Zavrieť

Porady

Tlačivá...

Máme na Porade tému - tlačivá, Zákony - kde môžeme buď vkladať alebo si sťahovať ponúknuté tlačivá...

Zo zvedavosti som si chcela stiahnuť a pozrieť VPD, ktorý priložil Nikulik, ale mne sa to nepodarilo. Vám áno? A pri tom: - ani raz ho nemám stiahnutý, ale je odpísaný 2 x. Ako vy postupujete v takomto prípade?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    adam je offline (nepripojený) adam

    adam
    Otvoriť sa mi dá, ale nič tam nie je priložené, iba pomenovanie hárku Výd.pokl.doklad.....

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    adam
    Otvoriť sa mi dá, ale nič tam nie je priložené, iba pomenovanie hárku Výd.pokl.doklad.....
    Áno, aj mne to takto vyšlo! Že by nám poradil Richard?, alebo je tlačivo "zatajené"?

    adam je offline (nepripojený) adam

    adam
    Ani Výkaz o dochádzke tiež od Nikulika nejde stiahnuť ( taký istý výsledok ako v príspevku 2 )

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    adam
    Ani Výkaz o dochádzke tiež od Nikulika nejde stiahnuť ( taký istý výsledok ako v príspevku 2 )
    Tak je asi rovnaká zrada?!

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    lenkak
    Všetko je možné.
    Lenka, neskúšala si to pozrieť?

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Vlasti vždy keď pri súbore uvidíš 0 kb, to znemená nič v sebe súbor neobsahuje, je prázdny.
    Tvoj príklad: Výdavkový pokladničný doklad (0 Kb)

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    lenkak
    Vlasti vždy keď pri súbore uvidíš 0 kb, to znemená nič v sebe súbor neobsahuje, je prázdny.
    Tvoj príklad: Výdavkový pokladničný doklad (0 Kb)
    No tak to som nepozerala! A prečo to potom Richard schválil na nechal v tlačivách, je mi čudné?!

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Možno to Nikulík poslala v poriadku a práve pri tom odsúhlasení sa mohlo niečo vyskytnúť.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    lenkak
    Možno to Nikulík poslala v poriadku a práve pri tom odsúhlasení sa mohlo niečo vyskytnúť.
    Možno! A možno sa ozve Richard, alebo Nikulík a budeme vedieť viac.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Keď uvidí Richard túto tému, nenechá na seba dlho čakať. Určite sa na to pozrie.

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Pozerám, ale je to fakt prázdny súbor! Už je to vymazané, ďakujem za upozornenie .-)

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Richard
    Pozerám, ale je to fakt prázdny súbor! Už je to vymazané, ďakujem za upozornenie .-)
    My sme vedeli, že to nenecháš spať. Ďakujeme.

    nikulik je offline (nepripojený) nikulik

    nikulik
    Fakt tam nic nebolo??? Zaujimave, ale dakujem za postreh, a aj,ze to Richard vymazal, nebudeme predsa mylit druhych ...

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    nemáte niekto náhodou urobenú knihu došlej pošty? nerada by som kupovala celú veľkú knihu... radšej by som si vytlačila pár strán čo mi bude stačiť...
    vďaka vopred.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Heni
    nemáte niekto náhodou urobenú knihu došlej pošty? nerada by som kupovala celú veľkú knihu... radšej by som si vytlačila pár strán čo mi bude stačiť...
    vďaka vopred.
    Heni, veď si vyrob v exceli podľa vzoru, nikde nie je napísané, že musí byť originál kniha.

    nikulik je offline (nepripojený) nikulik

    nikulik
    Heni
    nemáte niekto náhodou urobenú knihu došlej pošty? nerada by som kupovala celú veľkú knihu... radšej by som si vytlačila pár strán čo mi bude stačiť...
    vďaka vopred.
    Myslim, že to tu na porade niekde bolo, ja som si to raz stiahla, takze pripajam ak to pomoze

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    nikulik
    Myslim, že to tu na porade niekde bolo, ja som si to raz stiahla, takze pripajam ak to pomoze
    dakujem, nikulik, sa mi to nechcelo "vyrábať"

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.