor (2).

Múku, cukor, maslo, žĺtky,prášok do pečiva, vanilkový cukor vymiesime na miske a cesto dáme na plech. Pečieme vo vyhriatej rúre na 180°C.
Jablká postrúhame a poukladáme na upečené cesto, posypeme škoricovým cukrom. Nad parou vyšľaháme sneh s cukrom a rozotrieme na jablká. Dáme zapiecť do rúry (taký zlatistý nádych). Koláč je za hodinu hotový. Je šťavnatý a osviežujúci. Najlepšie je z kyslejších jablk, napr. citrónky.
Jediné zákusky a koláče nepčiem tie, kde sa sneh šľahá nad parou. Pre mňa je to zdĺhavé a namáhavé.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať