Zavrieť

Porady

vypocet podpory v nezames.po materskej dovolenke

Ahoj,chcela by som radu,ako je to s podporou v nezm.po materskej dovolenke.Syn ma 2,5roka a ja som zamestnana,t.c.na materskej.Chcela by som ukoncit matersku uz teraz a dat vypoved a ist na urad prace.Z coho a ako sa mi bude pocitat podpora?Ako dlho sa da poberat podpora?Da sa brat naraz aj podpora,aj rodic.prispevok do 3 rokov?Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Asi ta nepotesim ,ale pocas RD si neprispievala do fondu nezamestnanosti a teda nesplnas podmienku odvadzania prispevkov minimalne 3 roky z poslednych 4 rokov.

    Narok na podporu v nezamestnanosti ti nevznikne.

    janadov je offline (nepripojený) janadov

    janadov
    Dobre,a ak sa zamestnam,kolko musim odpracovat,aby mi vznikol narok na podporu?Dufam,ze nie 3 roky.

    brčko je offline (nepripojený) brčko

    brčko
    janadov Pozri príspevok
    Dobre,a ak sa zamestnam,kolko musim odpracovat,aby mi vznikol narok na podporu?Dufam,ze nie 3 roky.
    ak ti teraz trvá PP na dobu neurčitú, tak správne tušíš, že byť poistená v nezamestnanosti musíš byť 3roky, aby ti vznikol nárok na podporu podla teraz platných zákonov.

    A počas poberania rodič.príspevku sa nedá poberať podpora.

    janadov je offline (nepripojený) janadov

    janadov
    Dakujem vam,moc ste ma nepotesili.A este jedna otazka.Ked sa zaevidujem na urade prace,po akom case sa mozem stat ziadatelom o prispevok na zacatie podnikania?

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    janadov Pozri príspevok
    Dakujem vam,moc ste ma nepotesili.A este jedna otazka.Ked sa zaevidujem na urade prace,po akom case sa mozem stat ziadatelom o prispevok na zacatie podnikania?
    Čo skúsiť pohľadať, či ujo google nepočúva?
    Tu o tom nájdeš viac, http://www.upsvar.sk/rs/phoenix.nsf/docs/DOC-00000B16 .

    vypocet podpory v nezames.po materskej dovolenke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.