Zavrieť

Porady

Zmena postovneho od 1.7.2009 - dopad najma na eshopy

Zvysenie postovneho od 1.7.2009 sa dotkne zrejme predovsetkym eshopov - viac v blogu tu: http://tokarova.blog.sme.sk/c/197948...e-natrela.html
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    kabul je offline (nepripojený) kabul

    kabul
    Je to nehoráznosť navýšenie ceny poštovného o 100%!!!!

    za 0,2kg balík zaplatiť 3Eura to je silná káva pred tým to vychádzalo na cca 1,50 Eur

    A ešte pri malých balíkoch Vás budú buzerovať že balík nemá rozmer 15x20 cm
    Vychádza mi to tak že napr parfémy budem zasielať v krabici od Televízora s pribalenou tehlou..... lebo balík do 2kg má jednotnú cenu 2,80Eur+ dobierka

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    vsetci ktori ste nespokojni tak vyjadrite svoj nazor na http://forum.posta.sk/

    Aquila je offline (nepripojený) Aquila

    Aquila
    Asi to zabralo. Dnes som bol na pošte v Šali a povedali mi, že od 15.7.2009 sa budú dať opäť posielať listové zásielky na dobierku. Vraj dostali interný príkaz. Pre istotu sa ale informujte na vašej pošte.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    super a balíky su už iba do 15 kg

    potom už len ako EMS, ak som to dobre pochopila a spravne dnes poslala.

    dolfort je offline (nepripojený) dolfort

    dolfort
    Don't worry, pošta chce iba zlikvidovať samú seba. Čo ja som napr. videl v Americku, akože tú ich národnú USPS tam majú statočne v paži. Synonymom pošty je UPS, DHL alebo Fedex - ceny plus mínus rovnaké a hlavne nízke. Nebojte, dožijeme sa toho.

    linko1 je offline (nepripojený) linko1

    :-) linko1
    padro Pozri príspevok
    vsetci ktori ste nespokojni tak vyjadrite svoj nazor na http://forum.posta.sk/

    tak už ani to forum nefunguje
    poštovné je naozaj strašné...

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    Listovu dobierku obnovili takze poslat balicek za 1.9 eura do 2kg, s dorucenim na nasledujuci den nie je zle,... ale ak by to neboli obnovili tak uz som rozmyslal nad kurierom.

    linko1 je offline (nepripojený) linko1

    :-) linko1
    slabikar Pozri príspevok
    cize teraz je vlastne vsetko po starom ze?
    dá sa povedať , že áno, až na tie ceny...
    okrem balíkov poistených nad 30 Eur, ktoré musia ísť prvou triedou,
    druhou sa jednoducho poslať nedajú

    VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

    VladoaKatka
    linko1 Pozri príspevok
    dá sa povedať , že áno, až na tie ceny...
    okrem balíkov poistených nad 30 Eur, ktoré musia ísť prvou triedou,
    druhou sa jednoducho poslať nedajú
    Tiež som sa dnes rozčúlila nad týmto problémom. Jednoducho mi nič iné nezostáva, len poslať dobierku či balík v hodnote napr. 300 € 1. triedou, aj keď viem, že taký balík aj doteraz bol doručený vtedy, kedy sa im chcelo a bude aj odteraz, ... ale zisk pošty je zabezpečený.

    VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

    VladoaKatka
    Dáša_ Pozri príspevok
    a ešte sa nedaju bežne poslať baliky nad 15 kg
    ... u nás sa nedali ani doteraz poslať, ak som mala väčší balík tak som musela s ním ísť do okresného mesta alebo do Bratislavy a podať ho tam, ale paradoxom bolo, že našej pošte balíky nad 15 kg dodávali

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.