Zavrieť

Porady

Oznámenie o začatí správneho konania - POMOC!!!

Ahojte, potrebujem súrne poradiť čo mám robiť. Dnes som dostala Oznámenie o začatí správneho konania z inšpektoriátu SOI. Ide o porušenie zákona o reklame č. 147/2001, keď som poslala nevyžiadaný mail - ponuku a dotyčná osoba sa na mňa sťažovala. Čo znamená keď mi prišlo toto oznámenie? Takže dostanem pokutu? Nechápem z čoho ju zaplatím keď som stále v mínuse. Kto mi poradí čo robiť? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    Keď začalo správned konanie tak Ťa zrejme vyzvu na doloženie nejakých podkladov a potom Ti príde rozhodnutie. Radím rýchlo reagovať na všetko čo chcú a potom ich požiadať o odpustenie s uvedením dôvodov že nemáš momentálne nie si platbyschopná a že by Ti to spôsobilo problémy a ospravedlň sa, nasyp si popol na hlavu. Ale s nejakou pokutou aj tak počítaj...

    Jennys je offline (nepripojený) Jennys

    Jennys
    Ďakujem, ja som z toho všetkého hotová, ale dnes im chcem napísať a zajtra to hneď poslať. Takže sa mám normálne ospravedlniť? Však som sa aj chystala, mám teda napísať všetko čo ma napadne? Asi sa z toho zbláznim.

    Oznámenie o začatí správneho konania - POMOC!!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.