Zavrieť

Porady

henna - venita color (farba na vlasy)

Ahojte.
Potrebujem poradit, kde by som mohla zohnat tuto farbu na Slovensku. V Cechach je dostupna v predaji cez internet. Pisala som uz aj do firmy, ktora distribuuje vyrobky Venity do maloobchodu. Odpoved znela: Výrobky bežne zakúpite v obchodnej sieti po celom Slovensku.
Ale ja som ich zatial nikde nezaregistrovala...
Naposledy upravil arizona : 17.03.10 at 17:59
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

stonka Pozri príspevok
Ahojte.
Potrebujem poradit, kde by som mohla zohnat tuto farbu na Slovensku. V Cechach je dostupna v predaji cez internet. Pisala som uz aj do firmy, ktora distribuuje vyrobky Venity do maloobchodu. Odpoved znela: Výrobky bežne zakúpite v obchodnej sieti po celom Slovensku.
Ale ja som ich zatial nikde nezaregistrovala...
Máš na mysli túto firmu?

http://mgmplus.sk/kontakt.php?menu=3&podmenu=1
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
stonka stonka

stonka je offline (nepripojený) stonka

Ano, to je ta firma. Na dalsi mail pre upresnenie, kde by som to mohla konkretne kupit, uz nereagovali.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

stonka Pozri príspevok
Ano, to je ta firma. Na dalsi mail pre upresnenie, kde by som to mohla konkretne kupit, uz nereagovali.
Tak im tam nadrzo zavolaj a spýtaj sa ich, či ti nevedia povedať, kto od nich výrobky odoberá. Po telefóne ťa ťažšie odignorujú.
0 0
stonka stonka

stonka je offline (nepripojený) stonka

Dik, OK. Mas pravdu, skusim tam zavolat.
0 0
pepsikola pepsikola

pepsikola je offline (nepripojený) pepsikola

tiež zháňam tú venitu henna color a neviem sa k nej dopátrať, neviete mi prosím poradiť som z Bratislavy, ďakujem
0 0
stonka stonka

stonka je offline (nepripojený) stonka

pepsikola Pozri príspevok
tiež zháňam tú venitu henna color a neviem sa k nej dopátrať, neviete mi prosím poradiť som z Bratislavy, ďakujem
Po neúspešnom kontaktovaní vyššie uvedenej firmy, som to ja vzdala. Keď natrafím na nejakú drogériu a lekáreň, tak sa zo zvyku ešte popýtam, či náhodou....
Ináč, ak by si mala niekoho v Čechách, je to jednoduchšie. Tam je dostupná v predaji cez internet. Poštovné na Slovensko si,ale účtujú okolo 375,-CZK,cena Venity je pritom 28,-CZK... Ak by ti to tam mohol niekto prevziať, zaplatil by 90,-CZK. Ale možno sa dá kúpiť táto farba aj bežne v predajniach v Česku.
0 0
pepsikola pepsikola

pepsikola je offline (nepripojený) pepsikola

stonka-takže si ju ešte tiež nezohnala hej, cez net z ciech sa to dá objednať ale vyjde to dosť draho takže skúšam zháňať dalej po Bratislave...a tú firmu ktorá ju distribujuje som tiež viackrát kontaktovala a nič...
0 0
horka horka

horka je offline (nepripojený) horka

podľa mňa ju zoženiete v DM drogerie....
0 0
pepsikola pepsikola

pepsikola je offline (nepripojený) pepsikola

práveže nie DM-ka a 101-tka neé skor nejaké zastrčené drogérie-malé alebo mám info že v tých lacných 49 obchodoch....
0 0
stonka stonka

stonka je offline (nepripojený) stonka

pepsikola Pozri príspevok
práveže nie DM-ka a 101-tka neé skor nejaké zastrčené drogérie-malé alebo mám info že v tých lacných 49 obchodoch....
diki za tip, tam ma to vobec nenapadlo hladat.
0 0
pepsikola pepsikola

pepsikola je offline (nepripojený) pepsikola

stonka - asi sa stal zázrak, neviem odkial si ale konečne mi odpísali z venity:

