Zavrieť

Porady

výber televízora

Ak je tu dáky fajnšmeker z oblasti TV, mala by som pre neho témičku. Plánujeme kúpiť televízor zn. Panasonic, konkr. TX P50X10Y. Máte niekto skúsenosť s týmto modelom? Príp. odporúčate ho vzhľadom na jeho parametre ( pán, ktorý nám riešil antény, resp. satelit, odporúčal jednoznačne MPEG 4, 2x100Hz , a to tento model spĺňa ) ? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    ....je to ťažké radiť Ti pri výbere, najlepšie bude ak si zájdeš do elektro predajne a tam by Ti mohli najskôr poradiť.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    avonka1 Pozri príspevok
    Ak je tu dáky fajnšmeker z oblasti TV, mala by som pre neho témičku. Plánujeme kúpiť televízor zn. Panasonic, konkr. TX P50X10Y. Máte niekto skúsenosť s týmto modelom? Príp. odporúčate ho vzhľadom na jeho parametre ( pán, ktorý nám riešil antény, resp. satelit, odporúčal jednoznačne MPEG 4, 2x100Hz , a to tento model spĺňa ) ? Ďakujem.
    Poviem rovno, netreba pozerat ten model. DVB-T tuner by mal mat kodovanie mpge4, videl som TV aj s integrovanym DVB-C (kablovy tuner), aspon 3 x HDMI a najlepsie full HD rozlisenie 1920x1080. Ostatne su detaily, ci strieborny, čierny, ci samsung, alebo panasonic.

    amoo je offline (nepripojený) amoo

    amoo
    Naozaj by som ako prvom rade povazoval parametre TVP. Rozlisenie,
    Kodovanie, Typ tunera samozrejmostou na dig. teresterial prijem, LCD al. plazmu-väčšia spotreba, velkost uhlopriecky, vsetko integrovane, dostatocne vstupy vystupy na pripoj. exter. zariadeni ap.

    najag je offline (nepripojený) najag

    najag
    Ako mi povedal kolega opravar,vynikajuci elektronik, kupil by iba klasicky CRT televizor, ani plazmu ani LCD. Niektore opravy plazmy a LCD sa po zaruke pohybuju okolo 500 ,-€

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    najag Pozri príspevok
    Ako mi povedal kolega opravar,vynikajuci elektronik, kupil by iba klasicky CRT televizor, ani plazmu ani LCD. Niektore opravy plazmy a LCD sa po zaruke pohybuju okolo 500 ,-€
    Za 500 € sa da kupit novy LCD 82 cm uhlopriečka.

    najag je offline (nepripojený) najag

    najag
    To je fakt, ale co s tym pokazenym, ktory stal pred nedavnom ovela viac ? Ako u zapadnych susedov, hodit do kontajnera a kupit novy, ale keby bol aj ich plat.

    amoo je offline (nepripojený) amoo

    amoo
    Pri kupe sa neponahlajte ak nemusite vsetko si riadne premyslite co od neho ocakavate, (ake maju tunery, vstypy, vystupy na externe zariadenia, spotreba...) je tolko znaciek ze je tazko radit, niekedy aj tie najznamensie nie su spolahlive, ved ich skladaju v cine. ceny idu dole lebo prichadzaju na trh nove modely, v niektorych pripadoch su to jedrazovky. Spomente si na prve farebne ruske TVP cena cez 10 000,-Sk vaha 50kg, farba skoro ziadna. Ak uz TVP kupite okamzite ho kompletne otestujte vyskusajte vsetky funkcie. Krabicu, sacky, ap. pootvarajte setrne nic neposkriabte, nebuchnite to aby ste pri pripadnom nedostatku TVP mohli vraj vratit bez udania dovodu myslim 3 dni? a peniazky su vam vraj zo zakona povinny vratit na ruku. Ak sa zavada pejavi neskor snazte sa do 6 mesiacov uskutocnit reklamaciu. treba ratat s tym ze na vybavenie reklamacie maju 30 dni. a ak sa to bude opakovat...
    Naposledy upravil amoo : 25.07.09 at 10:18 Dôvod: doplnenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.