Zavrieť

Porady

kandizované čerešne

Ahojte, našla som recept na kandizované čerešne, z 1 kg cukru a 1/2 vody, ale nikde sa nepíše, koľko čerešní treba ? Poradíte ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    na 6 kg marhulí 3 kg cukru, 2,5 deci vody,
    na 900 g rôzneho ovocia(ananás, jablko hruška banám ...atd./ 1,4 kg cukru a 6 deci vody
    je to rôzne

    AlenockaS je offline (nepripojený) AlenockaS

    stále sa učím AlenockaS
    recept som našla tento :

    Teraž v čase dozrievajúcich alebo už aj prezrievajúcich čerešní dávam do pozornosti nasledovný recept:

    Zrelé tvrdé čerešne vykôstkujeme. Uvaríme sirup z 1 kg cukru a pol l vody. Horúci sirup nelejeme na čerešne a necháme stáť do druhého dňa. Na druhý deň sirup z čerešní zlejeme, prevaríme a znovu nalejeme na čerešne. Tento postup opakujeme 10 dní. Potom čerešne scedíme a obalíme jemným kryštálovým cukrom (nemusí byť) a necháme zaschnúť.

    ale nikde som nenašla koľko tých čerešní :-o(( skúsim 2 kg ?

    AlenockaS je offline (nepripojený) AlenockaS

    stále sa učím AlenockaS
    viktorviktor Pozri príspevok
    na 6 kg marhulí 3 kg cukru, 2,5 deci vody,
    na 900 g rôzneho ovocia(ananás, jablko hruška banám ...atd./ 1,4 kg cukru a 6 deci vody
    je to rôzne

    to tak vypadá približne 2-násobok ovocia koľko je cukru....?

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    Kandizované ovocie

    - 6 kg ovocia ( marhuľa, broskyňa, slivky, hrušky, višňa ...)
    - 3 kg cukru
    - 2.5 l vody
    - uvaríme sirup z cukru a vody ,
    - z povrchu zberáme tvoriacu sa penu
    - ovocie zbavené šupiek a bez kôstok dáme do sirupu /pre zmäknutie ovocia a ľahšie odstránenie šupiek ovocie zalejeme vriacou vodou a ponecháme vo vode, tvrdšie do 10 minút, mäkšie do 2 minút/
    - ovocie môžeme rozrezať na polovičky a namiesto kôstok môžeme vložiť jadrá z marhule, orech, pistáciu ....
    - ovocie ponecháme v sirupe na 6 - 8 hodín ( na noc)
    - potom ovocie po jednom rozložiť na sitko
    - zvyšný sirup povaríme , odstránime prebytočnú vodu, potom sirup zovrieme a necháme vrieť na miernom ohni 15- 20 minút
    - dať vychladnúť, nie na studeno, odznova položiť ovocie do sirupu
    - robiť tak 4- 5 dni , ráno vybrať a večer vložiť
    - potom vybrať ovocie a rozložiť na drevenú dosku, / prvé dni sušiť na slnku/ potom prikryť gázou a dosúšať v tieni alebo dosušiť v sušičke
    - nakoniec preložiť do pohárov

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    To su recepty ako od Magdaleny Dobromily Rettigovej. Tam sa tiez vzdy vsetko robilo niekolko dni.

    Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

    Maruška54
    http://www.foodlife.cz/index.php?opt...1684&Itemid=62


    ja som včera robila višne podľa tohoto návodu, potom som ich dala do rúry trochu vysušiť a trošku to skaramelizovalo, z vývaru som urobila dnes višňovú omáčku na palacinky

    Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

    Gabhus
    Ahoj viktorviktor, ja mám rovnaký recept, ale skúšala som len raz. Po pár dňoch som to všetko s prepáčením zožrala a bolo. Potom som si ovocie kúpila, ale to moje bolo lepšie....Recept je to ale dobrý.

    kandizované čerešne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.