Dobrý deň,
hennu farbiaci balzam dodávame v Bratislave do predajne ECO SUM NEW,p.Drahurádová, Ovsitské námestie č.1, BA,
tel: 02/44464031

-zajtra tam zavolám, že či to fakt majú a aké odtiene a zbehnem tam
0 0
stonka stonka

stonka je offline (nepripojený) stonka

pepsikola Pozri príspevok
stonka - asi sa stal zázrak, neviem odkial si ale konečne mi odpísali z venity:

Dobrý deň,
hennu farbiaci balzam dodávame v Bratislave do predajne ECO SUM NEW,p.Drahurádová, Ovsitské námestie č.1, BA,
tel: 02/44464031

-zajtra tam zavolám, že či to fakt majú a aké odtiene a zbehnem tam
pepsikola-super
ja som z KE. napisala som im znova, hadam sa tiez ozvu.
0 0
stonka stonka

stonka je offline (nepripojený) stonka

aj ja som uz dostala odpoved.
ak by mal niekto zaujem, kde kupit tuto farbu v KE, uverejňujem odpoved.

Dobrý deň,
farbiace balzamy HENNA COLOR dodávane v Košiciach do predajní:
BONUS MERKÚR, B.Němcovej 28, Košice
Drogéria-papier Lengeňová, FNsP, Trieda SNP 1 ( v nemocnici), Košice
REFLEX, Komenského 63, Košice
PROFESIONÁL, Hlavná, Košice
0 0
pepsikola pepsikola

pepsikola je offline (nepripojený) pepsikola

-jéj supiš ty máš ale výber

-ja sa do tej predajne v BA neviem dovolať stále majú zapnutý fax zrejme tam musím niekedy zbehnúť, len teraz nie je čas...

Stonka a o aký odtieň máš záujem? ja mám tmavohnedé vlasy farbené Castingom odtieň ladový gaštan a neviem sa rozhodnúť do akého odtieňu ísť pri Venite nakoľko nechcem byť čierna a páči sa mi práve odtieň Cierna višňa č.18
0 0
stonka stonka

stonka je offline (nepripojený) stonka

pepsikola Pozri príspevok
-jéj supiš ty máš ale výber

-ja sa do tej predajne v BA neviem dovolať stále majú zapnutý fax zrejme tam musím niekedy zbehnúť, len teraz nie je čas...

Stonka a o aký odtieň máš záujem? ja mám tmavohnedé vlasy farbené Castingom odtieň ladový gaštan a neviem sa rozhodnúť do akého odtieňu ísť pri Venite nakoľko nechcem byť čierna a páči sa mi práve odtieň Cierna višňa č.18
predtym som pouzivala praskovu hennu-gastan, ale nechytala mi uz na zacinajuce sediny chcela som nejaky nedrasticky prechod na inu farbu, kedze na praskovu hennu by sa nemala aplikovat nijaka chem. farba. dopocula som sa o tejto venite. je vraj bez amoniaku, bez peroxidu, s pridavkom henny. chcem si kupit odtien gastan a aj bronz. tak uvidime
musim trochu pockat, lebo som si momentalne "strelila" na hlavu rastlinnu farbu z lekarne, kedze som dlho nevedela najst venitu.
0 0
pepsikola pepsikola

pepsikola je offline (nepripojený) pepsikola

stonka - ja som tiež ale už je to dosť dávno používala hennu potom som prešla na chem.prelivy, farbenie a odfarbovanie a dokatovala som si vlasy takže by som sa rada vrátila k niečomu nie tak drastickému, lenže tiež už nejaké tie začínajúce šediny vykúkajú tak som Hennu zavrhla a hladala som nejakú alternatívu a vlastne ako ty dozvedela som sa o venite a rada by som ju vyskúšala, zafarbila a zregenerovala vlasy a akú farbu z lekárne si si praskla? nie náhodou Sanotin? inak moja mamina má 60r. a doteraz používa Hennu práškovú nakoľko má silnú alergiu na chem.farby a má to fajn - vyzerá to ako keby mala melír nakoľko na tie šedivé jej to chytá svetlejšie
Naposledy upravil pepsikola : 30.06.09 at 20:59
0 0
stonka stonka

stonka je offline (nepripojený) stonka

pepsikola Pozri príspevok
stonka - ja som tiež ale už je to dosť dávno používala hennu potom som prešla na chem.prelivy, farbenie a odfarbovanie a dokatovala som si vlasy takže by som sa rada vrátila k niečomu nie tak drastickému, lenže tiež už nejaké tie začínajúce šediny vykúkajú tak som Hennu zavrhla a hladala som nejakú alternatívu a vlastne ako ty dozvedela som sa o venite a rada by som ju vyskúšala, zafarbila a zregenerovala vlasy a akú farbu z lekárne si si praskla? nie náhodou Sanotin? inak moja mamina má 60r. a doteraz používa Hennu práškovú nakoľko má silnú alergiu na chem.farby a má to fajn - vyzerá to ako keby mala melír nakoľko na tie šedivé jej to chytá svetlejšie
ano, dala som si sanotint (zlaty gastan), zaujimava rastlinna farba, za 20 min posobenia mam cierne vlasy, trochu s odtienom do hneda. nie je to zla farba, ale ja som chcela nieco ine. uz ju zrejme v buducnosti nepouzijem. pockam a dam si venitu az po lete.
stavila som sa inac v jednom obchodiku z toho zoznamu, mali tam aj vzorkovnik, dokonca viac farieb na vyber ako je na stranke distribucnej firmy
0 0
pepsikola pepsikola

pepsikola je offline (nepripojený) pepsikola

-aj ja som mala sanotin a na to že je to ževraj rastlinná farba aj pre tie čo trpia alergiou na chem.f. mi prišla dosť silná dokonca ma štípala na hlave a hrozne mi smrdela peroxidom či čím a ten regeneračný balzam teda tiež nič moc za tie prachy by to mohlo byť aj ovela lepšie - bola som dosť sklamaná...

- ja som sa do tej predajne tu v BA ešte nedostala a ani nedovolala stále majú pustený fax a vravíš že Venita má viac odtieňov aj si si vybrala?
Naposledy upravil pepsikola : 02.07.09 at 10:47
0 0
stonka stonka

stonka je offline (nepripojený) stonka

pepsikola Pozri príspevok
-aj ja som mala sanotin a na to že je to ževraj rastlinná farba aj pre tie čo trpia alergiou na chem.f. mi prišla dosť silná dokonca ma štípala na hlave a hrozne mi smrdela peroxidom či čím a ten regeneračný balzam teda tiež nič moc za tie prachy by to mohlo byť aj ovela lepšie - bola som dosť sklamaná...

- ja som sa do tej predajne tu v BA ešte nedostala a ani nedovolala stále majú pustený fax ani a vravíš že Venita má viac odtieňov aj si si vybrala?
ano, ja netrpim alergiou a bola to prva farba, co ma tiez stipala. ten balzam som si ani radsej nedala.
pacilo sa mi viac odtienov, gastan, svetly a aj tmavy bronz a aj cierna visna ta ma odtien do cervenkava. vzala som si zatial gastan(moju klasiku), uvidime, mozno potom poskusam viac
0 0
pepsikola pepsikola

pepsikola je offline (nepripojený) pepsikola

stonka - potom napíš ako dopadne farbenie a či si spokojná ja som dnes znova napísala do tej firmy čo distribuje venitu do predajní a poprosila som ich ešte o kontakt na nejakú inú predajňu v BA lebo tam v tej čo mi dali je stále pustený fax tak som velmi zvedavá či napíšu.
Inak ja som si dnes v DM kúpila preliv od Casting gloss odtieň červenofialový, no neodolala som a s Castingami som bola vždy véééľmi spokojná používam ich už vyše polroka sú po nich krásne uhladené, jemné a nádherne lesklé vlásky... a pekne voní.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať