Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 19:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Téma je uzavretá.
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Kuracia polievka s rezancami je u nás každú nedel'u, pečené plnené kura, dusená ryža s hráškom- robil syn po prvý krát. Celkom sa mu podarila. Pečený losos s nivovou omáčkou, varené zemiaky, po obede perník z vanilkového acidka. A teraz dúfam, že nebudem musiet' 2 dni varit'.
7 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

belehradský rezeň, pečené zemiaky a dezert višňová bublanina
7 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nové zemiačiky extra výber priemer 1 -2 cm očistené vysmažené do zlatista (asi kilo som zožral inak sa tomu nedá povedať) šalát hlávkový, domáca kuracia polievka a hrče za ušami, ani mäso nebolo treba.
10 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Rezancová polievka a segedinský guláš ku knedlíku
6 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

slepačia + morčacie hnáty na prírodno s ryžou
5 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Hovädzia polievka, pečené morčacie stehno, slovenská ryža, uhorka. Na prilepšenie báleš z asi posledných čerešní a jahôd, lebo stále prší a už hnijú a nepečená maškrta piškótovo-smotanovo-jahodovo-čerešňová a veľa rumu na namáčanie piškót.
Báleše 015.jpg  
Piškótovo-smotanovo-jahodovo-čerešňová 016.jpg  
1/1
10 0
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

Včera na kocky nakrájaná cuketa, orestovaná cca 5 min na olivovom oleji, pridaný pokrájaný cesnak, na poly prekrojené cherry paradajky,trošku omáčky na steaky ( chili, med a cesnak), trošku sladkej sójovej omáčky,tymian a bazalka, do toho uvarené široké rezance a posypané syrom a dnes cuketovo-morčacie placky, opekané zemiaky a šampiňónový krém (šampiňóny orestujem na cibuľke a kvapke oleja, pridám cca 1/4 hubového bujónu, podlejem a do hotových pridám neochutené pomazánkové maslo)
6 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Deganova Pozri príspevok
Včera na kocky nakrájaná cuketa, orestovaná cca 5 min na olivovom oleji, pridaný pokrájaný cesnak, na poly prekrojené cherry paradajky,trošku omáčky na steaky ( chili, med a cesnak), trošku sladkej sójovej omáčky,tymian a bazalka, do toho uvarené široké rezance a posypané syrom a dnes cuketovo-morčacie placky, opekané zemiaky a šampiňónový krém (šampiňóny orestujem na cibuľke a kvapke oleja, pridám cca 1/4 hubového bujónu, podlejem a do hotových pridám neochutené pomazánkové maslo)
....a potom už len vyšmariť do koša .......
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

dnes bio kornspic,redkvicky,kalerab,ladovy salat a prazenica s domacich vajec s bielym tofu a pazitkou.mnam.
2 0
dogicka dogicka

dogicka je offline (nepripojený) dogicka

Vo štvrtok som uvarila kapustnicu, tú sme dojedli v sobotu, včera zelerová krémová polievka s krutónmi, kuracie prsia a trošku údeného karé so syrovou omáčkou, ryža (údené karé dá omáčke výbornú chuť)
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
dogicka Pozri príspevok
Vo štvrtok som uvarila kapustnicu, tú sme dojedli v sobotu, včera zelerová krémová polievka s krutónmi, kuracie prsia a trošku údeného karé so syrovou omáčkou, ryža (údené karé dá omáčke výbornú chuť)
...ešte piatok mi tam chýba ....

ALE

Čo dnes na obed?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač Pozri príspevok
...ešte piatok mi tam chýba ....

ALE


Juraj, nechýba, šak jedli tú kapustnicu zo štvrtku, či?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač Pozri príspevok
...ešte piatok mi tam chýba ....

ALE


v piatok je zatvorené
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
u nás je to so stravou dnes pestré...treba podojedať: plnenú kapustu /holubky/ a grilované ingrediencie /klobása, koleno/ od soboty, králičia polievka a zelerový šalát od nedele a zákusok Alexandra rezy......ak je niekto bez stravy, kľudne nech sa pripojí....
6 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Kurča s ryžou+ kompot
3 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Dnes - hovädzia polievka s rezancami, pečená krkovička s novými zemiakmi, hlávkový šalát a vtáčie mlieko.Verím , že ostane aj na zajtra.
3 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dnes zemiakovy nakyp http://hospodyne.mojerecepty.sk/2008...mborovy-nakyp/
2 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Krúpková polievka so zemiakmi, jablková žemľovka
5 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Dnes dojedáme z nedele: kyslá fazuľová polievka, vyprážané kuracie prsia, maslové zemiačky, zeleninový šalát.
Obrázok 461.jpg  
12 0
Zužu Zužu

Zužu je offline (nepripojený) Zužu

polievka- zelená fazuľka na kyslo, udusené bravčové mäsko s kelom, zemiaky, uhorkový šalát
7 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať