Zavrieť

Porady

E-shop a hladanie dodavatelov.

Dobry den,

Precital som si celu temu - eshop - tu na porade a nenasiel som nikde temu o tom akym sposobom hladat dodavatelov pre e-shop.

Predpokladam , ze zalezi na tovare aky chce clovek predavat ale akym sposobom sa do toho pustit ked chce clovek zacat?
Mam si najst na nete alebo zltych strankach firmy ktore sa zaoberaju predajom konkretneho tovaru a spytat sa tejto firmy ake mi moze dat cenove ponuky pri roznych urovniach odberov? Alebo sa to robi vacsinou cez osobne kontakty a musim tieto firmy obehat a hovorit s nimi priamo?

Mozno jednoznacne veci pre starych harcovnikov v tejto branzi ale nemam s tym skusenosti tak preto sa pytam.
Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    I tak, i tak

    s niektorými dodavateľmi sa poznám osobne, niektorých iba cez net.

    Niektorých cez net poznám bližšie, s niektorými mám iba oficiálne kontakty.

    Niektorí oslovili (a priebežne oslovujú) mňa, iných si hľadám sama.

    Fakt hodne závisí aj od sortimentu.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Kennard Pozri príspevok
    A ked si to rozbiehala riesila si to iba cez maili alebo si ich obehala osobne?

    ja som obchod vlastne rozbehla po tom, čo som si toho viac brala na osobnú spotrebu, takže na začiatku som si niečo zobrala osobne a potom som prešla k mailovej komunikacii.

    E-shop a hladanie dodavatelov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.