Zavrieť

Porady

upratovanie

pekny den prajem, viete mi poradit prosim ako ucinne a rychlo odstranit vodny kamen. mam problem s castym zanasanim skla a keramickych materialov. Bezne cistiace prostriedky vodny kamen sice odstrania ale je to pracne a narocne na cas. rada by som poznala vase odporucanie na netoxicky a sucasne rychlo ucinny prostriedok. dakujem
Usporiadat
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

amila Pozri príspevok
pekny den prajem, viete mi poradit prosim ako ucinne a rychlo odstranit vodny kamen. mam problem s castym zanasanim skla a keramickych materialov. Bezne cistiace prostriedky vodny kamen sice odstrania ale je to pracne a narocne na cas. rada by som poznala vase odporucanie na netoxicky a sucasne rychlo ucinny prostriedok. dakujem
ocot
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
daria29 daria29

daria29 je offline (nepripojený) daria29

na akom skle a keramike? no same ti to nezlezie ,len tak že topotrieš napr.octom ako toradia,všetko musíš natreť,nechať pôsobiť,a potom opláchnut,suchou handrou pretreť.vodný kamen inak nejde,to je jedno či máš chémiu alebo natur prostriedok,to je z mojej praxe.napr.ked čistím sprchové dvere,nastriekam,nechám pôsobiť,pretriem,opláchnem,utrem do sucha,ale tie dvere su ako okno priehladné,upratujem v domácnostiach raz týždenne.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
slavica Pozri príspevok
ocot
Kladivo ....
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
pulirapid
0 0
amila amila

amila je offline (nepripojený) amila

dakujem za odporucania. ide o keramiku fazetoveho typu a cire sklo s imitaciou dubova kora. aky je to prostriedok pulirapid ?
0 0
sanni sanni

sanni je offline (nepripojený) sanni

nepoznam pulirapid, mam podobny problem a nasla som teraz na stranke firmy co robi upratovanie www.abclean.sk ze vodny kamen odstrani zriedeny ocot 1:8. ja to vyskusam a dam vediet ako to islo.
0 0
amila amila

amila je offline (nepripojený) amila

dakujem za radu, tiez to vyskusam
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

amila Pozri príspevok
dakujem za odporucania. ide o keramiku fazetoveho typu a cire sklo s imitaciou dubova kora. aky je to prostriedok pulirapid ?

chcela si netoxický prostriedok tak ma napadol prve ocot...pulirapid je chemikália a tak opatrne http://www.ascsro.sk/katalog/pulirapid-na-vodny-kamen ...ale možno bude účinnejší
0 0
sanni sanni

sanni je offline (nepripojený) sanni

dakujem za info o pulirapide, nemam rada toxicke saponaty lebo
to zbytocne zdravotne zatazuje

vyskusala som ocot ako som pisala, s octom vodny kamen isiel dole rozpravkovo rychlo a dobre, to zriedenie octu v pomere ako som pisala je dolezite aby vam nepraskla dlazba lebo ocot je vlastne kyselina
0 0
kajasla kajasla

kajasla je offline (nepripojený) kajasla

ja na vod.kameň používam kyselku(kyselina citronová), nesmrdí jak ocot .
0 0
amila amila

amila je offline (nepripojený) amila

dakujem velmi pekne, tiez som to vyskusala, islo to rychlo a perfektne, po vodnom kameni ani stopa, je to lepsie ako saponaty ircene na tento ucel
0 0
zapp zapp

zapp je offline (nepripojený) zapp

zdravim poradaci,
mame doma problem s vodnym kamenom vo vani.
dalo ako dlho mam nechat posobit ten ocot, resp. kyselinu citronovu? treba to potom este drhnut?
dakujem za odpoved
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

zapp Pozri príspevok
zdravim poradaci,
mame doma problem s vodnym kamenom vo vani.
dalo ako dlho mam nechat posobit ten ocot, resp. kyselinu citronovu? treba to potom este drhnut?
dakujem za odpoved
hmm aplikovat ocot na vanu asi len nejakymi "obkladmi" alebo postrekom ako klasicky cistic
riesila by som to mozno ekologickym cistiacim prostriedkom (su rozne znacky) na vodny kamen

vodny kamen sa uvolni, nie je potrebne drhnut - na rovnakom principe sa cistia aj varne kanvice - tam je ucinnok zvyseny varom octu
0 0
zapp zapp

zapp je offline (nepripojený) zapp

dik za nazor, skusal som nan pouzit kyselinu citronovu, a moc s nim nepohla.
Jedna sa skutocne o hrubsiu vrstvu vodneho kamena.
mohli by ste mi teda poradit nejaku konkretnu znacku ucinneho odstranovaca vodneho kamena?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

zapp Pozri príspevok
dik za nazor, skusal som nan pouzit kyselinu citronovu, a moc s nim nepohla.
Jedna sa skutocne o hrubsiu vrstvu vodneho kamena.
mohli by ste mi teda poradit nejaku konkretnu znacku ucinneho odstranovaca vodneho kamena?
cilit bang - s pomarančovým vrchnákom
0 0
stonka stonka

stonka je offline (nepripojený) stonka

Ja používam MaxSan na kúpeľne.
0 0
zapp zapp

zapp je offline (nepripojený) zapp

dik za tip, skusim sa s tym dnes popasovat
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

na bežné čistenie používam POPPY bathroom cleaner (Tesco),je to lacné a dobre to funguje.Hrubú vrstvu som našťastie nikdy nemala.A ešte jeden čistič tejto značky používam,na mastnotu,POPPY kitchen cleaner,rozpustí aj tú najhoršiu mastnotu v kuchyni.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

už to tu bolo spomenuté Pulirapid tu som dávala aj foto: http://www.porada.sk/t158241-p2-odma...kej-linky.html
1 0
maca.tt maca.tt

maca.tt je offline (nepripojený) maca.tt

verná čitatelka príspevkov porady 46 ročná ...viac
kyselina citronová musí byť rozpustená vo vrelej vode,
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať