Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 19:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Téma je uzavretá.
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Rizoto od včera a dnes ešte fazuľová polievka
4 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

ja sa snazim na vegetariancinu a racio,takze mäsko len obcas a kvalitne.
dnes mam sampionovu polievku s ryzovymi vlockami/ano,ano,tu istu co som dala aj svojej polovicke.../
anaturalnu ryzu s dusenymi sampionmi a listovym spenatom,k tomu cerstve redkvicky a uhorka
2 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Ja som dnes nevarila, nech sa každý obslúži sám. Bola som na jahodách, a džem už chladne, a syn chcel ešte dreň do mrazáku.
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Ivana Š Pozri príspevok
kuracie mäso na hríbikoch zemiakové pyré a zeleninový šalát a la čo chladnička ponúkla

moje decko momentálne niekde v Belgicku sa už teší
no už ju mám šestnástku doma chúďatko vyhladované že také fajnové ešte asi nikdy v živote nejedla
brata na chodbe obišla - že uhni, som už blízko jedla
5 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Dnes ráno som uvarila cestoviny vrtule, na stole som deckám nechala konzervy tuniaka a kukurice, cherry rajčinky a organizačné pokyny "prídem večer, majolka a jogurt v chladničke, spravte cestovinový šalát" ... dobrý bol, zatiaľ všetci žijeme a nikto neleží na infekčnom
2 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

dnes uz konecne dorazim tu polievku s vlockami
ryza natural v kombinacii -cicer,zeler,mrkva,k tomu cerstvy kalerab
2 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Už som dokončila langoše s cesnakom a syrom potreté, mňam...
4 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

dnes špenát, zemiaková kaša a oko z vola- mláďa malo hrče za ušami, ešte aj tanier vylízala. A na zajtra kuracie soté s ryžou.
5 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..za pol hodinku navareny obed..uvarila som cestoviny a zaroven sa na panvici robila omacka, olivovy olej, nasekany cesnacik, makky syr, podlievala som slahackovou smotanou, nakoniec pridala jednu pokrajanu rajcinu a ochutila vegetou, bazalkou, korenim..zboznujem tuto omacku
14 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

hrášková polievka a zapečený karfiól so šunkou a syrom.
5 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Aj u nás rýchly obed...a ľahký. Brokolicová krémová polievka ..a grilovaný baklažán a pečené zemiaky s cesnakom a rozmarínom. Včera som odkukala v Bez servítky....
9 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

DanielaSĽ Pozri príspevok
Aj u nás rýchly obed...a ľahký. Brokolicová krémová polievka ..a grilovaný baklažán a pečené zemiaky s cesnakom a rozmarínom. Včera som odkukala v Bez servítky....
to prvé môžem. to druhé len zemiaky, baklažán zlopne pani srsková
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Polievka zo suchého hrachu s opečeným pečivom , pangas na masle pokvapkaný s citrónom, zemiaky s vňaťou a zeleninová obloha (hlávkový šalát,kukurica,hrášok)
7 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

dnes gulášová polievka, špenátový prívarok , volské oká, zemiaky
zajtra polievka detto + ražniči, zeleninový šalát zo záhradky - šalát hlávkový, mladá cibuľka, reďkovka
3 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Dnes obed varil syn, špagety s omáčkou a ja ešte zapekané cestoviny s brokolicou.
4 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Kuracia polievka sa už varí, rezance sú urobené. Ako hlavné jedlo bude sedegínsky guláš s knedlou. Na poobedňajšie posedenie čerešňová bublanina.
4 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Kuracia polievka vybratá z mrazáka, plnené cukety (cukety tiež z mrazáka) s rohlíkmi a niva syrom. Mňam, už som aj ochutnala
5 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

včera ľahká reďkovková polievka s krutónmi, bravčové karé zapekané s paradajkami a syrom, hranolky, sacher torta
dnes čo svokra navarí, ale je dohodnutá aj smotanová torta s piškótami a jahodami...
7 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Polievka bryndzová /demikát/ zo včera a takáto lahôdka ... http://varecha.pravda.sk/recepty/pst...22-recept.html
... ešte sa pečú
7 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

rezancová polievka, sviečková omáčka s knedľou. zajtra dúfam nemusím variť.
7 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať