Zavrieť

Porady

ako sterilizovat maso

chcela by som sterilizovat do poharov kuracie maso , mohol by mi niekto poradit ako mam postupovat. dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    Ja som sterilizovala kuracie urobené na spôsob číny - rezance deň vopred napacované, potom som to udusila na oleji a trochu som na konci podliala vodou. To som dala do zaváracích pohárov a tuším 60 minút strerilizovala vo vode(ako zavárané uhorky). Zobrali sme to so sebou na dovolenku do Chorvátska. Je to výhodné, stačilo zohriať a uvariť k tomu zemiačky a šalátik.
    P.S. Pre istotu som to ale celú dobu držala v chladničke.
    Naposledy upravil JarkaL : 01.07.09 at 11:52

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    sluzby Pozri príspevok
    chcela by som sterilizovat do poharov kuracie maso , mohol by mi niekto poradit ako mam postupovat. dakujem.
    www.porada.sk/t31251-zavarane-maso.html

    foaswc je offline (nepripojený) foaswc

    foaswc
    Ja som kuracie mäsko podusila do polomäkka na cibuľke, osolila som ho pridala mletú červenú papriku a takýto základ som sterilizovala. Na dovolenke som do tohto základu pridala buď smotanu, alebo hrášok, šampióny atď. na čo sme mali chuť a zahustila som to zátrepkou. Jeden rok som zavárala aj zahustené mäso ale dosť sa kazilo, Taktiež zaváram pečené kuracie stehná alebo kuracie prsia na prírodno.

    ako sterilizovat maso

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.