Zavrieť

Porady

Kráľ je mrtvý...

* 29.08.1958

+ 25.06.2009



RIP


Naposledy upravil Stanislav 1975 : 26.06.09 at 08:06
Usporiadat
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Vierka, Kobe je Kobe...Proste Kobe je BEST...
No Stanko, tiež by sa dalo polemizovať, či už dosiahol kvality MJ /rozumej Jordan/. Aj keď u nás doma je Kobe miláčik...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

cloe Pozri príspevok
No Stanko, tiež by sa dalo polemizovať, či už dosiahol kvality MJ /rozumej Jordan/. Aj keď u nás doma je Kobe miláčik...
Majka, o tom sa nedá polemizovať,hmhm-Kobe je určite lepší ako Jordan...
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

no, mám dojem, že sa vám úspešne podarilo opäť raz zamrníkovať tému ... (mimochodom, prečo stále mám podčiarknuté slovo zamrníkovať, ako nesprávne? už by si to mohlo zapamätať, že toto slovíčko je gramaticky absolútne v poriadku, no nie?)

na margo MJ a Slayerových odpovedí - ja beriem všetko, čo hovoríš, resp. píšeš, ale nikto z neho a hlavne tu nerobí poloboha, idola (tie časy sú dávno za nami, aj keď sme sedemnástky. V profile nemáš dátum narodenia, ale kdesi som čítala, že si mlad..ší , skrátka, my nie sme dievčatá, ktoré budú vrieskať od radosti a plakať a upadať do bezvedomia, len čo uvidia nejakého speváka). Dobre - nebudem písať za nikoho, len sama za seba - keď som mala násť, púšťala so si ešte z kaziet MJ stále dookola, podarilo sa mi zohnať platňu, kde spieval s Dianou Ross - stále je ešte na počudovanie funkčná, rovnako album Thriller - za socíku to nebolo až také jednoduché, keďže v malom meste sa dali dostať len také vychytávky, ako Sandra (modrý vinyl - mám doma ), na počudovanie Duran Duran, občas A-HA... Keď sa mi prihodilo, že som dospela, už som si Jacksona nepúšťala dookola, samozrejme, rada som si vypočula nejaký ten albumík, rovnako ako Tebou spomínaných Sabath, Plant, Purple a pod. Rvonako, akoveľa, veľa veľmi veľa mojich viac menej vrstovníkov. Podarilo sa mi nebrať veľmi na zreteľ jeho aféry ohľadom sexuality, dlhy - nuž hold, nezvládol to chlapec, výstrednosti - asi patrili k nemu, no a vďaka tomu sa mi podarilo mať ho rada do konca ako speváka, človeka, muzikanta, tanečníka, a všetko, čo som už spomínala. Z tohto dôvodu mi je veľmi ľúto, že odišiel, a už nebudem počuť žiadnu krásnu pieseň, geniálne zaspievanú, odtancovanú, s fantastickým klipom. Takže ažiaden boh, idol, a podobné nezmysly, skrátka vynikajúci muzikant.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

no a ešte som zabudla - za socíku sa k nám veľa klipov nedostalo. Pravdu povediac, poznala som z Triangla akurát Bad, Thriller, Billy Jean a neviem kde, ale nepredpokladám, že v Triangli som zhliadla aj Smooth Criminal.... takže nás neoslovoval tak veľmi klipmi, ale piesňami. Zháňali sme preklady textov, kde sa dalo, postery z časopisov - to bola iná doba trošíčka
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Hoja , hoja , paranoja moja / moja síce nie , čo sa toho týka.../

alebo

krajina neobmedzených možností ale " obmedzených " ľudí .....

Jacksonovu smrť vraj vyšetrujú ako vraždu!
http://kultura.sme.sk/c/4935302/jack...ko-vrazdu.html
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
buchač Pozri príspevok
Hoja , hoja , paranoja moja / moja síce nie , čo sa toho týka.../

alebo

krajina neobmedzených možností ale " obmedzených " ľudí .....


http://kultura.sme.sk/c/4935302/jack...ko-vrazdu.html
...už iba ako úmrtie...
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

buchač Pozri príspevok
Hoja , hoja , paranoja moja / moja síce nie , čo sa toho týka.../

alebo

krajina neobmedzených možností ale " obmedzených " ľudí .....


http://kultura.sme.sk/c/4935302/jack...ko-vrazdu.html
... ja by som ich neodsudzovala. Chápem ich. Veľmi často sa pozostalí nedokážu vyrovnať so smrťou blízkeho a snažia sa nájsť vinníka. A aj v prípade "bežných" ľudí...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať