Zavrieť

Porady

obchod na vlastnom pozemku - oplati sa??

zdravim,
uvazujem o takom malom obchodiku na mojom vlastnom pozemku a napadlo ma ze sa opytam na vase nazory..
mam pozemok na konci mesta (nie BA) a vsade okolo mna uz zacinaju vyrastat rodinne domceky. vsetci budu musiet prejst okolo mna autom. priatelka nie je nadsena ale ja vravim aby sme vyuzili v nas prospech to co je na prvy pohlad negativum. chcel by som si postavit hned pri ceste malu stavbu asi ako normalna dvojgaraz a prevadzkovat tam obchod pre psov (krmiva,chovatelske pomocky) a v druhom obchode (mal by som asi spojene v jednej miestnosti) zahradne dekoracie, naradie, pomocky na grillovanie, proste rozne vecicky okolo zahrady a grillovania. myslite si ze by to mohlo ist? v nasej stvrti nic take nie je a do tesca alebo baumaxu je to asi 15min autom . tym by sme sa vlastne aj trocha odpojili od tej rusnej cesty a dom by sme neskor postavili za obchodom. zatial mame kde byvat..
potrebujem tiez nejake specialne povolenia na taketo prevadzky?

dakujem za kazdy nazor
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    obchod na vlastnom pozemku - oplati sa??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.