Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 19:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Téma je uzavretá.
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..u nas len kapustova polievka s chlebom a od vcera sa dojedli langose..no a tiez sme hodili do marinady kuracinku na zajtra..
3 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
a my sme zasa dnes stihli grilovačku - kuracinka sa marinovala od skoreho rána. K tomu tzatziky, cibulka, rajčiny, chlebík, rožky, komu čo sa ráčilo. jedli sme už počas dažďa ale pod strieškou, takže fajn, aspon nebolo horúco, naopak, príjemne.
Potom relax pri kávičke................ aj sladkosti sa našli, ale to len moja dcéra-tehuľka vládala, my ostatní sme sa napráskali mäska.
Večera, už len niečo diétne a zajtra sme zasa sami, takže dojeme polievku a zapečiem masko so syrom a zemiakmi.
3 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

tak sme prave dosli z oslavy,bolo supeeeer,som sa nasmiala....nad moje ocakavanie.
podavali sa rezne,smazene kuracie stehna,vyprazany karfiol,cukina,tekvica a sampiony,bravcove pecene,hovädzie rolky,nakyp z medvedieho cesnaku,kapusta s klobasou,rozne salaty,ryza,zelenina,hranolky,jednohubky,torty a dezerty....alko a nealko napoje.
podaktori to este isli dorazit na disco,ale na to som sa uz nahovorit nedala.
5 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Dnes pečená kačica, dusená kapusta, kysnutá knedla...polievka slepačia a troška chrenovej omáčky k mäsku.
10 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
dan Pozri príspevok
Dnes pečená kačica, dusená kapusta, kysnutá knedla...polievka slepačia a troška chrenovej omáčky k mäsku.
Podobne, pečiem kačacie stehná , polievka hovadzia.
6 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Ja varím kuraciu polievku a vyrabovala som posledné zásoby krájaných rajčín, ktoré som zavárala v auguste (keď boli tie super sladké "sedlácke" maxirajčiny), pomeliem mäsko a spravím kopec bolonskej omáčky na špagety... dúfam, že vydrží aj na pondelok a utorok (zbožné želanie )
7 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

u nás kuracia polievka s pečeňovými haluškami, a segedín s knedľou.
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Zo včera ostalo trochu gulášu. Pre tých, čo nebudú tak kuracie rezne so zemiakovou kašou a zeleninový šalát.
4 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Aj u nás bola dnes pečená kačica s dusenou kapustou a domácou knedlou. Aby zostalo trošku aj na zajtra, pridala som k nej aj 3 morčacie krídla. Polievka kuracia s kačacími drobkami a rezance.
6 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

dnes domáce mladé kuriatka-polievka, drobky ako predjedlo(milujem nožičky) stehná prsia v cestíčku , zemiaková kaša, dezert čerstvý hrášok natrhaný hodinu pred obedom a sladučký (keby pršalo mohol byť o týždeň skôr
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja dnes iba rajčinová so syrom....možno večer losos s mexic. zeleninou, alebo len zelenina, alebo budem len mrkvu chrúmať
5 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

My dnes maso na prírodne k zemiakovej kaši a nepečený krémeš.
5 0
renkama renkama

renkama je offline (nepripojený) renkama

polievka z kačacích drobkov,pečená kačka s domácou knedľou a červenou kapustou
5 0
Katarina Katarina

Katarina je offline (nepripojený) Katarina

Vyprážané šťavnaté kuracie prsia, ryža, hlávkový šalát. Ako dezert fajnový rebarborový koláčik.
5 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Včera na chate, chatičke: hlivový paprikáš , špencle, dnes doma hŕstková polievka, bravčové aj kačacie pečené, zemiaky, zeleninový čerstvý šalát. Na poobedie, čokoládový puding s ovocím a šampanské.
7 0
Zužu Zužu

Zužu je offline (nepripojený) Zužu

včera tiež pečená kačica, kapusta, domáca knedľa, lokše, buchty na pare
dnes francúzske zemiaky, cvikľa, kapustová polievka s paradakovým pretlakom
6 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Tekvicový prívarok s duseným bravčovým plieckom, varené zemiaky.
9 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

co mate vsetci kacacie hody???

ja dnes rychlo len prazenicu s celozrnnym rozkom a manzelovi dve kotlety na sampionoch s trochou ryze-treba robit v zahrade,neni casu varit.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

vcera :
vyprazane kuracie prsia,hranolky,zeleninovy salat a racio babovka/celozrnna spaldova muka,cerstve mlieko z automatu,repkovy panensky olej,orechy vlastne,hnedy cukor a domaci med,miesto prasku do peciva vinny kamen,struhana bio cokolada,susene hrusky-vlastne/
5 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

zapekané zemiaky s klobáskou, čalamáda
zapekané zemiaky s klobáskou.JPG  
9 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať